18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki w GTA V

ASAKKU • 2013-09-28, 21:03
Takie równouprawnienie to ja rozumiem... :kjujik:


Seboolek

2013-09-29, 01:13
A po ch*j lepsza grafika? GTA to GTA. Nie potrzebna w niej grafika najwyższych lotów bo chodzi głównie o fabułę oraz rozbudowanie. Ja jestem z tą serią od samego początku i do tej pory pamiętam dzien w którym wyszła pierwsza część.

@ .3lite - Własnie że zaskoczyli... nie wiesz co piszesz. Świat jest większy, to fakt ale tutaj chodzi o coś innego. Przerywniki są zrobione perfekcyjnie, postacie są jeszcze barwniejsze niz w poprzednich czesciach. Najeżdżasz na tą serię a sam pewnie klepiesz kapucyna widząć zapowiedzi nowej FIFY, PS'a czy tam COD'a.

Z resztą, wyniki sprzedaży mówią same za siebie. Od premiery jest juz zarobiony ponad Miliard dolarów, oceny także są najwyzszych lotów.

vedkonner

2013-09-29, 01:25
.3lite napisał/a:



Już nie przeżywaj tak bo ból dupy to chyba tylko ty tutaj masz, Vice City było świetne dzięki klimatowi które stworzyło muzyką z lat 80' i dlatego dla mnie będzie to najlepsza część serii.

Naprawdę gratuluję R* jak dobrze wcisnęli ludziom takie gówno, łykacie jak młode pelikany a z podniecenia to już macie porty zmoczone.



Jesteś po prostu kolejnym debilem, który nigdy w tą część pewnie nie zagrał, albo pojeździł samochodem przez 5 minut u kumpla i rozpie**alał się na wszystkich ścianach. :lol: Ta gra jest zjadana pozytywnymi opiniami przez krytyków, redakcje i graczy, ale i tak znajdzie się jakiś hipsterski pojeb, na siłę próbujący zabłysnąć w swoim j***nym e-świecie twojego pokroju, którego odbyt piecze z sentymentów i tego, że nie ma konsoli.

.3lite napisał/a:



Raczej chodzi o to, że niczym nie zaskoczyli i jest to następna gra z serii GTA (większy świat, troszkę lepsza grafika i parę innych spraw) a zaś niektórzy tutaj podniecają się tą grą jakby nie wiadomo co świetnego wprowadzała.



Seria GTA ma swoją magię tym, że jest tak rozwiązła i grywalna, że ściągać uwagę i dawać zabawę będzie przez jeszcze kilka dobrych lat. Dwa dni temu ją skończyłem, a cały czas czuję niedosyt.

.3lite

2013-09-29, 01:30
Zaraz się posikasz z podniecenia :) Żyj w swoim wirtualnym świecie.

Rael3251

2013-09-29, 01:54
Weźcie k***a wszyscy spłońcie w piekle, ja pie**ole, zebrało się na hejtowanie bo nie mają konsoli. i ch*j k***a ja też nie mam, jedyne co mam z tą grą wspólnego to to że z roboty widzę oczojebny p[akat na przeciwko i ch*j, nie hejtuje. chcecie zabłysnąć to wymyślcie coś twórczego a nie że ch*jnia ch*jnia i jeszcze raz ch*jnia. na żadnym gta sie nigdy nie zawiodłem i jak w końcu wyjdzie na pieca i sobie kupie na pirate bayu to też sądze że się nie zawiodę. hejtujcie swoje matki bo tylko do tego sie nadajecie. no k***a. a scenka świetna

gupi_nik

2013-09-29, 02:03
tez nie rozumiem az takiego hype'u ta gierka
jest bardzo dobra i tyle
jarac sie na sile nie zamierzam
zrobilem 25% na spokoju w pare dni i grzeje polke bo wole popykac w fife z ziomkami przy piwie
diablo 3 tez robilo jakis wielki fejm a wyszlo najnizszej klasy gowno
gta jest przyzwoite w ch*j, na tej generacji konsol nie ma co oczekiwac wiecej, na pc bedzie lepsza grafa na wyzylowanym sprzecie i tyle

shiters

2013-09-29, 02:06
Przeszedlem gtav i az smutlem, ma taka wciagajaca fabule. Grafika jest duzo lepsza niz w gta IV na PC nawet. Mafia II tez siada przy tej odslonie gta. Dialogi sa przedewszystkim zajebiste, cala fabula jest mega i ten ktory nie zagra moze hejtowac, ale gdyby nawet z takim pesymistycznym nastawieniem dostal konsole i gre na tydzien, daje sobie reke uciac ze z zaciekawieniem by usiadl, przeszedl gre, a potem pisalby to samo co ja w tej chwili, zachwalajac gre. A co do wciskania gry, mysle, ze ludzie ktorzy wczesniej nie zagrali w GTA to po prostu jej nie kupili (badz w znikomym stopniu), ja jestem z gta od gta london, az do teraz i z czystej ciekawosci kupilem gre i jestem zdania ze sukcen tej odslony nie jest zadzwieczany marketinkowi, a fanom serii.

Go...........ta

2013-09-29, 03:43
UWAGA SPOJLERY SWIATA ;) (nie fabuly)

hmm co do grafiki to powiem, ze czasem w oczy kole pikselem, ale po tygodniu grania postanowilem usiasc dalej jak metr od 50 cali i teraz jest ladnie :) . Czasami grafika jest brzydka i naprawde boli, ze taka nowa gra jest tak brzydka (bardzo rzadko), a czasami po prostu patrzysz i oka nie mozesz nacieszyc i z podziwem zastanawiasz sie jak R wycisneli takie cuda na dymiacym sie juz moim ps3 :P co do wszelakich wybuchow to powiem, ze sa na wysokim poziomie, jak i miasto w momencie lotu samolotem robi na mnie ogromne wrazenie :shock: (dali rade w tym miejscu po calosci) Fabula ... tak fabula powiem, ze nigdy na mnie szalu nie zrobila gra z tej serii, ale piatka potrafila mnie nawet zachecic do grania murzynem :D gdzie w san andreas nie moglem tego zdzierzyc. Dodatkowo psychopatyczna postac jaka jest Trevor :evil: , takiego charakteru to nie spotkacie w zadnej innej grze (gdzie wiadomo gry sa wypelnione roznymi psycholami) i nawet glowna postac z Postala wymieka przy jego napadach zlosci. Moze fizyka jazdy nie jest na najwyzszym poziomie (nie ma mowy o porownaniu z GT5) ale za to jest tak zrobiona, ze poscigi wygladaja dosyc efektownie i calkiem przyjemnie sie jezdzi, wlasciwie tak przyjemnie, ze nie wychodze z samochodu, gdzie po poltorej tygodniu wkoncu stwierdzilem pobiegac po ulicy i odkrylem calkiem nowy swiat :shock: . Co prawda betonowe namioty dla sadoli jakie wystepuja w grze, sa w stanie powstrzymac wk***ionego kierowce czolgua, ale jest to absolutnie do wybaczenia. Do wrazen napewno nalezy dodac piekny podwodny swiat, ktory zyskuje na ograniczonej widocznosci. Takze mialem ciekawa wyprawe w strone morza i powiem, ze plynalem grube 15 minut i mialem nadzieje, ze wkoncu zbuguje gre i wypadne za tekstury, albo uderze w metalowa sciane jak bohater filmu Truman Show, ale nic takiego sie nie stalo tylko zajebiscie oddalilem sie od brzegu, ktory tak caly czas sie oddalal (punkt orientacyjny drapacze chmur i kilimandzaro) no i poddalem sie i zawrocilem :D Inaczej juz wyglada sprawa z lotem samolotem, ktoremu to psuja sie silniki w pewnym momencie i chcac nie chcac trzeba zawracac bo samolot dlugo nie polata(ale kiedys jeszcze wezme motorowke i tam poplyne ;) )

Podsumowujac moglbym pisac i pisac, ale mi sie nie chce i pewnie bede zalowal, ze o kilkudziesieciu innych pozytywach nie napisalem. No tak ale ch*j wam wszytkim w dupy, wy ktorzy macie bol dupy, wytrwajcie w tych wszystkich gameplayach, a zaprawde powiadam wam czeka was przygoda zycia gdy GTAV zejdzie na PeCeta. Wtedy to ja bede mial bol dupy, ze wy macie wyj***na grafike (ktorej moge doswiadczyc w zaledwie 10% na tym starym traktorze) i bede was hejtowal i role sie odwroca :evil: Wiec wezcie se teraz czopki na poprawe humoru. Amen

gustav665

2013-09-29, 08:10
Fire_Penguin napisał/a:

Nie rozumiem... dlaczego wszyscy tak się podniecają tym GTA? Grafika dupy nie urywa (wystarczy porównać ją z grafiką Mafii II z 2010 roku), fizyka tak samo... Może fabuła? Próba powtórzenia "sukcesu" SA, które i tak było ch*jowe ? Niech mi ktoś wytłumaczy te szczanie po nogach po usłyszeniu "GTA V", bo ja tego k***a nie rozumiem. I jeszcze ten ruch postaci.... :roll:



Już tłumaczę. gta to seria towarzysząca mi przez całe życie. SA było najlepszą grą na świecie, zaraz po morrowindzie. grafika nie jest ważna, ważny jest klimat gry a gta ma dość specyficzny. SA w 2004 było "czymś", każda kolejna część przypomina mi dzieciństwo, może gtaV to gówno dla dwunastolatków, ale z pewnością to więcej niż tylko gra dla troche starszych : )

svitovsky

2013-09-29, 09:01
Największy ból dupy mają osoby, które w GTA V nie grały, widzieli pare filmików z gry a YT i mają żal do Rockstara, że nie wydał tego na ich ukochanego PC.
Jedyna gra, którą kupiłem na ps3 i nie żałuje, ani grosza. BTW Czy tylko mi bardziej podoba się taka grafika, niż te "niby" pro elo ch*j wie co jak to jest w Crysis. Walą mnie jakieś cienie, cząsteczki itd. Skoro ten silnik jest taki dobry, to czemu nie zrobią, gry z "normalnym" otwartym. światem, a nie zawsze jakieś UFO, statki kosmiczne-nie wiadomo co, bo na zamkniętych przestrzeniach to wszystko wygląda ładnie...

kufer111

2013-09-29, 09:08
Nie rozumiem... dlaczego wszyscy tak się podniecają tym GTA? Grafika dupy nie urywa (wystarczy porównać ją z grafiką Mafii II z 2010 roku), fizyka tak samo... Może fabuła? Próba powtórzenia "sukcesu" SA, które i tak było ch*jowe ? Niech mi ktoś wytłumaczy te szczanie po nogach po usłyszeniu "GTA V", bo ja tego k***a nie rozumiem. I jeszcze ten ruch postaci....

do autora tekstu: boli dupa bo GTA V na blaszki niema???

kordas

2013-09-29, 10:17
Nie rozumiem obrony (udowadniania ch*jowatości też) GTA V z zaangażowaniem godnym wyższych racji.

Grałem z każdą część GTA (poza 3, która na moim dawnym sprzęcie się mocno cięła i szybko zrezygnowałem), nie przeszedłem ni jednej (uczciwie, w 1 i 2 stosowałem kody, aby zobaczyć czy jest jakieś ciekawe zakończenie).
Po zakończeniu gry w każdą część GTA stwierdzałem, że gra dość szybko staje się nudna i chyba kolejne części mogę sobie odpuścić. Przy każdej kolejnej części słyszałem, że ta jest tak zajebista na maxa, że w ogóle nie ma porównania do poprzedniej, która kiedyś była prze ch*j zajebista, albo że gra jest zajebista dopiero na PC lub konsoli, a na innej platformie ssie.
Ostatecznie zazwyczaj dawałem się przekonać tym pochlebnym komentarzom (zgrałem, pożyczyłem, wygrałem lub kupiłem używkę) i było to samo co zwykle. Na początku wow, naprawdę jest lepsza niż poprzednia część, ekscytacja dość szybko mijała i (w zależności od części) szybciej lub wolniej zamieniała się w nudę. Dość szybko zaczynało mnie nudzić jeżdżenie z punktu a do b i zajebywanie ludzi, ucieczka przed policją i jeszcze więcej jeżdżenia. O ile w teorii bardzo podobała mi się wizja rozbudowanego świata i jego eksploracja, to w praktyce okazywało się, że zbyt szybko nudziło mnie samo wykonywanie misji, aby chcieć marnować więcej czasu na poznawanie świata i korzystanie z jego uroków.
Fabuła zazwyczaj jest w miarę ciekawa, czarny humor też, ale samo wykonywanie misji jest dla mnie na tyle nudne, że jedynie w wypadku GTA IV udało mi się przejść jakieś 80-90% gry. Zazwyczaj gra nudziła mnie na tyle, że nie mogłem znaleźć w sobie motywacji na jej odpalenie po przejściu połowy gry.

GTA jako seria jest udaną produkcją, stojącą na wysokim poziomie, dopracowaną i pisanie o niej "GTA to gówno" sugeruje ignorancję piszącego, jednak sikanie po majtach na samo hasło GTA V jest dla mnie prawie tym samym co sikanie w majty przez małolatki na widok Biebera.

Da...........us

2013-09-29, 10:49
Skończcie pie**olić, komu się podoba, ten gra (lub wzdycha do księżyca, bo ma PC), komu się nie podoba, ten ignoruje temat. Rozumiem jednak, że sprawa nie jest taka prosta, ponieważ chodzi tutaj o typową polską frustrację, że komuś się coś podoba i ktoś jest z jakiegoś powodu zadowolony. Typowe kompleksy, które nakazują samemu być skończonym pesymistycznym burakiem i na dodatek zatruwać innym życie, by cierpieli razem z nami. ;)

torqmark

2013-09-29, 10:53
Najbardziej mnie rozwala ta spina konsolowcow na temat tego ze oni maja, a my nie... haha. Czy ktos z was darl lacha kiedy wychodzilo diablo 3, albo ostatni wiedzmin? Koniec koncow ja dostaniemy, z lepsza grafika i bez autoaimu dla uposledzonych ruchowo. Pozdrawiam serdecznie brac konsolowa:P

gupi_nik

2013-09-29, 11:30
diablo 3 to najwieksza porazka swiata wiec nie wiem czym sie tu jarac
maszynka do pieniazkow blizzarda chyba ze ktos lubi przejsc gre w 5h a pozniej klepac to samo jeszcze 40 razy w nowych ciuszkach

przemas1234

2013-09-29, 11:34
dokładnie j***ne piecuchy mają straszliwy ból dupy no ba jak sie tu nie wkórwić wydając w ch*j kasy na coraz to nowsze karty graficzne i inne h*ja warte directy skoro na konsolce która jest z 8 lat na rynku dalej wychodzą takie hiciory toż to ewidentny karny ku*as wymierzony prosto w osrane dupsko każdego piecoetowego kasztana .


p.s zawsze można sobie położyć gta z ps3 na blaszaku i mówić że ma się gta na pc