18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FWD audi snow drift

sadam • 2012-12-14, 20:00
Pozwoliłem sobie pokazać filmik z pewnego forum na którym przebywam :)
Chłopak naprawde ogarnia.


gheck

2012-12-15, 04:25
nie zachwalajcie go aż tak, bo jednak wpadka się mu zdarzyła - a nie zapominajmy, że facet był na publicznej drodze, latał sobie bokiem a z przeciwka jakieś auto śmigało. a co, jakby w tamtym momencie mu nie wyszło?...

Millduck

2012-12-15, 10:27
Prawdziwy zimowy drifting to BMW 1.6 w LPG pod Ikeą i pewien użytkownik może coś o tym powiedzieć ;)

KubaMek

2012-12-15, 10:40
Ale wy jesteście tępe dzidy (szczególnie pewnie Ci z BMW) przecież kolega napisał "snow drift" a nie drift i choziło mu o zwykłe poślizgi zimą. A wy już cieszyta mordy - zal!

W tamtym roku miałem sytuację na drodze koło piotr. tryb. była taka szklanka, że był strach jechać. Jadę i nagle przede mną jedzie BMW na awaryjnych gość BMW na awaryjnych 20km/h. A ja przednim zwolniłem zobaczyć co jest. Ale jak zorientowałem się że nie może jechać bo mu eis koła boksują to ja 2, 3 but i poszłę przed niego bokami a on trąbi, i pokazuje, że ja niby debil. Może i miał z 100km ode mnie więcej ale wyj... go bez mydełka jak dziecko w piaskownicy i tylko dla tego że to RWD! haha

pi...........ka

2012-12-15, 10:50
ja je*ie jakie słabe hahaha :D przez caly czas po prostej jedzie ;D slabo sie wychyla po drugie ;) po 3 :D drift z FWD :d czlowieniu ch*j*wka straszna :d nie ma piwa lecz ejst ch*j w dupe

Pener

2012-12-15, 10:53
Cytat:

ja je*ie jakie słabe hahaha :D przez caly czas po prostej jedzie ;D slabo sie wychyla po drugie ;) po 3 :D drift z FWD :d czlowieniu ch*j*wka straszna :d nie ma piwa lecz ejst ch*j w dupe


ja jebie, nie ma piwa, żal LOL xD





aaa, jeszcze gwiazdki ***** ***** ***** ***

daf098

2012-12-15, 11:09
icac napisał/a:

O k***a, taki każdy posiadacz FWD oburzony... :roll:

Jeździłeś FWD? To teraz przesiądź się do RWD. Naucz się techniki jazdy RWD. Opanuj RWD - co nie jest za ch*ja takie łatwe, jak w przypadku FWD. A jak już jako-tako ogarniesz tył, to powróć do FWD. Doświadczysz jaki przedni napęd jest banalny w kontroli po przesiadce z RWD.

Skąd wiem? Z doświadczenia. Dajcie mi GoPro, a zrobię tak jak on VW Transporterem T4. No może nie do końca tak, bo rozbieg do setki mierzy się kalendarzem, ale z 80 na godzinę wyrobię. Czy zrobiłbym tak RWD? Może. Nie wiem, bo za bardzo bym się bał, że zbiję. Kiedyś może tak spróbuję, ale do tego musiałbym trochę poćwiczyć ;-)



19 letni "znafco". Iloma autami jeździłeś w swym długim życiu? przez całe życie jeździłem autami z RWD(starymi autami bez abs,esp i innych takich) a od dwóch lat FWD i jakoś nie zauważyłem.Długo,natomiast,nie mogłem się przyzwyczaić że w przednim napędzie żeby wystartować trzeba mieć wyczucie pedału gazu bo nie wystarczy wcisnąć gaz do dechy jak w RWD. Każdy napęd ma swoje wady i zalety. Taka prawda

Nokia 3310

2012-12-15, 11:36
Leci deszcz hejtów od drifterów w BMW.
Za film props :)

reebokman

2012-12-15, 12:21
BornToBeGenius napisał/a:

"Dobry kierowca nawet FWD podriftuje"
Dorzuciłbym tu filmik jak gościu Toyotą driftuje (chyba po rosji) ale nie chce mi się szukać.
A pamiętam że był!



http://www.sadistic.pl/drift-front-vt132053.htm#1331062

Jak dla mnie to troche wiekszy kozak niz powerslide na sniegu ;)

meta4122

2012-12-15, 12:54
Zacznijmy od tego że po śniegu to nie drift....

songoss

2012-12-15, 13:27
jak to jest FWD tos chyba witamin nie łykał ogarąć to bym najpierw ci polecił cząsttkę potęgi motoryzacji a potem płynąć z żaglem, a tym czasem żyj...

pilniakdrm

2012-12-15, 17:07
BrekiBMW napisał/a:

Obrazek



A co to znaczy driTFować?
Najpierw naucz się pisać a potem komentuj starania innych.
Poza tym to nie driFT tylko powerslide..

Darmi

2012-12-15, 17:25
jak można nazywać rzucanie dupą auta na prostej driftem ?

alex88

2012-12-15, 17:44
Gdybyście znali znaczenie słowa "drift" to byście wiedzieli, że oznacza to jazdę w kontrolowanym poślizgu i takie coś właśnie tu widzę.

Skowroniasty

2012-12-15, 19:17
BornToBeGenius napisał/a:

"Dobry kierowca nawet FWD podriftuje"
Dorzuciłbym tu filmik jak gościu Toyotą driftuje (chyba po rosji) ale nie chce mi się szukać.
A pamiętam że był!


Mówisz - masz
Nie po Rosji, a na Białorusi a dokładniej to w Grodnie :) Wielbię ten filmik ot choćby za podkład i za ukazanie Grodna w tak pięknej perspektywie. Kolejne piwo rzecz jasna za umiejętności. Smacznego.

Mówisz masz :)