18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwunaste urodziny

Belweder • 2014-10-16, 21:25
Moja rodzina jest naprawdę biedna. Na moje dwunaste urodziny kupili połowę tortu, postawili na nim 6 świeczek i przystawili do lustra.

qwachu

2014-10-17, 11:04
Rax napisał/a:

biede to masz umyslowa,

i nie bylo zadnych urodzin, zadnego tortu, swieczek ani lustra... klamek w tym pokoju tez nie ma

Jest tylko chłód, śmierć i służba bezpieki. Tort to tak na prawdę halucynacje z głodu, jest tylko kamień i śnieg...

ulifont

2014-10-17, 11:37
Rax napisał/a:

@ulifont, czyzbys mial przerwe od dawania dupy ojcu? czy dostales bonusowa minute na kompa za obciagniecie z polykiem?


TE studia co skończyłeś to pewnie zaocznie i to z dużym napiwkiem? Zobaczysz, że pewnego dnia ktoś cię uświadomi kim naprawdę jesteś. Teraz wszystkich przeproś za swoje skandaliczne zachowanie.

tomii666

2014-10-17, 13:10
Przynajmniej <twoje drugie ja> też skosztuje :krejzi:

Rax

2014-10-17, 19:08
ej, chlopaki, nie mozecie byc az tak poj***ni :D to tylko internet wiec przestancie mnie starszyc psychoterapeutami ;)

@ulifont, wez zamknij juz pysk, na poczatku mnie to bawilo, ale zanizasz poziom i wprowadzasz zal

Belweder

2014-10-17, 19:25
Przecież nikt Cie nie straszy tylko stara się nakłonić Cie do czegoś, co by Ci może pomogło, a na pewno wyszło na lepsze. Masz 25 lat(według tego co wpisałeś), lepiej poświecić jakiś czas na opanowanie się niż siedzieć kolejne 25 i podnosić kolegom mydło... ;-)

Rax

2014-10-18, 20:04
@up a jest cos zlego w podnoszeniu mydla na siedzaco?

ulifont

2014-10-19, 16:39
Rax napisał/a:

ej, chlopaki, nie mozecie byc az tak poj***ni :D to tylko internet wiec przestancie mnie starszyc psychoterapeutami ;)

@ulifont, wez zamknij juz pysk, na poczatku mnie to bawilo, ale zanizasz poziom i wprowadzasz zal


Jak może mi ktoś taki jak ty powiedzieć, że zaniżam poziom. Spójrz co piszesz, plujesz jadem, oskarżasz ludzi o rzeczy, które sam robisz, ale hipokrytą cię ciężko nazwać, ty jesteś po prostu nieświadomym wariatem.
Teraz do terapeuty marsz!

uho82

2014-10-21, 17:10
I kazdy zjadl po dwa kawalki