18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewolucja w toku

voidinfinity • 2016-09-08, 22:26
Rybie nóżki. Pychota.



Mam nadzieje, że możemy przyjąć że ewolucja jest bliżej prawdy, niż wyczarowywanie gatunków z kapelusza :krejzi:

Cyrk

2016-09-09, 01:44
Bozia zrobiła kosmos i ch*j...

ti...........ax

2016-09-09, 01:47
Nas zajebią imigranty po czym zdechną z głodu bo nie bedzie miał kto na nich robić a rybka już się przygotowuje do nowego rozdziału. I ch*j ryba wie co będzie a debile dalej kochają szmatogłowych.

uho82

2016-09-09, 05:42
Bo jej się pływanie znudziło

de...........sz

2016-09-09, 06:31
Ona po prostu idzie wam wpie**olić...

~Velture

2016-09-09, 09:37
Przykre jest to, że miliony osób na całym świecie powiedzą, że to fejk.

tekkit

2016-09-09, 10:14
Ewolucja juz od wielu lat jest obalona. Prawdopodobieństwo jest tak niskie jak to że pod twój dom przypłynie wieloryb. ( nie liczę twojej starej )

voidinfinity

2016-09-09, 12:25
@up

Dlaczego mnie nie dziwi, że któryś zaczął się kłócić z namacalnym dowodem? :krejzi:

lapps

2016-09-09, 15:37
voidinfinity napisał/a:


Mam nadzieje, że możemy przyjąć że ewolucja jest bliżej prawdy, niż wyczarowywanie gatunków z kapelusza :krejzi:



Bog moze dac nogi tak samo jak moze odebrac mozg, co tobie niestety zrobil :szczerbaty:


mozemy przyjac, ze ewolucja jest blizej prawdy jesli chodzi o powstawanie nowych gatunkow(mimo, ze nie jest sprzeczna z wiara w Boga, ktory jest teoretycznie wszystkim i jest wszechmogacy wiec moze edytowac to co stworzyl)

z drugiej strony nauka nie ma ZADNEGO wytlumaczenia na powstanie zycia. potrafi wytlumaczyc w jaki sposob zycie sie rozwija i zmienia, ale nie jest w stanie wytlumaczyc powstania zycia. moze dlatego wiekszosc noblistow w dziedzinie fizyki, chemii czy biologii jest wierzaca.
juz nie mowiac o tych ktorzy na prawde pchali nauke wieki do przodu jak newton czy tesla, czy nawet calkiem przyglupi einstein wierzyl w spinoze co jest w sumie tym co chrzescijanizm tylko bez archaicznych metafor

voidinfinity

2016-09-09, 16:03
lapps napisał/a:

mozemy przyjac, ze ewolucja jest blizej prawdy jesli chodzi o powstawanie nowych gatunkow(mimo, ze nie jest sprzeczna z wiara w Boga, ktory jest teoretycznie wszystkim i jest wszechmogacy wiec moze edytowac to co stworzyl)



No ostatecznie możemy przyjąć, że eksperymentalnie weryfikowalny proces jest prawdziwy - a czary-mary nie :krejzi:

Proces ewolucji bakterii w warunkach laboratoryjnych:



Cytat:

Mikroby wysiano na pożywce, gdzie w zewnętrznej części nie ma antybiotyku a im bliżej środka - tym go więcej. Żeby wyrosnąć po środku - bakterie muszą wyewoluować. Badacze poklatkowo zrobili film z tej progresji.



lapps napisał/a:

z drugiej strony nauka nie ma ZADNEGO wytlumaczenia na powstanie zycia.



Nauka tym się różni od religii - że nie boi się powiedzieć "nie wiem" w sytuacji gdy nie wie. Religia natomiast ch*ja wie o czymkolwiek, a uważa że wie wszystko. Jak każdy kretyn. Pewnie dlatego do kretynów tak dobrze trafia :amused:

lapps napisał/a:

juz nie mowiac o tych ktorzy na prawde pchali nauke wieki do przodu jak newton czy tesla, czy nawet calkiem przyglupi einstein wierzyl w spinoze co jest w sumie tym co chrzescijanizm tylko bez archaicznych metafor



Ehe. Rozumiem, że jakby któryś okazał się pedofilem, narkomanem albo kanibalem - to też byś mówił że pedofilia, narkomania i kanibalizm jest spoko - bo wszak tak wielki umysł nie mógł się mylić? :krejzi: