18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Fantastyka ogólnie

CahirMawrDyffryn • 2015-07-08, 22:22
Temat ogólny na fantastykę. Co czytacie, co ostatnio kupiliście.

Ja czytam obecnie " Uniwersum Metro 2033: Dziedzictwo Przodków" a kupiłem sobie "Białe Gody" i "Wiking. Dziecko Odyna".

A wy, sadole, sadolki, niezdecydowani i istoty pośrednie?

fantastico

2017-03-24, 10:33
8 raz wiedźmina, 7 raz Forgotten Realm's i historię Drizzta, 4 raz Trylogię Tamuli

Przymierzam się do trylogii husyckiej ale to już nie ten czas, żeby był czas na czytanie książek ;)

~zsakuł

2017-03-29, 23:05
Metro podstawowa trylogia, LOTR, Hobbit, trochę książek od Braci Strugackich. Wiedźmin dobry bo się jakoś zabrać nie mogę?

fantastico

2017-03-31, 00:58
zsakuł napisał/a:

Metro podstawowa trylogia, LOTR, Hobbit, trochę książek od Braci Strugackich. Wiedźmin dobry bo się jakoś zabrać nie mogę?



W ch*j się fajnie czyta...k***ami rzuca,opisy fajne, nawiązania słowiańskie etc. etc.

Ogólnie lekkim językiem pisane w mojej opinii.

Jak się spodoba to polecam dalej Trylogię Husycką.

Al...........go

2017-03-31, 22:40
fantastico napisał/a:



W ch*j się fajnie czyta...k***ami rzuca,opisy fajne, nawiązania słowiańskie etc. etc.

Ogólnie lekkim językiem pisane w mojej opinii.

Jak się spodoba to polecam dalej Trylogię Husycką.



Lepiej zacząć od Husyckiej - ma się porównanie co Sapkowski potrafi stworzyć i jak wymęczył Wiedźmina, który powinien zakończyć się maksymalnie dwa tomy wcześniej. Ostatni tom jako jedyny zawsze czytam dłużej niż tydzień bo zwyczajnie zanudza.

BKKWK

2017-04-04, 17:17
AleDlaczego napisał/a:



Lepiej zacząć od Husyckiej - ma się porównanie co Sapkowski potrafi stworzyć i jak wymęczył Wiedźmina, który powinien zakończyć się maksymalnie dwa tomy wcześniej. Ostatni tom jako jedyny zawsze czytam dłużej niż tydzień bo zwyczajnie zanudza.



Zgadzam się. Czytając Trylogię Husycką ani przez moment się nie nudziłem. Pierwsze 3-4 tomy Wiedźmina też były bardzo ciekawe, natomiast później wyraźnie został za Trylogią.