18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Fundusze unijne

uneventful • 2014-04-22, 21:38
- Co mają wspólnego fundusze unijne z kosmitami?
- Ciągle o nich słyszysz, ale nigdy ich nie widziałeś.

:idzwch*j:

andrewerty

2014-04-22, 21:56
- Co mają wspólnego fundusze unijne z kosmitami?
- Na produkcję filmów o kosmitach wydano miliony $, na filmy o unijnych funduszach - też.

go...........ek

2014-04-22, 21:57
ja widzę wszędzie na mostach, na tunelach w mojej firmie na każdej maszynie jest naklejka współfinansowane (70%) przez Unię, więc nie pie**ol dzieciaczku..

BYNIO123

2014-04-22, 22:01
nakleić to sobie i na czoło możesz

GoldRoger777

2014-04-22, 22:08
Wyjdź z domu nerdzie to zobaczysz-.-

Peter-Norivotset

2014-04-22, 22:18
kiedys tez wszystko bylo zbudowane dzieki wspanialym czerwonym... :)

go...........et

2014-04-22, 22:24
Ja wiem, że u ciebie na wsi na sztachecie od płotu takiej informacji nie będzie. Ale pojedź do pierwszego większego miasta to k***a zobaczysz jednak te fundusze unijne. Pajacu.

uneventful

2014-04-22, 22:53
@up all - ile Wam unia płaci za pisanie tych debilnych komentarzy? Polska jest krową dojną tego czerwonego systemu i wszystko jest finansowane z tego co my tam wpie**olimy, a nie z jakichs ich funduszy, w dodatku ciężkie pieniądze z tych "transakcji" trafiają na prywatne konta. a to, że ktoś Ci naklei jakąs naklejke w firmie? a co innego mają przykleić?

ja pie**ole... XXIw., a taka ciemnota.

szalony_kabanos

2014-04-22, 23:07
Piękny kraj, tak ładnie rozbudowany dzięki Unii, żyć nie umierać. Teraz wiem że po tych 10 latach moje dzieci mogą być spokojne o swoje wykształcenie, ja mogę być pewien że zapewnie im godny byt i nie muszę niepokoić się o moją pracę. Eh mamy piękne autostrady, linie metra, chodniki, karetki, sklepy, nowe miejsca pracy! Eh... żyć nie umierać...

Poczekajmy tylko do 2022r. Polska dostanie bukkake na twarz, wszystkie "dofinansowania" trzeba będzie zacząć spłacać :)

andrewerty

2014-04-22, 23:15
gozdek napisał/a:

ja widzę wszędzie na mostach, na tunelach w mojej firmie na każdej maszynie jest naklejka współfinansowane (70%) przez Unię, więc nie pie**ol dzieciaczku..


gordonviet napisał/a:

Ja wiem, że u ciebie na wsi na sztachecie od płotu takiej informacji nie będzie. Ale pojedź do pierwszego większego miasta to k***a zobaczysz jednak te fundusze unijne. Pajacu.


widzę k***a te naklejki codziennie. na świeżo wyremontowanych rozpadających się mostach, na dopiero co wyremontowanych a już dziurawych drogach i na milionie wk***iających progów zwalniających, na wypasionych biurach w urzędach gdzie ostro nak***iają w pasjansa za nasze pieniądze i na sprzęcie w firmie który leży na nic jest nie potrzebny ale po jakimś czasie się sprzeda i będzie hajs
aaa, zapomniałbym, naklejki są też na plakatach i wszystkich innych sk***iałych pedalskich akcjach promujących niby tolerancję, walkę z homofobią, zasraną lewicę i akcję homopenetrację...

nie zesrajcie się z tą kasą z unii, nie zapomnijcie że Polska też tam wpłaca w ch*j kasy i nie zdziwiłbym się gdyby w pewnym momencie więcej wpłacała niż miałaby z tego korzyści (a niedługo to nastąpi...)

zavalistyzaval

2014-04-22, 23:26
gordonviet napisał/a:

Ja wiem, że u ciebie na wsi na sztachecie od płotu takiej informacji nie będzie. Ale pojedź do pierwszego większego miasta to k***a zobaczysz jednak te fundusze unijne. Pajacu.



Mieszczuchu psia twoja mać, tak się składa ze jak ktoś dobrze ogarnia te klimaty to może całkiem sporo zyskać na funduszach i dofinansowaniach w rolnictwie. ( Wiem bo mój ojciec to robi :roll: )

aa...........am

2014-04-23, 00:02
@gozdek k***a chyba u ciebie na wsi

BongMan

2014-04-23, 06:10
Fundusze unijne działają tak. że ty mi dajesz 10zł, ja tobie oddaję 6 i mówię ci na co masz je wydać.

Fithvael

2014-04-23, 07:02
"sk***iałych pedalskich akcjach promujących niby tolerancję, walkę z homofobią, zasraną lewicę i akcję homopenetrację..."

Nawet zakładając, że unia to żydomasoński spisek - to z dwojga złego wolę przy władzy takich spiskowców, niż ludzi o poglądach pokroju osobnika posiadającego tak merytoryczne, sensowne, wyważone i racjonalne poglądy.

belzeee

2014-04-23, 07:09
Najpierw nam zapie**olą pieniądze przepisami/normami unijnymi, część przeznaczą na rozwój państwa w otoczce przepięknej propagandy (tablice informacyjne), część na rozwój kraju nazistów (to oni szefują), i część do kieszeni polityków i biurokracji.

Z dużą pewnością bilans ujemny.