18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

George Carlin i żart o pierdzeniu.

AdiX • 2011-10-15, 15:41
Nabrechtałem się z tego wczoraj.
Enjoy. :rofl:

Proszę, żeby nie doczepiać tego do innego tematu, bo ten skecz zasługuje na osobny.

kaiel

2011-10-15, 17:18
na kacu jak walne sztuke to z domu wychodzę

NobliwyWojak

2011-10-15, 18:32
@kaiel
Nie prościej byłoby wyjść, zesrać się i wrócić?

ko...........rz

2011-10-15, 18:55
No i już widzę w komentarzach dyskusję ekspertów i entuzjastów pierdzenia.

Vl...........in

2011-10-15, 18:55
@UP
Po pijaku? Mission imbossible.

St...........el

2011-10-15, 18:57
No w końcu ktoś umieścił George'a Carlina, już za sam upload daję plu...prrrt... sa :P

NobliwyWojak

2011-10-15, 18:58
@up
Nie po pijaku tylko na kacu, a to jest dość k***a istotna różnica. Poza tym, skoro wychodzi zaraz po zesraniu się, to jednak się da. Gdzieś robię błąd w rozumowaniu?

Novik

2011-10-15, 20:17
już to oglądałem ale i tak dobre :D TO nie ja :D

capa

2011-10-15, 20:18
"Proszę, żeby nie doczepiać tego do innego tematu, bo ten skecz zasługuje na osobny." ? Nie bądź żałosny, nie ma ani jednego momentu, z którego można by się śmiać

borisklinga

2011-10-15, 20:41
wk***wia mnie ten koles

AdiX

2011-10-15, 20:41
@Capa: George Carlin to klasyk głąbie. Jeżeli nie chcesz choć na chwilę wyjąć swojego kołka z dupy i pośmiać się z głupich, prostych i codziennych żeczy, to nikt nie każe Ci tego włączać.
Czego się spodziewałeś po nazwie tematu? Jakiegoś k***a kolaboratu o gazach?

Hebi89

2011-10-15, 21:14
@NobliwyWojak
@shootinputin
Proste i rzeczowe wyjaśnienie dotyczące odnoszenia się do wypowiedzi innych:
1. Symbol "@" wpisujemy gdy odnosimy się do konkretnej osoby (tak jak u mnie we wstępie)
2."up" wpisujemy natomiast gdy chcemy nawiązać do wypowiedzi bezpośrednio nad waszą którą staracie się wypocić.
Mam nadzieje, że to dla was nie za dużo informacji do przyswojenia na raz...

@borisklinga: skoro go nie lubisz to po ch*j włączasz?

@capa: to mogłeś moment po obejrzeniu tego poswięcić na przejście dalej, a nie się żalić, że nie masz poczucia humoru...

creepa

2011-10-15, 21:48
@up a czy Ty cymbale jeden nie widzisz o której zostały napisane posty? że w trakcie pisania odpowiedzi ktoś inny zdążył napisać swojego posta i znajduje się on pomiędzy postami odnoszącymi się do siebie? się k***a znalazł ekspert internetowy.

NobliwyWojak

2011-10-15, 23:03
Hebi89 napisał/a:

@NobliwyWojak
@shootinputin
Proste i rzeczowe wyjaśnienie dotyczące odnoszenia się do wypowiedzi innych:
1. Symbol "@" wpisujemy gdy odnosimy się do konkretnej osoby (tak jak u mnie we wstępie)
2."up" wpisujemy natomiast gdy chcemy nawiązać do wypowiedzi bezpośrednio nad waszą którą staracie się wypocić.
Mam nadzieje, że to dla was nie za dużo informacji do przyswojenia na raz...





Tak sobie teraz ciebie wyobrażam napinaczu.

Patrz mi teraz na usta jak będę przemawiał, żebyś jak najwięcej wyniósł z mojego monologu. Symbol '@' jest stosowany, aby odnieść się do czegoś (osoby, fragmentu tekstu...), więc tak samo k***a mogę odnieść się 'do postu wyżej', jak i do twojej zj***nej osoby poprzez wpisanie twojego nicka. Na nasze '@' oznaczałoby w tym przypadku 'do', więc patrz:

'do postu powyżej' = @up
'do napinacza Hebi89' = @Hebi89

Czyż nie wygląda to słodko? Jeszcze gdyby sekwencja postów wprowadzała jakiś zamęt, to mógłbym w bólach przyznać ci 2.5% racji, ale jak jesteś tak tępy, żeby nie połapać się który post jest do czego, to weź wypie**alaj.