18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziunia

wku11 • 2014-03-14, 17:42
Facet poznał w klubie dziewczynę. Trochę niska, strasznie szczupła, ale z twarzy - piękna, dojrzała kobieta. W tych czasach taki wygląd wśród nastolatek jest bardzo pożądany, więc po zabawie oraz postawieniu jej kilku drinków wylądowali u niej w domu.

Koleś rozłożył się na łóżku, a świeżo wyrwana dupa poszła "odświeżyć się" do toalety. Gdy tak leżał, z nudów popatrzył co leży na szafce nocnej. Okazało się że był tam min. dowód osobisty lokatorki.

-Hm, twarz trochę grubsza niż teraz, pewnie sporo schudła... No, ale na te 27 lat to nie wygląda... - pomyślał.

Gdy już obejrzał dokument, do pokoju przyszło jego trofeum, ubrane tylko w szpilki.
Seks był świetny- mimo że była ciasna jakby nigdy tego nie robiła, była równie doświadczona co prostytutki na emeryturze. Kolesiowi zupełnie nie przeszkadzało to, że miała płaską dupę, oraz cycki mniejsze od niego.
Po tym jak skończyli poczęstował ją papierosem i nieśmiało zapytał:
-Wiesz, tak mi trochę głupio, no ale spojrzałem na twój dowód, i zastanawiam się... bo tak nie wyglądasz... Czy ty na prawdę masz 27 lat?
Kobieta podniosła dowód i odpowiedziała:
-To mojej mamy.

:lodowka:

jak za długie to sorry
materiał własny
jak za suche to wyj***ć
jak się podoba to w ramach podziękowań zapraszam (w imieniu całego świata) wszystkie panie do pokazania cycków :3
http://www.sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki-vt26918,900.htm#comments

xts

2014-03-14, 17:43
"kobieta podniosła dowód" aha

Donkapi

2014-03-14, 18:47
Oby nikomu się tak nie przytrafiło w życiu;P

RockyWood

2014-03-14, 19:10
@up

to takie u nas typowe: "żeby oni mieli gorzej ode mnie" tak? :D

rekin84

2014-03-14, 19:59
Skoro materiał własny to chyba cię Kolego kratki czekają!!! hehehe

wku11

2014-03-14, 20:16
@Up
właśnie wyszedłem :|

FatboyFat

2014-03-14, 21:27
Jak zawsze wk***iają mnie te dopiski małą czcionką, tak... ty żeś się wybronił, piwko.

Ob...........el

2014-03-14, 22:44
A koleś się nie odświeżył? Jeżeli nie, a seks był udany, tzn. że ona lubi tych nieświeżych(taka dewiacja seksualna). A Jeżeli się odświeżył to wszystko w porządku. No może poza jednym - w tekście nie ma o tym wzmianki ażeby koleś się odświeżał.
Ktoś może zapytać:

- W czym masz problem?

Odpowiedź brzmi:

- Mózg mnie boli.

------------------------
Gdyby jakaś dziewczyna zapytała się mnie czy chce z nią chodzić odpowiedziałbym:
-Nie, bo to by było dla mnie stresujące.

Następne 3 miesiące spędziłbym na psychicznym upadlaniu się na podobieństwo pustelnika.

HAHAHAHAHAHAHA :lodowka: Ja pie**ole co za okrutny ten świat :gilotyna:

:dupsko: Czy jest tu jakaś myszka miki która chciałaby żeby jej wsadzić?

Pytam bo fantastyczna śliwka mi musiała zaj***ć gonga w miednice. To postawiło na sztorc cały oddział afrykańskich alpinistów spożywających pożywienie w swych izdebkach ulepionych z porannych ocznych paprochów oraz zeschlaków wieśniaków z madagaskaru.
Czy to w porządku, żeby infiltracja inspektorów dyndających kalesonów przeczyła prawom fizyki i literatury humanistycznej?
Śmierć wszystkim wasalom marsjańskich polemik międzygalaktycznych. SIEG HAIL!

Jacek86s

2014-03-14, 22:48
" I tak było panie sędzio! Jak Boga kocham!" :D

rekin84

2014-03-14, 23:07
@wku11
Trynkiewicz? chłopcy ci się znudzili?

RavenRR

2014-03-15, 08:15
Liter więcej niż kropek naj***nych między zdaniami, to ostatnio rzadkie zjawisko.