18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dzień Weterana, szacunek i wsparcie

Pan_Generał • 2013-03-15, 22:06
Niebawem ten i kilka innych filmików pojawiać się zaczną w ramach kampanii społecznej.
Może dzięki nim ktoś chwilę pomyśli zanim zabierze głos na forach internetowych.


Ji^HaD

2013-03-15, 22:09
pomyslec ze jedna samowolka 5 dni do konca sluzby zaprzepascila mi taka szanse ....

PYTHON

2013-03-15, 22:53
j***ć k***y co w interesie Amerykanów za kasę jadą sprzedać swoją duszę

Ji^HaD

2013-03-16, 02:10
Stryjek

mialem byc wojakiem ale chlac sie zachcialo 5 dni do konca sluzby i zamiast doslugi stracilem belke ktora mialem dostac na apelu pozegnalnym ;]

teraz albo bym juz wachal robaczki albo dalej w khaki dumnie popie**alał ;]

jakubczyk1985

2013-03-16, 09:02
Strzelanie do ruchomego celu,gwałty,rozboje,zabawa granatami...






coś pięknego

Black Pitt

2013-03-16, 09:31
Jak żeś k***a uratował to życie?
Magazynek był już pusty a bagnet dawno poszedł za flachę bimbru?

Następny k***a prawie z płaczem, było do mszy służyć a nie w armii.

Pater patriae

2013-03-16, 12:04
Aż smutno się robi, czytając posty niektórych pajaców siedzących na tym portalu. Pisze taka p*zda przed monitorkiem i hejtuje wszystko i wszystkich, ale w twarz to nigdy by czegoś takiego nie powiedziała, bo przecież komu, jeżeli całe życie jej jest skupione na żarciu i sraniu. Zakompleksione śmieci.

Black Pitt

2013-03-16, 13:13
Pater patriae napisał/a:

Pisze taka p*zda przed monitorkiem i hejtuje wszystko i wszystkich, ale w twarz to nigdy by czegoś takiego nie powiedziała, bo przecież komu, jeżeli całe życie jej jest skupione na żarciu i sraniu.



Jeśli wpisałeś prawidłowy wiek toś k***a nawet nie był w "syfie", no może na przysiędze kolesia, któremu pewnie obracasz pannę, więc tu nie pie**ol "patrioto".

Mnie "syf" wyjął 1,5 roku życia, moje doświadczenia bojowe to:
-sprzątanie rzygowin po trepach
-odwożenie pijanych trepów do domu (w końcu po to są rozkazy alarmowe)
-obieranie kartofli itp

Sprawdziany fizyczne przeprowadzały "szwejom" grubasy, które sami zaliczali u szefa kompanii przy gorzale.
Szczytem kurestwa popisał się oficer wychowawczy, który mnie ukarał za piwo wypite w kantynie po służbie, bo "szwej" jest na służbie 24h, czytaj: nie miał kto zawieźć jego pijanego dupska do domu.

Więc k***a nie wymagaj ode mnie szacunku dla kogoś kto sam nie ma szacunku dla innych.
Bardziej szanuję żula pod sklepem, który powie wprost że mu brakuje do winiacza.

Pater patriae

2013-03-16, 15:12
Black Pitt, akurat o Tobie, nie pisałem, bo niezbyt zrozumiałem Twoją wypowiedź. Chodziło mi o PYTHON, jakubczyk1985, więc się tak nie przypie**alaj. Do tego nie wiem na ch*j porównujesz weteranów z Afganistanu, którzy tam ryzykują życie, do jakichś trepów..

Ji^HaD

2013-03-16, 17:08
Black Pitt napisał/a:



Jeśli wpisałeś prawidłowy wiek toś k***a nawet nie był w "syfie", no może na przysiędze kolesia, któremu pewnie obracasz pannę, więc tu nie pie**ol "patrioto".

Mnie "syf" wyjął 1,5 roku życia, moje doświadczenia bojowe to:
-sprzątanie rzygowin po trepach
-odwożenie pijanych trepów do domu (w końcu po to są rozkazy alarmowe)
-obieranie kartofli itp

Sprawdziany fizyczne przeprowadzały "szwejom" grubasy, które sami zaliczali u szefa kompanii przy gorzale.
Szczytem kurestwa popisał się oficer wychowawczy, który mnie ukarał za piwo wypite w kantynie po służbie, bo "szwej" jest na służbie 24h, czytaj: nie miał kto zawieźć jego pijanego dupska do domu.

Więc k***a nie wymagaj ode mnie szacunku dla kogoś kto sam nie ma szacunku dla innych.
Bardziej szanuję żula pod sklepem, który powie wprost że mu brakuje do winiacza.



mi 10 miesiecy ale na szczescie mam inne wspomnienia:) choc pare zj***nych trepow tez pamietam .D o przysiegi na jednostce a potem bywalem goscinnie na jednostce miedzy poligonami ,

To Jest KBK AK MS !!
Ten karabin moj juz jest !!



a tak na zakonczenie:

Byla piekna i radosna ,a na imei miala wiosna !

Pater patriae napisał/a:

Black Pitt Do tego nie wiem na ch*j porównujesz weteranów z Afganistanu, którzy tam ryzykują życie, do jakichś trepów..



DOk***aKLADNIE

Black Pitt napisał/a:

Jak żeś k***a uratował to życie?
Magazynek był już pusty a bagnet dawno poszedł za flachę bimbru?

Następny k***a prawie z płaczem, było do mszy służyć a nie w armii.



sluzba nie ogranicza sie do ciagniecia za cyngiel spustu ;p

Black Pitt

2013-03-16, 19:16
Pater patriae napisał/a:

Do tego nie wiem na ch*j porównujesz weteranów z Afganistanu, którzy tam ryzykują życie, do jakichś trepów..



Wybrali sobie taką robotę, zdążył Ci ktoś w Twoim krótkim życiu już powiedzieć kto talibom dostarczał broń podczas ich walki z ruskimi?
Nasz, ekhm, sojusznik usa, czyli:
"Kto nie z Mieciem, tego zmieciem"
Ji^HaD napisał/a:

sluzba nie ogranicza sie do ciagniecia za cyngiel spustu ;p



Pewnie że nie, przecież szkolą tamtejszą policję, z sukcesami (a jakże) i na bank ci policjanci nie patrzą czy na skargę przychodzi szyita czy muslim, rozpatrują bezstronnie i na pewno na cywilizacyjnych zasadach :homer:

abdul

2013-03-16, 19:53
okupanta czcic nie zamierzam. ani mi ropy, ani dzialki na bliskim wschodzie nie wywalczyl. daj boze, by obylo sie bez odwetu ze strony "uratowanych"

wiesiors4

2013-03-16, 20:14
Pater patriae napisał/a:

Aż smutno się robi, czytając posty niektórych pajaców siedzących na tym portalu. Pisze taka p*zda przed monitorkiem i hejtuje wszystko i wszystkich, ale w twarz to nigdy by czegoś takiego nie powiedziała, bo przecież komu, jeżeli całe życie jej jest skupione na żarciu i sraniu. Zakompleksione śmieci.


Zazwyczaj się z tobą zgadzam, ale tutaj oni mają po części rację. Nasi żołnierze nie bronią teraz Polski, a pomagają siać terror pod tytułem "amerykańska demokracja" na bliskim wschodzie. Ale głównie jest to wina rządu, który chce lizać dupę stanom z czego nie mamy nawet pieprzonych wiz, za to 'w prezencie' dostaliśmy rozklekotane F16.
Ryzykują więc życie nie za swój kraj, a za to, żeby hamburgery mogły mieć tańszą ropę.