18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Edukacja seksualna po szwedzku

ne...........ch • 2015-01-14, 16:19
Szwedzki filmik edukacyjny dla dzieci.
"Dzięki programowi Bacillaakuten [Pogotowie bakteryjne - red.] dzieci nabywają wiedzę o ludzkim ciele i jego funkcjach. Piosenka to jedna z metod nauki przez zabawę. Uważamy, że to najlepszy sposób, by dotrzeć do dzieci"

"Tak rożne, a jednak ta sama rzecz. Sikaj przez siusiaka lub c*pkę, jeśli jesteś dziewczyną. Siusiak i c*pka to wspaniały gang. Siusiak i c*pka śpiewają nasz refren. Siusiak i c*pka to części naszego ciała. Wiszą i machają na małym ciałku" - śpiewa męski głos, a animowane narządy tańczą i uśmiechają się do dzieci.

Kiedy piosenka zaczęła krążyć w sieci, YouTube sklasyfikował wideo jako "przeznaczone dla dorosłych". Interweniowała stacja SVT i portal przyznał, że piosenka nie jest wulgarna i jest odpowiednia dla najmłodszych widzów.



Z portalu Tokfm.pl

RockyWood

2015-01-14, 16:27
ale zj***ne...

swoją drogą jak to jest... ciapate nie mają żadnej edukacji seksualnej a rozmnażają się jak króliki...

Medivh0

2015-01-14, 17:02
Jak śpiewałem w gimnazjum piosenki z kumplami o c*pkach to zawsze dostawałem za to opie**ol od nauczycieli a teraz nauczyciele będą puszczać w szkołach takie coś.... czasy się zmieniają.... nie nadążam.

Ptoon

2015-01-14, 17:28
Cała ta koncepcja nowoczesnej edukacji seksualnej jest wypaczona. Dla ludzi dorosłych seks jest jedna z najważniejszych rzeczy w życiu i niektórym wydaje się, że dzieci przywiązują do tego taką samą uwagę. Ja w wieku 6,7,8 lat byłem ciekawy, ale myślę że spiderman w tv był dla mnie o wiele ważniejszy. Pamiętam, że jakoś w tym wieku usłyszałem sprośny kawał w stylu, facet przychodzi do burdelu, bierze Azjatkę, ta cały czas coś krzyczy po chińsku, ten zadowolony już po wychodzi i pyta burdelmamę o co chodzi, a ta tłumaczy mu, że dz**ka krzyczała cały czas "nie ta dziura". W wieku 6-7 lat byłem przekonany, że chodziło o pępek. Generalnie nie ogarniałem mechaniki tego wszystkiego. Nikt mi tego nie tłumaczył, ani rodzice, ani szkoła, ale jak przyszedł odpowiedni moment, to jakoś wszystko wiedziałem i nie miałem żadnych wątpliwości i do teraz uważam się za zdrowego człowieka bez problemów w tej kwestii. Seks to po prostu kolejna rzecz, którą lewactwo chce zinstytucjonalizować i z edukacji seksualnej zrobić sobie maszynkę propagandową. Największy argument jaki mają to żeby 13 latki nie zachodziły w ciąże też jest bzdurny, bo w ciąże w tym wieku zachodzi patologia i im taka edukacja w niczym nie pomoże, a bardziej zachęci.

Volfodzio

2015-01-14, 17:48
Jedyne z czym można się zgodzić "Siusiak i c*pka to wspaniały gang", mam nadzieję, że w następnej klasie nie będą ich uczyli, że jednak siusiak i siusiak to też zgrana paczka..

kexio

2015-01-14, 17:48
Tworzą prawo pod pedofilów.

tds1974

2015-01-14, 20:58
A pie**olicie, żałosne konserwy. Zajebisty filmik. Trza edukować. Choćby po to, żeby potem 13-latka nie rodziła dzieciaka i nie wrzucała go do beczki za stodołą. Lub żeby 10-latka potrafiła powiedzieć księdzu, żeby jej "tam" nie dotykał, a potem nie wstydziła się powiedzieć swojej mamie, że j***ny pedofil to jednak zrobił.
Gnijcie w edukacyjnym średniowieczu, a potem czytajcie papkę z Faktu o kolejnej, zaj***nej przez matkę Madzi. Lub zagłodzonym dzieciątku, bo "bóg nie pozwolił karmić, tylko się modlić". Ile w szkołach jest edukacji seksualnej? A ile religii?
Edukacja seksualna w naszym kraju jest na najniższym poziomie w Europie (zresztą nie tylko - od lat pozostajemy daleko w tyle w porównaniu z innymi krajami. Obowiązkowego przedmiotu "wiedza o seksualności człowieka" nie będzie, bo (p)osłowie odrzucili poselski projekt w tej sprawie. Nikt dzieciom nie kazał się r*chać, ale konserwatywne p*zdy, które już dawno wyszły z progu, nie pozwalają na zdrową, sprawdzającą się od lat edukację seksualną. To my, Polacy, bez edukacji seksualnej mamy o wiele więcej pedofilów niż ta "zboczona" Szwecja.

Tak, wychowujmy sobie niedouczonych talibów, na nieuctwie wyjdziemy najlepiej...

Dodam tylko, że gdyby było tak jak chce KK (w co raczej wierzyć nie wolno) i tylko 1 na 2000 przypadków molestowania w kraju dotyczył duchownego, to oznacza, że na wolności chodzi kilka tysięcy pedofilów w sutannach, a dodam, że w większości przypadków (80,09 proc.) księża wybierają chłopców, nie dziewczynki. Tutaj kolejny taki przypadek, o tyle gorszy, że po raz kolejny udowodniono, że KK latami krył zboczeńca.

Ptoon napisał/a:

Nikt mi tego nie tłumaczył, ani rodzice, ani szkoła, ale jak przyszedł odpowiedni moment, to jakoś wszystko wiedziałem.



No więc właśnie tak wygląda edukacja...

zip0

2015-01-14, 22:06
To okropne i wypaczone i moje dziecko nie będzie tego ogląądało.

A teraz przepraszam, wracam na efukt.

Ptoon

2015-01-14, 22:15
@tds1974
Cytat:

No więc właśnie tak wygląda edukacja...


No to jak to możliwe, że skoro państwo mnie nie nauczyło seksu to jakoś dałem rady i nie zostałem ojcem w wieku 13 lat? Ba! Nawet nie znam nikogo kto miałby tak wcześnie dziecko, w gronie moich znajomych chyba tylko 1 dziewczyna miała dziecko w wieku 19 lat. Jak to możliwe?
No ja rozumiem, że ty uważasz, że jak Instytucyja Państwowa obywatela nie nauczy, to obywatel nie będzie wiedział i bardzo chcesz się pchać ze swoimi(raczej zasłyszanymi i przyjętymi na ślepo) koncepcjami w najbardziej pierwotną i prywatną sferę życia ludzi. Masz wszystkich innych za durni i uważasz, że trzeba ich uczyć czynności, którą wykonują wszystkie organizmy na świecie (wykluczając rozmnażanie bezpłciowe itd.). Jesteś lewakiem, gardzisz ludźmi, chciałbyś im tłumaczyć jak się sra, je, dupczy, bo czujesz się lepszy Warszawiaku z wielkiego miasta, dlatego te poglądy tak bardzo do ciebie trafiają. Ci mądrzejsi od ciebie, którzy na tych poglądach robią kasę i politykę, wiedzą że w tym wszystkim chodzi bardziej o wychowanie sobie elektoratu, w tym przypadku już od małego.
I gdybyś mi zagwarantował, że na tych lekcjach będzie się uczyć o antykoncepcji, cyklu menstruacyjnym, o tym że seks jest dla kobiety i mężczyzny, którzy się kochają i o tym, że nikt bez zgody dziecka nie może go dotykać itd. to nie miałbym obiekcji. Może rzeczywiście jest w Polsce ileś tam tysięcy (mały %) głupich i patologicznych 12latków, które same ulotki prezerwatyw nie przeczytają, rodzice nie dopilnują i te lekcja pozwolą uniknąć ciąży. Ale tak nie będzie. Te lekcje będą o 24 typach płci, o tym że homoseksualizm to jest równorzędna opcja z heteroseksualizmem, o przebieraniu się w sukienki i o tym, że ksiądz to zazwyczaj pedofil.

eligurf

2015-01-14, 23:20
Ta, edukacja nie jest potrzebna, a tydzień temu było, że "większość ślubów to mają panny z brzuszkiem". Tak trudno się nauczyć, że kondoma zakłada się na ch*ja a nie wiesza jako balonik, żeby zrobić lepszą atmosferę? Po pół roku rozwód i bachor w najlepszym układzie ma ojczyma, który z łaski wziął rozwódkę z dzieckiem. Trzynastolatki zachodzą często, choć faktycznie z braku kasy rodziców rodzi (wychodzi na jaw) tylko patologia.

Mam dwóch synów 4 i 6 lat, w przedszkolu mają swoje panny zupełnie poważnie jak na ten wiek (przychodzę do przedszkola, grupa wychodzi z łazienki i standard parami chłopcy z chłopcami, dziewczynki z dziewczynkami, a mój ze swoją w parze, innym razem wchodzę do sali, a ona siedzi mu na kolanach; o buziaczkach nie wspomnę, no i argument, że w przedszkolu czeka ONA to najlepszy sposób na szybką pobudkę i wyjście do przedszkola). Za moich czasów to goniliśmy koleżanki i przywiązywaliśmy je szalikami do drzew po czym dawaliśmy buziaczki, ach taka Ania w czerwonym fartuszku... One się nawet skarżyły przedszkolankom, ale te rozsądnie mówiły, że "widocznie się im podobacie" zamiast polecieć do tabliodów, które w tamtym czasie nie istniały na szczęście. Nawet tak małe dzieci mają swoją seksualność i spokojnie może je różnych rzeczy uczyć, przede wszystkim odpowiedzialności za siebie i inne osoby.