18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Filmy Sadistic Bez Tajemnic

Da...........ar • 2009-08-13, 18:51
Witajcie.
Stworzyłem ten temat z myślą o użyszkodnikach którzy chcieli by ściągać filmy na swój dysk, czy to filmy czy mp3 czy programy flesh z przeróżnych stron.

Oto Download Helper który rozwiąże wasze problemy.
Wiadomo iż polityka YT zmusza nie raz do ponownego wysyłania filmów gdyż Moderatorzy bardzo często lubią kasować zbiory userów.
Ściągnąć cokolwiek często sprawia wiele problemów DH (download Helper) pomoże Wam w wielu chwilach.

Co o programie?
jest to darmowa nakładka na FireFoxa, dodaje dodatkową ikonę dzięki której przez kilka kliknięć myszką dany soft znajduję się szybko na naszym kompie.

Mam nadzieję że będzie Wam służyć.

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3006

Pozdrawiam:)

zaqwas

2010-05-24, 21:08
często używam tego softa i mówiąc krótko jest zajebisty

N

2010-10-27, 20:06
Czasami na youtubie nie można ściągnąć filmu przez DH.
Można to ominąć odpalając aplikację pod javą na stronie http://keepvid.com/
Wlepia się adres, można wybrać jakość pliku, film jest ściągany bezpośrednio na nasz dysk.

Pozdr

Grzęgorz

2011-12-31, 11:20
idm też daje radę wyskakuje takie małe coś i ściągnij przez idm moim zdaniem lepsze gdyż jest to akcelator pobierania i filmiki idą naprawdę szybko pełnym łączem :]

misio1631

2012-07-17, 07:53
zabawie się w górnika i odkopie temat wszystkie te dodatki są do Mozilli a jest coś takiego co działa do chroma

~Vuko

2012-07-17, 18:13
Cytat:

zabawie się w górnika i odkopie temat wszystkie te dodatki są do Mozilli a jest coś takiego co działa do chroma


Nie, bo Chrome jest ch*jowy :hitler:

Skądinąd

2012-07-21, 18:54
Biustuś napisał/a:


Nie, bo Chrome jest ch*jowy :hitler:



Łohoho, o gustach się nie dyskutuje, szczególnie, kiedy się jest z Sosnowca.

A Chrome jest ok. Nie lubisz, nie używaj.

LikeThis

2012-08-11, 20:25
Skądinąd napisał/a:



Łohoho, o gustach się nie dyskutuje, szczególnie, kiedy się jest z Sosnowca.

A Chrome jest ok. Nie lubisz, nie używaj.


Zgadzam się bo może miał taką historię jak "Madzia" tylko upadł kilka razem i ktoś jeszcze walcem przejechał :lodowka:

sa...........os

2012-08-24, 23:45
Jeśli chodzi o ściąganie z youtube, to od siebie polecam zapiska.pl

CZ...........Zw

2013-01-13, 16:16
Nie działa mi to na sadisticu wie ktoś dlaczego? na youtube działa i na innych tak samo ? zablokowane jakoś tu już to jest ??

MojeAvi

2013-02-21, 04:42
Ściągnij sobie firefoxa i znajdz w kodzie ".flv" zaznacz cały link i włala ściągnięte;d

michaeel7

2013-02-26, 12:58
MojeAvi, wytłumaczyłbyś jak dokładnie to zrobić żeby za pomocą DownloadHelper ściągnąć filimiki z sadistica ? bo z innych portali moge a z sadistica nie da rady( te kulki w górnym lewym rogu są szare i nie da sie na nie nacisnąć) co mam zrobić ? :cry:

KUKA1

2013-04-02, 21:08
Hidownload+IE pobiera filmy z sadistica

Ho...........ca

2013-05-15, 23:26
Przeglądarka MaxThon.