18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dwie laski napadły na parę w centrum Lublina

mp_toujane • 2013-07-27, 09:43
"Brutalny napad w centrum Lublina. 14-latka i 19-latka pobiły parę na rogu ul. Lipowej i al. Racławickich w Lublinie. Zostały szybko złapane dzięki kamerom monitoringu.

W czwartek przed północą pracownicy obsługujący miejski monitoring zauważyli dwie dziewczyny, które podbiegły do pary. Starsza z nich chwyciła dziewczynę z tyłu za włosy, zadawała ciosy i ciągnęła oszołomioną dziewczynę po chodniku. Druga z dziewczyn zaatakowała towarzysza dziewczyny.

- 19-letnia mieszkanka Lublina doznała licznych obrażeń na twarzy i nogach oraz obrażenia głowy. Jest pod opieką lekarską. Jej 20-letni kolega nie odniósł obrażeń"



źródło: mmlublin

abdul

2013-07-27, 21:36
ehe. przypadkowe drechy uwaznie przeanalizowaliby sytuacje i nie spuscili wam solidnego wpie**olu za bicie kobiety, bo to przeciez szmata. pogoda piekna - wylaczcie komputer i odwazcie sie wyjsc na ulice

co do faceta z filmu - wzorowa reakcja. nie pozwolil zabic baby i nie tknal napastniczek. nigdy nie wiesz ilu prawdziwych polakow patriotow-podworkowych dzentelmenow wysypie sie z bramy

kombbatant

2013-07-27, 21:42
bloodwar napisał/a:

Jakby mojej dziewczynie ktoś zrobił krzywdę, nie ważne czy kobieta czy facet - przypie**oliłbym. Z drugiej ręki :-)


noz k***a a jak swoja ex z polrocznym dzieckiem (twoim)napie**alales to k***a wporzo???? a jak policja przyjechala to mowiles ze to ona ciebie bila... k***a przy wzroscie ok 150 to miala baba pie**olniecie... a teraz obronca ucisnionych kobiet sie znalazl... nawet nie wiecie jakie sk***ysyny sie pod nickami chowaja

FlyKamil

2013-07-27, 21:58
Pewnie ch*j Was to obchodzi ale się podzielę.
Tydzień może dwa temu siedzimy z w kilka osób na mieście około godziny 11 wieczorem i podbijają do nas jakieś typiary w wieku 17-19 chciały jakiś banknot żeby "wciągnąć" koleżanka dała im jakiś papierek (nie kase). Poszły i za chwile wróciły żeby im dać zadzwonić kulturalnie im powiedzieliśmy że nie mamy nic na koncie, (nie no świruje kazaliśmy im sp***zielać)
A jedna (prawdopodobnie nafurana już) do ziomeczka z łapami się rzuciła. Kolega ze stoickim spokojem mówi że ma się do niego nie odzywać i sobie wypie**alać. Chwile sie poszarpaliśmy jeszcze i poszliśmy.
Do czego zmierzam, że jak jakieś kozaki się przyjebią na mieście to każdy wie co robić, skończyc się to może różnie możemy ich naj***ć albo to w rezultacie my możemy dostać po mordzie ale nikt sie nie zastanawia. A powiem szczerze, że ni ch*ja nie wiedziałem co robic w takiej sytuacji, wyj***ć jej lampe na pysk czy nie ? J

abdul

2013-07-27, 22:30
FlyKamil napisał/a:

Pewnie ch*j Was to obchodzi ale się podzielę.
Tydzień może dwa temu siedzimy z w kilka osób na mieście około godziny 11 wieczorem i podbijają do nas jakieś typiary w wieku 17-19 chciały jakiś banknot żeby "wciągnąć" koleżanka dała im jakiś papierek (nie kase). Poszły i za chwile wróciły żeby im dać zadzwonić kulturalnie im powiedzieliśmy że nie mamy nic na koncie, (nie no świruje kazaliśmy im sp***zielać)
A jedna (prawdopodobnie nafurana już) do ziomeczka z łapami się rzuciła. Kolega ze stoickim spokojem mówi że ma się do niego nie odzywać i sobie wypie**alać. Chwile sie poszarpaliśmy jeszcze i poszliśmy.
Do czego zmierzam, że jak jakieś kozaki się przyjebią na mieście to każdy wie co robić, skończyc się to może różnie możemy ich naj***ć albo to w rezultacie my możemy dostać po mordzie ale nikt sie nie zastanawia. A powiem szczerze, że ni ch*ja nie wiedziałem co robic w takiej sytuacji, wyj***ć jej lampe na pysk czy nie ? J

no coz.. w takiej sytuacji najlepiej sie obudzic

solight

2013-07-27, 22:36
Niezla jazda... przeciez to samo centrum lublina jest, w dodatku naszpikowane na kazdej krzyzowce kamerami...

brylant1412

2013-07-27, 22:58
jak znam zycie to im ch*ja zrobią

joystik1337

2013-07-28, 00:02
j***ć konwenanse, ja w takiej sytuacji nie zawahałbym się ani chwili, gdyby chciały pobić MOJĄ kobietę. Rozpie**oliłbym te suki i koniec dyskusji.

eLPi1990

2013-07-28, 01:02
A po co to zakrywanie twarzy na koniec? Przestępców powinno się piętnować k***a jego mać! :evil:

Ps: będe to wklejać pod każdym postem z zakrytą twarzą przestępcy!!!

hohlik7

2013-07-28, 01:04
Dziewczyny zasluguja na 2 czarne ku*asu w dupie, gosciu tez p*zda ze nie wyplacil po lisciu wychowawczym na ryj.

zbijok

2013-07-28, 03:24
@FlyKamil
pie**olisz, rzucił byś się na 8 typów z jednym kumplem? :idzwch*j: Jeśli jesteś takim fajterem to spoko, ale raczej powinieneś mieć trochę instynktu samozachowawczego... W takich sytuacjach zawsze jest adrenalina, trochę strachu i trochę honoru i ambicji, jeśli wiesz że dostaniesz srogi wpie**ol to lepiej nie pogarszać sprawy i nie rzucać się na idiotów...
koniec OT
Gość p*zda, nie mówię, żeby jej wypie**olił sierpowego a potem podbródkowy, ale mógł je odepchnąć tak, żeby uznały że nie warto, tak w pewnym momencie widać jest że jego "koleżankę" ratują jacyś ludzie, bo on jest zajęty "bójką" z 14latką k***a... Czy to taki problem sprowadzić dwie szmaty na ziemie bez knockoutu? Pewnie by nawet nie wstały o własnych siłach bo były zbytnio zj***ne...

gregor87

2013-07-28, 07:49
ja pie**ole ! Co za p*zda z tego typa, gówniary biją mu dziewczynę a ten nic nie robi.

joystik1337

2013-07-28, 13:04
@up

To mnie jakoś nie dziwi. Rozejrzyj się wokół i popatrz jakie p*zdy chodzą po ulicach. Jakby koleś coś poćwiczył na siłowni, to by się tępe strzały zastanowiły dwa razy, bo jakby się taki trafił, co by z grubej łapy przypie**olił sukwom to aż by tylko trzeszczało. Ale teraz liczy się swag, muszą być rurki i inne modne pedalskie gadżety.

j***ć frajerów,.

Severitus

2013-07-28, 22:50
Zasada jest prosta:
Jeśli kobieta się na ciebie rzuca bez żadnego powodu~Odepchnij.
Jeśli nadal to robi~Odepchnij mocniej.
Jeśli robi to bardziej gwałtownie i używa siły~Uderz
Jeśli powołuje się na "pie**olony damski bokser k***a mać"~Dopie**ol jeszcze mocniej bo kodeksu faceta się jako tarczy.

MudPie

2013-07-29, 23:24
Cytat:

Sąd wypuścił 19-latkę, która brutalnie pobiła dziewczynę w centrum Lublina

19-latka, która z koleżanką napadła i pobiła młodych mieszkańców Lublina jest już na wolności.

Karolina K. wyszła z aresztu w poniedziałek po wpłaceniu tysiąca złotych kaucji. Druga z napastniczek po przesłuchaniu została przekazana rodzicom. Jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.

W czwartek przed północą pracownicy obsługujący miejski monitoring zauważyli dwie dziewczyny, które podbiegły do pary idącej ul. Lipową. Starsza z nich chwyciła pieszą z tyłu za włosy, zadawała ciosy i ciągnęła oszołomioną po chodniku. Druga zaatakowała jeszcze chłopaka.

Napastniczki zabrały dziewczynie torebkę. Na miejsce przyjechał radiowóz i dzięki pomocy świadków obie agresywne nastolatki zostały zatrzymane. Przed policjantami ukryły się w piwnicy
.


Kostek-Biernacki

2013-07-30, 16:40
abdul napisał/a:

ehe. przypadkowe drechy uwaznie przeanalizowaliby sytuacje i nie spuscili wam solidnego wpie**olu za bicie kobiety, bo to przeciez szmata. pogoda piekna - wylaczcie komputer i odwazcie sie wyjsc na ulice

co do faceta z filmu - wzorowa reakcja. nie pozwolil zabic baby i nie tknal napastniczek. nigdy nie wiesz ilu prawdziwych polakow patriotow-podworkowych dzentelmenow wysypie sie z bramy



Ależ pie**olisz. Faktycznie, tak obronił swoją kobietę, że jakby jakaś jej mocniej jedna przyj***ła a przechodnie nie odciągnęli tych lasek to by wylądowała nie w szpitalu a na tamtym świecie. A dresiki jakby miały skoczyć to dawno by skoczyły żeby kolesia skroić. Ten fagas pewnie bał się że mu śliczną gębę obiją, pogniotą rurki, zwichrzą pedalską grzywkę i rozwiążą sznurówki w tych butach co je hipstery-pedały noszą (ch*j wie jak się one nazywają).