18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gallardo vs. motocyklista

ozzy • 2013-10-26, 14:46
Lamborghini Gallardo vs. motocyklista - przyjeb bez kasku (nie wspominając o kombinezonie) :lodowka:


zpiech

2013-10-27, 00:38
kretyn nie motocykilsta

Brzęczyszczykiewicz

2013-10-27, 00:45
Koza za parę pesos, której kierownik nawet się nie stara kontra jeden z najszybszych samochodów. Fascynujące

Ale większość komentatorów, to chyba używa tępych noży, bo przypadkiem można się skaleczyć.

Malinaa

2013-10-27, 02:08
W Holandii z tego co widziałem to wielu ludzi w lato bez kasków tylko w okularach śmiga nawet starsze małżeństwa bez kasków no ale trzeba dodać że oni po ścieżkach mogą jeździć ale tam w ogóle na ulicy inna kultura jazdy .

pi...........in

2013-10-27, 02:13
A dlaczego zaraz debil? Jego wybór, jak przepisy pozwalają / nie regulują, to wuj kogo obchodzi. Jak się wywali, to jego mózg będzie leżał na asfalcie. Myślicie, że jakby u nas nie było przymusu jazdy w kasku, to wszyscy by i tak w kaskach jeździli? Połowa by z gołym łbem pocinała, nawet jakby na liczniku miał bazylion km/h.

habumbabum

2013-10-27, 09:00
k***a, zmarnowałam dwie minuty życia. nie przypie**olił : (

St...........ke

2013-10-27, 09:23
nopel napisał/a:

Nie nazywaj tego debila Motocyklistą, ci debile w hameryce jeżdżą bez kasków.
k***a, jak można, wsiąść na Motocykl bez kasku.



Debilem Ty też jesteś, bo masz na początku filmu napisane, że to w Meksyku.

mare30ks

2013-10-27, 09:28
raz ze debil bez kasku, dwa to byla jakas cherlawa 600tka wiec skakac nie mial co

Demoqp

2013-10-27, 10:27
Chcialbym zwrocic uwage na to iz to nie jest motocyklista, to jest zwykly chlopaczek ktory kupil sobie sciga, dzieki takim osobom mam pozniej co przegladac na hardzie :)

Earth

2013-10-27, 11:09
Motocykliści z reguły nie witają się na drodze z ludźmi na ścigaczach, bo to w większości ( nie wszyscy ) wieśniaki.

Brzęczyszczykiewicz

2013-10-27, 11:39
Motocylkiści, to jakaś rasa czy jakaś dewiacja?
To już nie można normalnie jechać motorem (tak wiem, motor jest w pralce, ale mam to gdzieś), tylko trzeba byś jakimś motocyklistą?

BOOGiW

2013-10-27, 19:10
w hameryce jest prawo, że kask niej jest obowiązujący. W niektorych stanach może i tak ale raczej napie**alają bez kasku albo w okularkach <---HARD

straszakq

2013-10-28, 00:28
W stanie connecticut (aktualnie mieszkam), można legalnie jeździć bez kasku na motorze :) , natomiast jeżeli chcesz pośmigać na rowerku to kask musisz mieć założony obowiązkowo :D . A jeżeli chodzi o auta to można śmiało skręcać na czerwonym świetle w prawo, chyba że zabrania tego znak. Od co taka ciekawostka :)