dział hard

5
piwo
pitarturbull1987  @ 2011-06-10, 16:36
dlaczego w dziale hard nie ma już śmierci?

bo nowy moderator już 3 komputery obrzygał w ciągu tygodnia....

andyq 

2011-06-10, 16:41 [link]
pitarturbull1987 napisał/a:
dlaczego w dziale hard nie ma już śmierci?

Bo ktoś zaciera ślady...

Mather789 

2011-06-10, 17:07 [link]
no, i nie ma złego traktowania zwierząt, k***a mać. oddawać stare działy!

pjetja 

4
2011-06-10, 17:23 [link]
własnie k***a teraz APELUJE do MODERATORA o przywrócenie działu o śmierci !!! nie po to rejestrowałem sie na tej stronie by po pewnym czasie ktoś odbierał mi prawo do ogladania rozj***nych czesci ciał flaków porozpie**alanych głów itp jest wiele stron ze śmiercia np hcfor.pl.heaven666.org które pokazują tez brutalne oblicze świata ale to sadistc.pl miał w sobie tyle piekna ze az łeska sie kreci gdy teraz ktos k***toa postanowił wycofać to co najlepsze to jak zdjac z tortu ta wisienke bez której to nie jest to samo i wk***iajace jest to ze już nawet nie można spokojnie używać tak pięknych polskich wyrazów jak k***a ch*j p*zda sk***iel poj***ny itp . bo ktoś k***a to cenzuruje myslałem ze ta strona jest niczym szwajcarja a tu sie okazuje ze lepiej zamknać dział ze śmieca i napie**olac ch*jowe filmiki . mam nadzieje ze choć cześć forumowiczów podpisze sie pod tym co napisałem . i piedole błedy w pisowni i to co myslicie od kiedy jestem czy jebnełem jakiegoś posta jebie mnie to . ale dział ze śmiercia był moim ulubionym

lapps 

2011-06-10, 18:17 [link]
mimo, ze rzadko odwiedzalem dzial ze smiercia, podpisuje sie pod tym co pjetja napisal. trzeba tepic wszelkie przejawy pedalskiej cenzury. jak sie nie podoba to nie ogladaj, ewentualnie skrytykuj. decydenci wypie**alac:E
niedlugo zamiast sadistica bedzie sweetastic, wszyscy beda mili i beda sie nawzajem lizac po swoich slodkich, pachnacych, ocenzurowanych dupach

Anscenic 

2011-09-02, 19:24 [link]
przywrócić harda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

~Pener 

2011-09-02, 19:28 [link]
Anscenic napisał/a:
przywrócić harda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

lepiej napisz co masz do powiedzenia o maciorex123
   Popularne tagi
puszka  polo  podwiewanie  fox13  zachód  sinus  tramwaj  jednostrzałowiec  spot  2sisters  siłownia  pogodynka  żelazko  limuzyna  bungee  nauka pływania  in the 80s  współpraca  mosh pit
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]