topic

Francuski kierowca Tira

202
piwo
GlassEdi  @ 2017-07-16, 23:45
Coś mu odj***ło :D
:idzwch*j:

PANMICHALL2 

9
2017-07-16, 23:52 [link]
Stary nawyk robienia uników, przed uchodźcami

tranzystor 

2017-07-17, 00:45 [link]
To, że naczepa ma francuskie tablice, nie znaczy, że Francuz prowadzi ciężarówkę. I nie wiem po co on go chciał wyprzedzać, jak oboje mają na pewno blokady prędkości, a przy próbie wyprzedzania widać, że to już kres możliwości ciężarówki.

BrianGriffin 

3
2017-07-17, 12:11 [link]
Ah te konwersacje kwiatu polskiej inteligencji :-D

ulthart 

2017-07-17, 12:53 [link]
Zadzwoń który do tego kierowcy :D

kenzol 

3
2017-07-17, 12:56 [link]
Ale debil, mógł wypikać numer telefonu gościa.

eddie182 

45
2017-07-17, 13:02 [link]
Pracuję w transporcie i powiem wam tylko tyle że takie zachowanie kierowcy we Fr w stosunku do wschodnich przewoźników jest nagminne! Oni potrafią wypiąć zaczep w ciągniku podczas postoju a niczego nie świadomy kierowca po paru metrach ma nieprzyjemną niespodziankę. Walczą z konkurencją własnie w taki sposób jw. w filme.

Podsumowując, sami pod sobą dołki kopią! Walczą ale niestety nie z tym z czym powinni... taka oto francuska natura!

tarcer123 

19
2017-07-17, 13:31 [link]
Za takie coś zabrane prawko dożywotnio. I nie ma płaczu że on na chlebek zarabia.

janlew 

1
2017-07-17, 14:15 [link]
Wyborca Macrona pewnie. Walczyć z Polskimi firmami transportowymi.

kolosasz 

10
2017-07-17, 15:15 [link]
Walka z konkurencją. Jak widać Francuski Janusz ma w dupie, że polski Janusz jest "obrońcą europejskiej kultury"
(tak tytułowali się polscy kibice podczas ostatniech mistrzostw europy) i ewidentnie celowo blokuje
naszego rodaka. Można się domyślać co myśli francuski kierowca gdy widzi ciężarówke na talicach z PL: "Dzikie hordy ze Wschodu. Śpią pod naczepą. Szczają do butelek po napojach. Srają do worków a później wyrzucają to w lesie. I dlatego jeżdzą za 1/4 mojej pensji"
A komentarze na YT pod tym filmem to myślenie życzeniowe: niemal co drugi komentarz to odwołanie do rzekomych islamskich hord, które rzekomo najechały Francję. A tym czasem życie we Francji i w "zachodnio-europejskim kalifacie" toczy się dalej. A że były ostatnio zamach? Kiedyś też były: IRA, ETA Frakcja Czerwonej Armii , Czerwone Brygady.
W Polsce wybuchła islamska psychoza skrzętnie podsycana (z pomocą Russia Today - hello polscy pożyteczni idioci) i wykorzystwana przez rządzącą aktualnie partię.
Nie umiemy zbudować samolotu pasażerskiego, myśliwca, lotniskowca, elektorni jądrowej to postawimy się w roli "obrońców europejskiej kultury"? To się nie uda... I znowu nas nie docenią.

waloos 

3
2017-07-17, 15:31 [link]
No i niech mi ktoś powie, że kierowcy zawodowi to nie są debile i odpady społeczne.

tarcer123 

2
2017-07-17, 16:21 [link]
up bujaj się. :amused:

Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w polemikę bo zbyt niski poziom. Napiszę tylko abyś nie mierzył wszystkich jedną miarą.

BluntedAstronaut 

2
2017-07-17, 16:48 [link]
waloos napisał/a:
No i niech mi ktoś powie, że kierowcy zawodowi to nie są debile i odpady społeczne.

Wysuwać takie wnioski może tylko ktoś, kto absolutnie nie ma pojęcia na czym polega praca kierowcy zawodowego. Dla ciebie kierowca zawodowy to gruby wąsaty janusz w szoferce TIRa dlatego nie masz pojęcia o czym piszesz. A ja np rozwożę paczki po całej Polsce dla zagranicznej firmy, często też wożę zagranicznych klientów - lotniska, hotele. Własna jednoosobowa firma transportowa - jakoś nie czuję się odpadem społecznym.

tarcer123 napisał/a:
Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w polemikę bo zbyt niski poziom. Napiszę tylko abyś nie mierzył wszystkich jedną miarą.

Prawidłowo. Pozdrawiam kolegę kierowcę :)

eMJay8086 

2017-07-17, 16:51 [link]
@tarcer123

Uderz w stół...
Siadło? ;-P
   Popularne tagi
rozwalanie  podwodna  george  wady  skater  rajdy  stuhr  niemki  specnaz  szybka jazda  mołotowa  cieżarówka  nas  pod wodą  emerytura  drunk
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]