18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

rivet • 2015-10-03, 07:51
Niezłe wejście papieża Franciszka.

Mr.Drwalu

2015-10-03, 08:23
Papież homoseksualistów, nekrofilów, pedofilów i innych dewiantów. :-/

Romo666

2015-10-03, 08:47
@up
Ale od Franciszka to Ty się odpie**ol.

BundyR

2015-10-03, 09:04
@up, a dlaczego miałby się odpie**olić? Uzasadnij, że pisze nieprawdę

Mr.Drwalu

2015-10-03, 09:08
@BundyR

Wątpię żeby uzasadnił... najlepiej po kretyńsku napisać "Ale od Franciszka to Ty się odpie**ol". ;)

idejakprzecinak

2015-10-03, 10:04
moim zdaniem Franek jest spoko. Koleś próbuje pogodzić wiele różnych środowisk, z różnym skutkiem, ale próbuje.

@Mr. Drwalu - no patrz, jest także twoim papieżem.

BundyR

2015-10-03, 10:22
@idejakprzecinak

Sorry, ale Twój tok myślenia sprawia, że ciężko mi je określić jako mądre. Idąc tym tokiem taki Palikot i inne przychlasty mogą Cię skusić na oddanie głosu, ponieważ idą za powszechnie obowiązującym trendem "postępu".
Otóż "nasz" Fanciszek leci po bandzie i to w sposób tak bezmyślny i tak"lewicowy", że niedługo na naszej ziemi w myśl równości Szariat będzie czymś naturalnym, następnie geje będą chować się w lasach przed maczetą, a kobiety będą konkurować z kozami.
Wiedz, że każde działanie kościoła katolickiego na przestrzeni lat było (bądź co bądź obecnie krytykowanie za "sztywne") z reguły (nie licząc kilku zwrotów) wyważone i analizowane. Każda encyklika stanowiła racjonalne rozwinięcie praw bożych uwzględniające kontekst polityczny, gospodarczy i społeczny.
To co robi Franio to albo sabotaż, albo bezmyślna polityka która doprowadzi albo do wyniszczenia instytucji kościoła, albo schizmy, albo islamizacji

Dzisiaj

2015-10-03, 10:24
"moim zdaniem Franek jest spoko" taaaa jasne :homer:

dostal robote bo stary papiez "niemogl ze wzgledow zdrowotnych wykonywac swojej pracy" taaa dobra dobra. JPII jakos dawal rade, nie chodzilo o wzgledy zdrowotne to rzecz jasna.

Franciszek probuje pogodzic wiele roznych srodowisk ? Ja pie**ole... Nawija o globalnym ociepleniu, imigrantach i innych tematach o ktorych niema pojecia. Watpie, ze robil doktorat z tych tematow ale jako glowa kosciola ma w tych sprawach dziwnie duzo do powiedzenia...

Jesli nauka kosciola glosi tak i tak to niema bata by bylo inaczej a jesli Franciszek zacznie stwarzac to powinien zostac wykopany ze stanowiska bo sie nie nadaje. Jesli malzenstwo to zwiazek kobiety i mezczyzny to Franciszek nie moze bełkotać pod nosem i costam costam tylko powinien jasno i czytelnie powiedziec o co mu chodzi. Nie powinien kręcić, ze czarny kolor jest tylko innym odcieniem biełego.

Ostrovsky

2015-10-03, 10:28
ku*as ręki nikomu nie podał widać jaki dobry ma stosunek do wiernych

rivet

2015-10-03, 10:32
do fanów*

5987389

2015-10-03, 10:34
Przynajmniej Can't stop sobie posłuchałem :D

Pielun

2015-10-03, 10:34
rozj***ły mnie zakonnice, normalnie jak jakies groupies,

_poison_

2015-10-03, 10:35
jak na gali KSW :)

lutero907

2015-10-03, 10:53
Czekałem na wejście najamana...