18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Farmer

Duch • 2016-04-25, 20:58
Przyjeżdża policjant z wydziału narkotykowego do farmera w Teksasie i mówi:
- Muszę przeszukać Twoje rancho na obecność narkotyków.
- Dobra, tylko nie wchodź na tamto pole...
Na to policjant mało się nie zesra:
- Chyba k***a czegoś nie rozumiesz, mam autorytet rządu federalnego - wyciąga odznakę i macha mu przed nosem - Widzisz k***a tę odznakę, widzisz k***a odznakę? Oznacza, że mogę chodzić gdziekolwiek chce na każdej j***nej posesji, żadnych ale to żadnych pytań zrozumiano?
Farmer pokiwał głową, przeprosił i wrócił do swojej roboty. Nie minęło 5 minut i słyszy jak ktoś się drze coraz głośniej i głośniej. Ogląda się, patrzy a tu policjant sp***ala po wiadomym polu przed ogromnym bykiem. Byk zapie**ala jak wściekły, nic nie wskazuje żeby policjant mógł uciec, no jak ch*j będzie po chłopie. Farmer wygląda zza ogrodzenia i krzyczy do policjanta:
- Odznaka! Pokaż mu k***a odznakę...
:krejzi:

dertaz

2016-04-25, 21:09
w USA policjant by go zastrzelił i tyle (byka oczywiście)

stalowalowa

2016-04-25, 21:20
I ch*j, byk skończy na krześle albo zostanie deportowany do Meksyku :D

cannonn

2016-04-25, 22:09
dertaz napisał/a:

w USA policjant by go zastrzelił i tyle (byka oczywiście)



powodzenia w zabiciu byka z 9mm :loldev:

ziu

2016-04-25, 22:46
@detraz

To, że Twojego "byka" by zastrzelił to ch*j nas obchodzi. Ze zwierzętami to chyba w grach na żydoksiążce doczynienia miałeś.

Insaner

2016-04-25, 22:54
Fez napisał/a:


- Chyba k***a czegoś nie rozumiesz, mam autorytet rządu federalnego



To z angielskiego tłumaczone? Ktoś authority przetłumaczył na autorytet? jak to w ogóle brzmi. Tutaj powinno być "mam upoważnienie/mam nad sobą/mam pozwolenie rządu federalnego.

p0lybius

2016-04-26, 17:23
@Up

Podobnie tłumaczyli dosłowne znaczenie bodajże w Crusader Kings 2, jako "autorytet królestwa", co mnie niezmiernie zmyliło bo myślałem, że chodzi o jakiś prestiż, a chodziło o zakres władzy nad wasalami.

Scartabelli

2016-04-27, 21:25
dertaz napisał/a:

w USA policjant by go zastrzelił i tyle (byka oczywiście)



Toś dowalił. Chciałbym to zobaczyć, powalić takie bydle z 9x19 parabellum? Ty zdajesz sobie sprawę że z młodym kozłem (samcem sarny) byłby problem? A co dopiero z taką bestią.

Al...........rt

2016-04-29, 14:07
dertaz napisał/a:

w USA policjant by go zastrzelił i tyle (byka oczywiście)

Gdyby policjant tknął byka farmer by go zastrzelił i wygrał w każdym sądzie.