18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie laski napadły na parę w centrum Lublina

mp_toujane • 2013-07-27, 09:43
"Brutalny napad w centrum Lublina. 14-latka i 19-latka pobiły parę na rogu ul. Lipowej i al. Racławickich w Lublinie. Zostały szybko złapane dzięki kamerom monitoringu.

W czwartek przed północą pracownicy obsługujący miejski monitoring zauważyli dwie dziewczyny, które podbiegły do pary. Starsza z nich chwyciła dziewczynę z tyłu za włosy, zadawała ciosy i ciągnęła oszołomioną dziewczynę po chodniku. Druga z dziewczyn zaatakowała towarzysza dziewczyny.

- 19-letnia mieszkanka Lublina doznała licznych obrażeń na twarzy i nogach oraz obrażenia głowy. Jest pod opieką lekarską. Jej 20-letni kolega nie odniósł obrażeń"



źródło: mmlublin

umcumcpolowka

2013-07-27, 17:36
Zawsze chciałem mieć okazję by bezkarnie znokałtować jedną z takich dresiarskich p*zd. BTW sadol z tego jej chłopaka i zdecydowanie jej nie kocha

a12b

2013-07-27, 17:44
Ostatnio też miałem taki dylemat do rzucającego się szmacicha - straciłem kebaba, który wylądował na jej pysku :(

ares88

2013-07-27, 17:57
"Po wytrzeźwieniu 19-letnia Karolina K. usłyszała zarzut rozboju. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 12. Jeszcze dziś Sąd Rejonowy w Lublinie na wniosek prokuratury i policji zdecyduje czy zastosować wobec niej tymczasowe aresztowanie. 14-latka po przesłuchaniu została przekazana rodzicom. Jej sprawą zajmie się sąd rodzinny. "

Co z tego? Dostanie pewnie kilka miesięcy w zawiasach na dwa lata...
Polskie prawo... A nawet jakby ją wsadzić mieli (wiem, że nie ma szans) to i tak to w niczym nie pomoże. My będziemy płacić za jej życie w luksusie, a ona będzie jeszcze większym degeneratem.

Korliki

2013-07-27, 18:12
winthek napisał/a:

- 19-letnia mieszkanka Lublina doznała licznych obrażeń na twarzy i nogach oraz obrażenia głowy. Jest pod opieką lekarską. Jej 20-letni kolega nie odniósł obrażeń


winthek napisał/a:

Jej 20-letni kolega nie odniósł obrażeń


winthek napisał/a:

kolega



Friend Zone lvl 9000

wajnona

2013-07-27, 18:15
Jestem kobietą, ale te dwie tępe baciary powinni zbutować tak, że by się na tym chodniku dławiły własną śliną. W takich przypadkach Panowie powinni wyrzec się wszelkich hamulców i pokazać, że bicie się działa w obie strony... Szkoda tylko, że to potem taki mężczyzna miałby przekichane, bo w świetle prawa to jest przecież niewinna istotka :/

mateo

2013-07-27, 18:20
w tym budynku jest KFC i pewnie się o nuggetsy przyj***ły

Lublin pozdrawia

mati1070

2013-07-27, 18:23
Niby kobiet się nie bije, ale zaj***łbym gonga :karate:

abdul

2013-07-27, 18:34
mysle, ze mlodsza nie powinna zostac dopuszczona do bierzmowania. co do waszych zapewnien o wpie**olu, to smiech mnie ogarnia.

KANIBAL22

2013-07-27, 18:36
k***a we dwie chciały naj***ć tam wszystkich.... sprytnie nie powiem :lol:

tigerqaz

2013-07-27, 19:17
Ja tam kobiet nie biję, ale kobiet a nie szmat. Takiej to bym nawet się nie zastanawiał tylko z piąchy w mordę aż by się zalała juchą. :D

damian88719

2013-07-27, 19:19
Żal mi tego gościa Jak to powiedział jeden z Sadoli niedawno w komentarzu: "koleś przegrał życie".

m0ski

2013-07-27, 19:51
Szybko w parter sprowadzić jedną balache założyć, żeby kwiczała to by szybko otrzeźwiała a tą drugą się już zajmowali więc git.

MCL

2013-07-27, 20:02
Za kudły i o glebę taką szmatę. Rozpie**oli się jej ten piękny nosek o chodnik to się oduczy p*zda jedna z drugą, a i pamiątkę będzie mieć, kilka wybitych zębów i rozpie**oloną kichawę. Kiedyś inaczej się takie rzeczy załatwiało, oto do czego doprowadza tolerancja i bezstresowe wychowanie...

tranzystor

2013-07-27, 20:59
Pewnie się naspidowały i dostały pie**olca, stąd taka wymyślna taktyka ataku przy tylu świadkach.

liscwinogrona

2013-07-27, 21:16
k***a!! Nie zdażylo mi sie udezyc kobiety ale jakbym szedł z żoną i coś takiego miało miejsce to w dupie miałbym zasady !! Po mordzie dalbym jednej i drugiej . W prawie nie jest zapisane ze w przypadku samoobrony nie mozna uzyc sily przeciwko kobiecie ! Ale sie wk***ilem nie lubie takich rzeczy (musze drinka strzelic)