18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch na jednego - banda chuja

Donencjusz • 2014-04-21, 16:21
2 psy zagryzają innego, a wieśniaki patrzą :idzwch*j:

Ciekawe co na to agnieszka :mrgreen:

Ra...........py

2014-04-21, 16:30
Do odstrzału !

tomilol

2014-04-21, 16:35
Zamiast zejść i pomóc psu to lepiej siedzieć w oknie, nagrywać i krzyczeć "japierdziu rozerwą go" ehh

maksymilian45

2014-04-21, 17:31
tomilol

ja wiem ty wiesz i wszyscy wiemy ze nic bys nie zrobił.

Attero132

2014-04-21, 17:46
tomilol napisał/a:

Zamiast zejść i pomóc psu to lepiej siedzieć w oknie, nagrywać i krzyczeć "japierdziu rozerwą go" ehh


Nie polecam, bo rozdzielałem kiedyś dwa swoje psy i mnie jeden sk***iel uj***ł w ręke. Instynkt i tyle.

mlodybuk

2014-04-21, 18:08
@tomilol to teraz wejdź na harda i zobacz sobie skutki odciągania takiego psa i pomnóż to przez dwa :)

lajtek12

2014-04-21, 18:17
1.juz pies był martwy interwencja tych co kamerowali nic by nie dała
2.te 2 czarne psy kolor nie przypadkowy zaatakowały 2 vs 1 tak sie nie robi no ale ..
3.Najlepsza opcja to zaj***ć tasakiem wszystkie agresywne psy
amerykański pit bull terrier
pies z Majorki
buldog amerykański
dog argentyński
pies kanaryjski
tosa inu
rottweiler
akbash dog
anatolian karabash
moskiewski stróżujący
owczarek kaukaski

PS. j***ć psy koty sa lepsze ;)

Pentryt

2014-04-21, 18:43
Koty są dla p*zdeczek pewnie dlatego uważasz, że są lepsze

Donencjusz

2014-04-21, 18:57
Bierze się stalowego pręta/rurę/coś podobnego i napie**ala psa po plerach. Puści na pewno. A gdy jest możliwość to wystarczy ręką zatkać psu nos, oddychać musi, więc ryj otworzy i puści.

xts

2014-04-21, 19:13
nie raz za dzieciaka u ciotki na wsi widziałem jak psy zjadały koty

no ch*j popgrowska wiec to i zwyczaje inne, tam pies na łańcuchu ma być zdziczały i chlewu pilnować.

jednego kota to na pół rozj***ły, jeden pies trzymał za łeb, drugi za miednice i szarpały


ko...........ie

2014-04-21, 20:23
@Donencjusz - widzę, że jesteś ekspertem, jednak potrzeba nam filmu instruktażowego. Polecam, abyś takowy nagrał. Szczególnie wyeksponuj scenę, gdy rozwścieczonemu psu zatykasz nos! I wrzuć na harda, pooglądamy.

VonHaiPaue

2014-04-21, 21:27
Pentryt napisał/a:

Koty są dla p*zdeczek pewnie dlatego uważasz, że są lepsze



To, że w domu hodujesz świnie to ch*j nas to obchodzi p*zdeczko:)

pozdrawiam

Donencjusz napisał/a:

Bierze się stalowego pręta/rurę/coś podobnego i napie**ala psa po plerach. Puści na pewno. A gdy jest możliwość to wystarczy ręką zatkać psu nos, oddychać musi, więc ryj otworzy i puści.



A później Ci mama będzie musiała dupę wycierać jak psowi "zatkasz nos".

Stalową rurę to sobie w dupkę wsadź :idzwch*j: .

Donencjusz

2014-04-21, 22:33
Widzę że na sadolu coraz więcej ciot które wszytkiego się boją.
Sposób z prętem jest zwyczajnie prostszy, wystarczy napie**alać, ale są takie psy które nie puszczą mimo to, np pitbulle. Gdy ktoś jest ogarnięty i nie jest p*zdą, to jedną ręką łapie psa w coś na wzór duszenia, żeby nie mógł się wyrwać, a drugą ŁAPIE (nie k***a wtyka palce do nosa) tak aby zakryć cały nos (co k***a nie jest u psa zbyt trudne). Pies momentalnie musi otworzyć morde, bo inaczej się udusi.

Ogólnie to nie warto wpie**alać sie między psy. Może się zdarzyć sytuacja że pies pokroju takiego rotweilera będzie szarpał jakiegoś człowieka, nie wiem czy pomogłyby wasze p*zdowate krzyki i nagrywanie.
Lepiej niech ci pies upie**oli palca, niż zajebie człowieka.
A stalową rurę to mogę tobie wsadzić pedale j***ny.