18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

HSboy

2013-06-20, 10:13

tak Tak. Tutaj Krytykujesz VW i smiejesz sie z VW a pewnie tak ci smutno ciagle patrzec na bmw :/ maluchy zgniły to teraz beemki docierają....

le...........ce

2013-06-20, 10:13
To volkswagen ma jakichś fanów? :wtf: Przecież to samo w sobie nie ma sensu :amused:

Dzichader

2013-06-20, 10:21
Słowa złego na Golfa nie powiem. Auta nie do zaj***nia. Osiągi, spalanie i bezawaryjność tego auta jest ponad normę. 9l/100 przy 170km/h jest dobrym wynikiem.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-20, 10:25
HSboy napisał/a:


tak Tak. Tutaj Krytykujesz VW i smiejesz sie z VW a pewnie tak ci smutno ciagle patrzec na bmw :/ maluchy zgniły to teraz beemki docierają....



Dzieciak nie zrozumiałeś.
Do szkoły!

Trzeba być poj***nym żeby sobie wydziarać znaczek jakiegoś koncernu! Zwłaszcza chodzi mi o pierwsze zdjęcie :facepalm:

MudPie

2013-06-20, 11:26
SZAJBAAA napisał/a:


Trzeba być poj***nym żeby sobie wydziarać znaczek jakiegoś koncernu! Zwłaszcza chodzi mi o pierwsze zdjęcie :facepalm:



To dlaczego wstawiłeś zdjęcia tylko VW a nie tatuaży z innymi koncernami hejterze ?
Idiotów nie brakuje, do każdej marki czy koncernu idzie znaleźć kogoś z tatuażem, ale ty specjalnie wybrałeś markę vw po to aby siać propagandę że to tylko wśród właścicieli vw są poj***ne jednostki. Nie wiem jakaś zazdrość, żal ? kiedyś trąbną na ciebie, czy może wyprzedził cię jak jechałaś matizem którym się nie da wyprzedać ? Skąd hejt ?
Co do "zwłaszcza pierwsze zdjęcie" Co tak nagle zaczęło cię razić nawiązanie do nazizmu, a w innych postach sam jedziesz po ciapatych i żydach..
Pozwoliłem sobie zacytować
SZAJBAAA napisał/a:

uuuu koze daj.... koze daj..... ciapaty to ch*j uuu ajjjj :D


http://www.sadistic.pl/nie-zwlekaj-kup-koze-vt204638.htm#2210153
SZAJBAAA napisał/a:

Czy zawsze musi się przewinąć jakiś sk***iały żyd który tylko czyha na kasę? [...]
Ale jak przyjedzie jakiś sk***ysyn żyd to bez patrzenia w papiery płacą!


http://www.sadistic.pl/prudential-vt207409,15.htm#2245381
Ciśniesz ostro... a to tylko dwa z twoich postów. , a tutaj nawiązanie do nazizmu to wielkie oburzenie i postawa "o mój boże jaka żenada", a tam ciśniesz ostro.. Hipokryto zakłamany.



Szczam_na_Zakrystii

2013-06-20, 11:50
MudPie napisał/a:



To dlaczego wstawiłeś zdjęcia tylko VW a nie tatuaży z innymi koncernami hejterze ?
Idiotów nie brakuje, do każdej marki czy koncernu idzie znaleźć kogoś z tatuażem, ale ty specjalnie wybrałeś markę vw po to aby siać propagandę że to tylko wśród właścicieli vw są poj***ne jednostki. Nie wiem jakaś zazdrość, żal ? kiedyś trąbną na ciebie, czy może wyprzedził cię jak jechałaś matizem którym się nie da wyprzedać ? Skąd hejt ?





Coś jeszcze?

Nie widziałem aby ktoś sobie wstawiał w miejsce swastyki znaczka Hondy k***a mać!
Z resztą jesteś kierowcą VW więc to wszystko tłumaczy.

MudPie napisał/a:




Ciśniesz ostro... a to tylko jeden z twoich postów. , a tutaj nawiązanie do nazizmu to wielkie oburzenie i postawa "o mój boże jaka żenada", a tam ciśniesz ostro.. Hipokryto zakłamany.



Wyrwane z kontekstu.
Nadawał byś się do TVN'u.

Powklejaj jeszcze więcej moich cytatów (fajnie wiedzieć że ma się fana :beka: ) tylko nie zapominaj że to nie jest forum
Radia Maryja.

Ps. Autograf wyślę Ci mailem.

MudPie

2013-06-20, 12:02
Liczyłem na coś mocniejszego jako odpowiedź.. no cóż.. :-/

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-20, 12:03
MudPie napisał/a:

Liczyłem na coś mocniejszego jako odpowiedź.. no cóż.. :-/



Nie warto się na niektórych wysilać :mrgreen:

poloo89

2013-06-20, 12:50
SZAJBAAA napisał/a:



holkswagen ? ...

Jogurcik

2013-06-20, 14:06
Tylko się nie zesrajcie z tymi VW. :facepalm: Niektórzy to k***a mistrzowie "driftu" FWD. :D

ZomoDivision

2013-06-20, 15:07
a ma ktos tatuaż naleśników? Bardzo je lubie

Eustachy6

2013-06-20, 15:52
Sukces reklamy.

Kefir93

2013-06-21, 02:07
Jak tak wam nie pasuje to sobie tatuujcie Hondy, BMW, Mercedesy, Peugeot'y, Mitsubishi i inne pierdoły na swoich ku*asach..... Czyjeś ciało, jego projekt na tatuaż, płaci swój hajs, tak więc czego się k***a przypie**alać, jego sprawa......
BTW. Skończcie już chodź tutaj pie**olić i spierać się jak w piaskownicy o to "która to marka samochodu lepsza" :homer: