18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebiewaszematki

2017-07-18, 18:13
czy tylko ja miałem nadzieje ze rozjebie się na jakiejś skale
:D

Catar

2017-07-18, 18:56
Nie przyj***ł w nic

kaiwaciol1

2017-07-18, 20:03
Szkoda czasu, nie jebnął.

PanZorro

2017-07-18, 21:05
Kiedys jezdzilem na motocyklu bez kasku, skakalem na glowke do wody w roznych miejscach, wdawalem sie w bojki z jakimis dresami pod dyskoteka i bylo ok. Ostatnio poszedlem do wesolego miasteczka i na drugiej atrakcji odkrylem, ze jestem za stary na to, poprostu zesralem sie. Nie wiem czy to starosc, czy zdrowy rozsadek.

IncooFukOfff

2017-07-18, 22:38
Mam nadzieję .że kolegę z filmiku zobaczę kiedyś na hardzie :D

radek225

2017-07-18, 22:44
Nic się nie wydarzyło. Nikt się nie zabił, nikt nie pie**olnął w skałę/drzewo. Nie oglądać.

Insaner

2017-07-18, 22:54
PanZorro napisał/a:

Ostatnio poszedlem do wesolego miasteczka i na drugiej atrakcji odkrylem, ze jestem za stary na to, poprostu zesralem sie. Nie wiem czy to starosc, czy zdrowy rozsadek.



Pamiętam, że jak byłem mały to byłem pierwszą chętną osobą na największe kolejki/karuzele w wesołych miasteczkach. Teraz gdy patrzę na ten przerdzewiały szrot z niezaizolowanym zasilaniem prawie dotykającym do konstrukcji karuzeli sterowanej przez 14-16 letniego cygana, który wynosi w ten sposób ludzi na kilkanaście metrów nad ziemię to stwierdzam, że rodzice chcieli się mnie chyba pozbyć puszczając w samowolę w takich obiektach. Teraz po tylu latach w życiu nie puściłbym własnego dziecka na taką "atrakcję" :-D

BigCohones

2017-07-19, 07:45
Jedna brzoza załatwiłaby sprawę i już by nie cwaniakował w tej mgle... ;)

Lumpy1

2017-07-19, 18:52
Jest ktoś kto nóg nie podnosił jak oglądał na fullscreenie?? :krejzi:

ptwardowski2

2017-07-19, 22:16
prawię się zesrałem jak to oglądałem

siwybis

2017-07-19, 22:30
pie**olony, zna się na rzeczy:)

radek225

2017-07-21, 02:38
Insaner napisał/a:



Pamiętam, że jak byłem mały to byłem pierwszą chętną osobą na największe kolejki/karuzele w wesołych miasteczkach. Teraz gdy patrzę na ten przerdzewiały szrot z niezaizolowanym zasilaniem prawie dotykającym do konstrukcji karuzeli sterowanej przez 14-16 letniego cygana, który wynosi w ten sposób ludzi na kilkanaście metrów nad ziemię to stwierdzam, że rodzice chcieli się mnie chyba pozbyć puszczając w samowolę w takich obiektach. Teraz po tylu latach w życiu nie puściłbym własnego dziecka na taką "atrakcję" :-D



Pamiętam, jak 3 lata temu byłem na starej, chyba jeszcze komunistycznej kolejce. Mimo, iż kategorycznie odmawiałem, dałem namówić się memu przyjacielowi i jego narzeczonej. "Kolejka" była w takim stanie, że rękojeść, której mialem się trzymać, została mi w ręku. Na dodatek debil, który ten szrot obsługiwał, puścił to gówno szybciej niż zwykle i o jeden raz za dużo, bo wsiadła jego kumpela i myślał, że tego wieczora może w końcu umoczy. A ja mało z brązowymi gaciami nie wyszedłem. Jeśli kolejki górskie, to tylko te prawdziwe, profesjonalne, za granicą w Disney Landach i innych tego typu parkach. Było to na Bemowie w Warszawie i jeśli jakimś cudem to czytasz gnojku, to mam nadzieję, że panna Ci dała, a tobie nie stanął. A jak panna sobie poszła, to pucowałeś całą noc 50cm kutacha należącego do murzyna chorego na AIDS.