18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dzieciak wciągnął psią zabawkę

Disorder.J • 2016-11-06, 19:40
Śmiesznie musiałby brzmieć, gdyby go potrącił samochód.
Koniecznie z dźwiękiem.


Podj***ne z LADBible
Nie znalazłem po tagach.

~Velture

2016-11-06, 19:48
Nigdy nie ogarnę jaką zj***ną k***ą trzeba być aby nagrać swoje dziecko w upokarzającej sytuacji a potem wj***ć to do neta aby cały świat to zobaczył.

No ale to hameryka więc nic mnie nie zdziwi po tym jak połowa kraju chce głosować na złodziejską k***ę która kolaborowała z wrogami kraju tylko dlatego, że jej przeciwnik pie**oli głupoty.

yourstupidity

2016-11-06, 19:53
Oddycha jak prawiczek przy spotkaniu z waginą.

Gwardek

2016-11-06, 20:20
@Velture

Upokarzające by było jakby jego stary wrzucił filmik jak zapina go w srake, a tak to zwykły śmieszny filmik, nic w tym upokarzającego...

kokos_123

2016-11-06, 20:56
rafalemilian napisał/a:

Jakim cudem się nie udławił?


chyba udusił, no ale mniejsza

Bo przez "gwizdek" przechodzi powietrze, oraz prawdopodobnie tylko zam gwizdek dostał się do oskrzeli/oskrzelików czy ch*j wie gdzie

ws...........33

2016-11-07, 06:07
"Hazardous toys, shit, whatever happened to natural selection? Survival of the fittest? The kid who swallows too many marbles doesn’t grow up to have kids of his own! Simple as that! Simple! Nature! Nature knows best."
-George Carlin

styx38

2016-11-07, 07:28
fejk jakich tu wiele

indrikoterium

2016-11-07, 08:36
kokos_123 napisał/a:


chyba udusił, no ale mniejsza

Bo przez "gwizdek" przechodzi powietrze, oraz prawdopodobnie tylko zam gwizdek dostał się do oskrzeli/oskrzelików czy ch*j wie gdzie



zalezy od srednicy tego co polknal, tchawica odpada to jasne, oskrzela tez sa spore, raczej juz pomniejsze "rurki" w plucach. najlepsze jest to, ze przy wdechu ten gwizdek moze sie zapadac dalej, bo wtedy srednica oskrzeli, oskrzelików i reszty badziewa sie zwieksza: D

piter210

2016-11-07, 18:57
Patrząc jaką ma koszulkę można wywnioskować ze trafił do weterynarza a nie do szpitala.

waloos

2016-11-08, 13:52
A ja myślę, że on niczego nie połknął tylko wsadził do nosa ten koreczek który piszczy.

U dzieci to normalne, że lubią pchać do nosa różne rzeczy. Przypuszczam, że obecni na sadolu rodzice mogliby niezłe historie opowiedzieć z tego co ich dzieci wsadziły w nos.