18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga Hitlera do Władzy (1977)

Cały_Idiota • 2015-04-05, 15:39
Prawdopodobnie najlepszy dokument o Adolfie Hitlerze. Dwu i pół godzinne arcydzieło.



spoiler

Sanjizz

2015-04-05, 23:25
2:30 min w fiilmach po 6/8 min idź ty się w łeb jebnij .. po co spamujesz takimi syfami

Cały_Idiota

2015-04-05, 23:36
Sanjizz napisał/a:

2:30 min w fiilmach po 6/8 min idź ty się w łeb jebnij .. po co spamujesz takimi syfami




A jak mam to inaczej wgrać? No wytłumacz mi jak wgrać inaczej film o wielkości 1 gb gdy limit dla pojedynczego pliku wideo wynosi 50mb (czasem nawet trzeba bardziej przyciąć, bo występują problemy z utworzeniem miniatury).

Film z youtube mógłby zniknąć i dlatego ściągnąłem go stamtąd, podzieliłem i wgrywałem bezpośrednio na serwer... W pie**oloną Wielkanoc. Prawie pół dnia mi to zajęło, a później taki tępy sk***ysyn pisze żebym się w łeb jebnął i że spamuję. :roll:

Sanjizz

2015-04-05, 23:41
Cytat:

A jak mam to inaczej wgrać? No wytłumacz mi jak wgrać inaczej film o wielkości 1 gb gdy limit dla pojedynczego pliku wideo wynosi 50mb (czasem nawet trzeba bardziej przyciąć, bo występują problemy z utworzeniem miniatury).

Film z youtube mógłby zniknąć i dlatego ściągnąłem go stamtąd, podzieliłem i wgrywałem bezpośrednio na serwer... W pie**oloną Wielkanoc. Prawie pół dnia mi to zajęło, a później taki tępy sk***ysyn pisze żebym się w łeb jebnął i że spamuję. :roll:

jeśli lubisz traci czas na robienie gówna jeszcze w święta to raczej sam jesteś tępym sk***ysynem

Cały_Idiota

2015-04-05, 23:50
Sanjizz,
Zadałem ci pytanie: Jak wgrać tak duży film przy obecnych na Sadisticu limitach?
Wrzucę odnośnik na youtube - film zniknie po kilku miesiącach. Zmniejszę rozdzielczość do 240p aby liczba partów zamknęła się w 5 - nie będzie się tego dało oglądać.
Jeśli istnieje jakiś sposób aby tu umieścić ten dokument w dobrej jakości i mniejszej liczbie partów to się w słuch zamieniam. Jaki to sposób?
A w święta dodałem, bo miałem trochę czasu i postanowiłem w taki właśnie sposób go spożytkować. Ja oraz dziesiątki innych użytkowników, dzięki którym masz tutaj nowe materiały.

I dlaczego uważasz że wrzucam syf? Chodzi o liczbę partów? Tak ci szkoda co 6 minut poświęcić 1 sekundę na nakierowanie kursorem myszy 5 cm niżej i jedno pie**olone kliknięcie? :roll:

androgenius

2015-04-06, 00:15
C-I robi tutaj świetną robotę, sam chętnie wrzuciłbym np cały serial "the universe" i sporo genialnych dokumentów BBC, ale zwyczajnie jestem zbyt leniwy. Takie "the universe" obejrzałem już trzykrotnie, wszystkie odcinki, ale mam w dupie to, że ktoś nie widział, ja znam niemal na pamięć. Jemu zależy na tym, żebyście się jeszcze czegoś dowiedzieli.

Chwała za to, że się człowiekowi chce, pomimo, że mógłby lachę wyłożyć bo sam już materiały oglądał ( lub wie, że każdy może je znaleźć gdzie indziej ). Ale chce mu się, bo zamiast napie**alać setki gówna z majnkraftów, celeburaków czy niedoj***nych jutuberów chce wnieść coś ambitnego do portalu.

Nie wstawia tego ze swojego jutubowego konta by żebrać kliki, nic z tego nie ma ponad to, co sami z tego wyniesiecie.

Nie chce ci się klikać? To sp***alaj tam, gdzie znajdziesz w całości, przynajmniej wiesz, że materiał jest na tyle ciekawy, że ktoś poświęcił energię na żmudne załadowanie go tutaj. Ja tak zrobię, pójdę teraz na jutuba, znajdę ten dokument, odpalę i obejrzę a jak nie znajdę to obejrzę tutaj.

Piwko dla Internetu za to, że mu się chce próbować edukować takich troglodytów. Mi by się nie chciało.

Hubertus999

2015-04-06, 03:13
CI przy prędkości ładowania serwerów sadola i jak wspomniałeś limicie wrzutu (50mb) to ja jednak bym film krótko opisał i dał link,ew dodał jakieś screeny :mrgreen:

Ork.Fajny

2015-04-06, 10:47
Cały_Internet, istnieje opcja [youtube]...
Mogłeś wgrać te małe filmiki, połączyć je w jedną listę odtwarzania i wrzuć tutaj link do tej listy...

Btw. Jaki limit 50mb...? Parę dni temu wrzucałem 150mb i nie krzyczał. No chyba że patrzą na czas. Bo to było jednominutowe nagranie w w 108op.