topic

Dzieci uwięzione w samochodzie

113
piwo
ramzei  @ 2011-07-29, 16:15

Kolejny sposób na wejście do samochodu :P

tytrydsdf 

2011-07-31, 06:19 [link]
rozwalili szybę po czym otworzyli drzwi przez okno, czy te dzieci nie miały rączek i nie mogły otworzyć samochodu od środka?!

worms249

2011-07-31, 06:40 [link]
skejto cioty jak zawsze nie dały rady i jak zawsze muszą ten syf nakładać na obiektyw. Zjeby.

SQT 

2011-07-31, 09:16 [link]
sami znawcy k***a. Wystarczyło ryglowanie zamków i już dzieciaczki nie mają szans otworzyć od środka zamków. Tak samo szyby zapewne elektrycznie sterowane, bez kluczyków w stacyjce ni chu chu.

EDIT

Ammol napisał/a:

No w moim przypadku się domaga :roll:

A uratowałeś życie dzieciom przez te wybicie szyby ? Pewnie nie...

dQrw10nYk0k5 

2011-07-31, 11:07 [link]
Earth napisał/a:
Ja pie**ole. Ja swój samochód kluczykami po prostu otwieram

A ja z pilota, ale czy to ważne.
Minimum 30% naszych rodaków otworzyła by to auto nieinwazyjnie szybciej niż Ci anglojęzyczni na filmiku.

HotSzot 

2011-07-31, 11:08 [link]
Jak nastepnym razem komus rozbije szybe w aucie, to bede sie tlumaczyl ze wydawalo mi sie, iz widzialem w srodku dzieci.

~golip 

1
2011-07-31, 12:17 [link]
Tak sobie ten filmik oglądałem i tak sobie pomyślałem:
"A zobaczę komenty - dowiem się jak się szyby w autach wybija"

errortheory 

2011-08-01, 23:53 [link]
Ja bym idiocie/idiotce co zamknęła w tym samochodzie te dzieci uszkodził wszystkie okna... Bo tacy ludzie dopiero się zaczną przejmować jak pieniążki trzeba będzie wyłożyć na stół... -.-

BTW. Ciekawostka - podobno szybę samochodową najłatwiej zbić uderzając możliwie blisko rogu, tam podobno jest najsłabsza...

Hippo 

2011-08-02, 01:25 [link]
Na samym dole, nie trzeba w rogu.
Szkoda że ci kretyni nie podłożyli c4 pod szyby, że słupem dopiero rozwalili szybe w aucie
Ammol napisał/a:
No w moim przypadku się domaga :roll:

To powinienem ci dać w morde jak mi zdeptasz trawnik w ogródku?

Szcz3pan 

2011-08-04, 10:30 [link]
Tak mi się przypomniało

painmaker83 

2011-08-05, 12:10 [link]
ale by były jaja jakby się okazało że to nie ich auto i nie ich dzieci
   Popularne tagi
miś  fiut  dziewczyny  drzewo  dark  animacje  turcja  narkoza  zachowanie  abstrakcja  palikot  narkomani  płomień  wyścigi  bal  pompki  karta  jon lajoie  aktorzy  koszulki  piec  rumun  sieć  bóbr  subaru  skurwiel  farba  jeleń  staruch  koktajl mołotowa  fastfood  ministrant  druty  gollum  rewolucja  pieprz  bruce lee  kolana  nergal  wzrost  posterunek  szynka  amazing
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]