18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewictwo

Mizantrop • 2012-10-23, 11:51
Dziewictwo jest jak racjonalne myślenie. Jeżeli regularnie chodzisz do kościoła możesz je stracić już jako dziecko.

MaestroRCS

2012-10-23, 19:13
Krótko i na temat :D . Atak katoli nastąpi za... 5... 4... 3... :D

fryca88

2012-10-23, 19:15
@up

Nie chcą żeby prawda wyszła na jaw ;]

QML

2012-10-23, 19:19
Z tego co zauważyłem to dzieci traktują chodzenie do kościoła jako przykry obowiązek (poza rowerem, komputerem etc. na komunię) i wątpię żeby w czasie pobytu w kościele kształtował się ich światopogląd.
Nawiązując do tematu tego dowcipu to uważam, że ateiści są tak samo popie**oleni jak katole. "Każda odmiana fanatyzmu jest gorsza od faszyzmu."

Donor

2012-10-23, 19:25
Up,up,up
Weźcie już nie pie**olcie. A co do tematu, to już nudne i jebie mnie co sądzą ateiści, antyKK-owcy itp., itd. k***a jeszcze tego brakuje żebym się przejmował ludźmi, dla których pieprzenie o pedofilii w Kościele to tak ciekawa czynność... Widocznie nie macie ciekawszych problemów w życiu osobistym... k***a niby tacy oświeceni, a dali sie podejść propagandzie anty-KK.

Manhunt661

2012-10-23, 19:27
btw co do ateista, katol etc mam wyjebke, ale zaczyna sie robic nudno, co wejde to jeden syf...
zalozcie sobie ateistic/katolistic...

tds1974

2012-10-23, 19:28
@Donor: to jest jakaś propaganda Anty-KK? Bo jak na razie to tylko propagandę KK zaobserwowałem...
Wszystkich pedofilów, a szczególnie tych z KK - rozstrzelać i sprawy nie będzie.

@Brüste : Piwko! Dobre i nie znałem

kucma19

2012-10-23, 20:00
Ludzie, co wyscie sie tak czepili? jest dobry kawal i nalezy sie piwo. A ze o kosciele po raz 53 w tym tygodniu? to co, jak dobre to dawaj jeszcze!

I "donor" co pisze ze to jest juz nudne to niech zwroci uwage ze nie jest tu sam i dla kogos innego moze nie jest to nudne a jak nie odpowiada to neich przewija dalej. jakos jest masa zbity i kawalow w co drugim komentarzu z murzynow, orangotanow, malp i innych afroamerykanow ale ich jakos nikt nie broni. A ze sytuacja nawiazuje do swietego kosciola ktorego reprezentuja mężczyźni w sukienkach to juz czesc oburzona. A gowna tam. Za prawde powiadam wam. Ci co wrzucaja jakies filmiki czy kawaly, jesli material jest dobry to w dupie miec wszystko tylko wrzucac bo w czym jest lepszy kosciol od murzynow zeby z jednych sie smiac a z innych nie

piwo

Hu...........ia

2012-10-23, 20:01
O pedofilii w kościele najgłośniej tu krzyczą ofiary.

thewhitestar

2012-10-23, 20:53
Donor napisał/a:

jebie mnie co sądzą ateiści, antyKK-owcy itp., itd.


Hehe, jak by cię j***ło to byś się nie udzielał. Wyraźnie widać po wpisie że zaraz ci żyłka pęknie.

raper900

2012-10-23, 21:02
Kościół akurat zna takie przypadki, kiedy dziewica urodziła syna, więc tam raczej ciężko dziewictwo stracić. Kawał zatem do dupy.

Plecionkarz

2012-10-23, 21:25
Jednym z głównych zarzutów, który obciąża pontyfikat Karola Wojtyły, to zatajanie pedofilstwa duchownych. JP2 oraz długoletni szef Kongregacji Nauki i Wiary, kard. Ratzinger wymagali bezwzględnego respektowania postanowień dwóch dokumentów.


Pierwszy z nich, to tajna instrukcja autorstwa kard. Alfreda Ottavianiego "Instructio De Modo Procedendi In Causis Sollicitationis", podpisana w 1962 roku przez papieża Jana XXIII, zakazująca ujawniania przypadków pedofilii pod groźbą klątwy dla ujawniających i nakazującą skłanianie ofiar do milczenia też pod groźbą klątwy(źródłem przecieku poza Kościół katolicki jest katolicki ksiądz Thomas Doyle, który treść opracowania wraz z wytycznymi ujawnił w 2003 roku). JP2 bezwzględnie wymagał od swoich podwładnych respektowania tego aktu.
Okres pontyfikatu JP2, to seria zatajania pedofilstwa duchownych. Ten problem był jedną z głównych przyczyn tego, że społeczeństwa takich krajów jak Francja czy Irlandia wyraźnie odeszły od religii. We Francji skala zjawiska jest taka, że na pedofila mówi się zwyczajowo "proboszcz".

Drugi dokument - "Crimen sollicitationis", także wydany w 1962 r. W myśl litery opracowania należy niezwłocznie otoczyć opieką księdza, oskarżonego o seksualne wykorzystywanie małoletniego i przenoszenie go z parafii do parafii. Skandal seksualny musi być opanowany i pójść w zapomnienie. Buntownicy i osoby, które do niego doprowadziły, zneutralizowani i ukarani. Skutkiem tego, zaszczuta rodzina ofiary musi opuścić miejscowość, w której mieszka, albowiem za sprawą agitacji z ambony, jest ona przedmiotem ostracyzmu ze strony wspólnoty lokalnej.

MareKSG

2012-10-23, 21:48
Nie wiem czemu w Polsce ludzie są tak poj***ni... Złapali księdza za pedofilie to już wszyscy księża są pedofilami, grupka 10 kiboli zrobi jakąś akcję to już wszyscy kibice są kibolami,. Jeżeli już idziemy tym tropem to wszyscy jesteśmy złodziejami, pedofilami, bandytami i ch*j wie jeszcze czym. Nie jestem katolikiem ale zachowujecie się jak gimbusy.

Donor

2012-10-23, 21:56
Haha jasne, oburzam sie, że Olaboga :D Żyje w realnym świecie jak narazie i jebie mnie co kto sobie wypisuje w Intrenecie :) Za dużo tu dzieciaków i idiotów :)