18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dwie laski napadły na parę w centrum Lublina

mp_toujane • 2013-07-27, 09:43
"Brutalny napad w centrum Lublina. 14-latka i 19-latka pobiły parę na rogu ul. Lipowej i al. Racławickich w Lublinie. Zostały szybko złapane dzięki kamerom monitoringu.

W czwartek przed północą pracownicy obsługujący miejski monitoring zauważyli dwie dziewczyny, które podbiegły do pary. Starsza z nich chwyciła dziewczynę z tyłu za włosy, zadawała ciosy i ciągnęła oszołomioną dziewczynę po chodniku. Druga z dziewczyn zaatakowała towarzysza dziewczyny.

- 19-letnia mieszkanka Lublina doznała licznych obrażeń na twarzy i nogach oraz obrażenia głowy. Jest pod opieką lekarską. Jej 20-letni kolega nie odniósł obrażeń"



źródło: mmlublin

zonk

2013-07-27, 11:33
Koleś troszkę jak p*zda się zachował no ale niech będzie że on sam był. Tylko dlaczego ludzie co się zbiegli zamiast od razu wyj***ć gówniarom w ryj, to w pewnym momencie patrzeli tylko.

bloodwar

2013-07-27, 11:34
Jakby mojej dziewczynie ktoś zrobił krzywdę, nie ważne czy kobieta czy facet - przypie**oliłbym. Z drugiej ręki :-)

wiesiors4

2013-07-27, 11:44
pie**olone patologiczne suki. Do utylizacji z takimi śmieciami społeczeństwa!

Saute

2013-07-27, 12:46
Taa, dziewczyn się nie bije.... dziewczyna ma się zachowywać jak dama a nie jak suka. Taką to tylko przewrócić i po mordzie skakać.

Nhandu

2013-07-27, 13:31
Kuźwa jakby moją kobietę ktoś uderzył lałbym po ryju i nie patrzył na płeć

sard

2013-07-27, 14:15
Cóż dresiary... Napie**alać takie dziadostwo -równouprawnienie i takie tam...

Ba...........co

2013-07-27, 14:17
Kobiet się nie bije, ale to przecież jakieś łajzy były.

Kamilp4

2013-07-27, 14:48
Jak kobiety nigdy nie uderzyłem, tak jednej i drugiej sprzedałbym po prostej na miejscu tego kolesia, a jakby nie pomogło to bym poprawił... jak można pozwolić, żeby ktoś twoją panne targał po chodniku za włosy

myth000

2013-07-27, 15:23
E skoro bić nie można to trzeba coś innego wymyślić.Ashi Guruma z dopchnięciem do ziemi...czyli po prostu grawitacja+Twa siła i już by nie wstała.Biciem tego nazwać nie można...i po problemie :)

BoryzSadek

2013-07-27, 16:28
14 lat?
k***a co się na tym świecie dzieje... Porządny wpie**ol w domu załatwiłby sprawę.

Tafariel

2013-07-27, 16:50
Wstyd k***a! Co to jest za facet ? Stoi i się gapi jak szpak na j***nie ...

rexopl

2013-07-27, 17:25
Koleś ciota, jakby kto k***a ktokolwiek dotknął moją kobietę to spuściłbym ostry wpie**ol.
Obie by po bucie na ryj dostały i tyle by było z ich skakania.
Mimo że nie jestem przypakowanym karkiem trzeba bronić siebie i swojej rodziny.

To co mi się podoba w tej akcji to że policja chybko je złapała, ale nie zmienia faktu, że wpie**ol im się należy.

aopia

2013-07-27, 17:26
Ale bym obu wypie**olił w mordę. I bym pewnie ja poszedł do więzienia.

KMD

2013-07-27, 17:27
Sadol uczy podobno.

Powiedzcie mi, ile ciosów mogę zadać przeciwnikowi, żeby to była samoobrona i czym muszę zostać sprowokowany? Nie chcę być p*zdą i nie chcę iść do więzienia w takich sytuacjach.

bloodwar

2013-07-27, 17:29
@KMD - zgodnie z prawem ciosy możesz zadawać "do ustania zagrożenia". Czyli jak sprzedasz kolesiowi jednego luta i padnie na ziemię - koniec, jeżeli będziesz go dalej doprawiał - będzie to przekroczenie granic obrony koniecznej lub może nawet zostać uznane za napaść. Sprowokowany możesz zostać tylko i wyłącznie czynem zagrażającym zdowiu lub życiu - więc koleś może nawet zwyzywać Ci całą rodzinę 3 pokolenia wstecz a nie możesz mu nawet liścia sprzedać, dopiero jak się zamachnie (nie ważne czy trafi czy nie) - możesz działać, ale pamiętaj że tylko do ustania zagrożenia!