Piękny skok

1191
Daj piwo
Fakerę @ 2013-11-07, 12:19 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Dobry jest ;)

pakicito @ 2013-11-07, 13:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (70 piw)
Cytat:
dobrze że sie idiota nie połamał

racja, może jeszcze coś nagra

Atak koktajlami mołotowa

497
Daj piwo
Mieszek_Kiler @ 2013-11-07, 09:26 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
I nastała jasnośćCiekawie to wygląda
kinektel @ 2013-11-07, 10:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
Jeszcze troche i u nas tak będą wygladaly instytucje panstwowe. Skonczy sie- nam POLAKOM - cierpliwosc ciaglego ponizania i okradania przez rząd.

Daje jeszcze 3 lata, gdy nie tyle związkowcy ale cale społeczeństwo, młodzi i starzy zrozumieja i wyjda na ulice walczyc o lepsze jutro. Nie za taki kraj gineli nasi dziadkowie, nie za takie "normalne życie". Modle sie o to aby Polska nie zniknela znowu z mapy bo IV rozbiór juz trwa...

Rząd czuje ze cos sie szykuje, juz od 2 lat buduje ruch oporu przeciwko nam samym- zacheca coraz to mocniej młodych do wstąpienia w szeregi policji (kampanie reklamowe, szybka kariera, zarobki, dodatki itd) czy chociazby coraz to intensywniejsze prace nad przywroceniem obowiazkowego wojska tak jak to bylo bylo kilka lat temu. Musza miec marionetki które bedą chronich ich tyłki.

Kontrola nad nami jest coraz to wieksza ale nie zmieni to faktu ze tykająca bomba w naszej dumie juz dawno zostala uruchomiona. Kazdy POLAK ma swoja swiadomosc, ma poczucie swojej wartosci, swojej narodowosci ale obecnie lekko prztlumione.
Wystarczy jeden potezny impuls aby ta bomba wybuchla, wybuchla jako rewolucja i rzad zostal obalony.

Wszystko jest kwestia czasu... kazdy z nas to wie.

Legendarna willa Michaela Jordana

218
Daj piwo
Polnischefuhrer @ 2013-11-06, 16:58 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
ciekawe co na to "gwiazdy" tvn które twierdzą że są bogaczami
Bazyliszek @ 2013-11-07, 12:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (41 piw)
To jest dom ??
Nie można przecież tam mieszkać, ciągle się czujesz jak na okładce magazynu, wszystko musi stać na swoim miejscu, chłód, mała przytulność, brak domowego ciepła.
Ja mam swoje mieszkanko 85metrów, jak chodzę to muszę patrzeć pod nogi, bo wszędzie są zabawki, z kuchni leci przyjemny zapach, w moim pokoju duży telewizor do filmów.
Przytulnie, rodzinnie, wesoło
To jest dom, możecie hejtować, ja wiem swoje i jakoś mu nie zazdroszczę, mówię serio

Zanim dasz złotówkę

365
Daj piwo
Sushy @ 2013-11-06, 22:37 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Czyli jak wyrwać kasę na frajerach udając kalekę :roll:


Podobno został ukarany za żebractwo w miejscu publicznym i oszustwo :hitler:
Psilocke @ 2013-11-07, 09:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
Parę ładnych lat temu w przejściu podziemnym przy Ząbkowskiej dość często siedziała taka baba. Raz z dzieciakiem raz nie ale praktycznie codziennie była. Czasem coś tam jej wrzuciłem.
Któregoś razu gdy szedłem od dziewczyny na ostatni pociąg (22 z minutami) zatrzymałem się przed przejściem żeby przypalić fajka. Przypaliłem, ruszam i widzę jak ta baba z dzieciakiem na ręku udaje się wgłąb ulicy. Nie wiem czemu coś mnie tknęło żeby za nią pójść. Jakieś 50m od przejścia baba zapakowała się do nówki sztuki merca i pojechała w p*zdu.

Inną akcję widziałem w tramwaju 9 pod Starym Miastem. Na przystanku przed mostem wpie**ala się do tramwaju baba z dzieciakiem na ręku. W garści jakiś styropianowy kubek po kawie i "na mliko" dla dziecka zbiera. Coś tam dostała, aż doszła do połowy wagonu. Tam siedziała inna baba z siatami zakupów i mówi, że jak na mleko zbiera to ona jej da. Wyciąga z torby karton mleka i jej podaje. Ta szmać wzięła to do ręki, popatrzyła a potem rozj***ła babie pod nogami i powiedziała "w dupę se wsadź".

Od tamtej pory nie daję nikomu nawet złamanego grosza. Niezależnie od tego jak źle może mieć.
   Popularne tagi
inspektorat  dont  fejl  zebrak  malejza  piłki tenisowe  filipiniec  przetarg  chalid szejk mohammed  sex maszyna  100% szatana  o kurwa ja wiem co  stan umysłu  pełne jaja
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X