18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drifter w Mazdzie MX-5 kontra policyjny patrol

jjaaccaa • 2015-05-28, 20:33
Uliczny drifter w Mazdzie MX-5 kontra policyjny patrol w Warszawie.

Policjanci patrolujący ulice Warszawy zatrzymali kierowcę, który pod osłoną nocy driftował Mazdą MX-5 w Wyczółkach. Podczas rewizji stanu technicznego pojazdu okazało się, że wiele modyfikacji w Mazdzie zostało zrealizowanych w przysłowiowej szopie, wśród nich uchwyt hamulca hydraulicznego - rurka z grzejnika i niezaizolowane przyłącze akumulatora. Na widok wyposażenia auta funkcjonariusze policji oraz ekipa filmująca złapali się za głowy. Kierowca Mazdy wykazał skruchę. Co więcej przyznał się także do innych przewinień, które nie rzuciły lepszego światła na jego osobę.


Zakręty pokonywane w kontrolowanym poślizgu skończyły się zatrzymaniem prawa jazdy i skierowaniem sprawy do sądu.


szymon04

2015-05-30, 02:57
Szkoda mi go, fajna ta mazda pod maską.
Jeśli mnie oczy nie mylą to w 1:20 widać dostawioną sprężarkę, to może mieć ponad 180bhp.

@mpietrzak90 ta tez jest w cabrio tylko że z hard topem

@Schabovy
Polecam! Najbardziej niewygodne i niepraktyczne auto jakie kiedykolwiek miałem a zarazem najlepsza zabawka, bardzo fajnie i łatwo się tym jeździ. Bokami też łatwo a po śniegu tylko bokami bo prosto się nie da.
Jedna rada przed zakupem. Rdza je czasami wpieprza, szczególnie progi.

Pozdrawiam.
Dumny właściciel mx-5 nb

fannadil

2015-05-30, 10:49
mazdy ogólnie są znane z rdzewienia, najlepsze są tarcze których nie sposób zdjąć bez użycia młota i szlifierki, widziałem ostatnio takie zmagania w warsztacie

LatriX

2015-05-30, 11:07
niestety kitajce nie umieją robić dobrych blach :-|

tepad.no

2015-05-30, 23:45
Kaskaderdx10 napisał/a:


no właśnie... w kontrolowanym!
a w Bielsku na S1 na tak zwanym zakręcie śmierci prawie każdego dnia ktoś sie rozpie**ala bo wpada w poślizg i jest to poślizg oczywiście niekontrolowany!

czyli jak ktoś umie prowadzić bezpiecznie samochód i nie rozpie**ala sie przy 50km/h to jest niebezpieczny i trzeba mu zabrać prawko...
a jak jakaś p*zda wypie**oli seicentem w barierę energochłonną na ekspresówce to dostaje niewielki mandat



Na tym zakrecie jest ograniczenie do 60km/h, nie ma nigdzie radaru.

Jak jade tam 60 to mnie jeszcze wyprzedzaja. Jesli p*zda rozbija sie o bariere to pozniej oczywiscie pozniej mowi, ze jechal 60 i wpadl w poslizg. Wiec nie moga wlepic wiekszego mandatu bo nie ma wykroczenia.

Co do drifterow to niestety trzeba karac. Niektorzy nie wiedza, gdzie konczy sie granica przyzwoitosci.

szefooo

2015-06-07, 01:22
LatriX napisał/a:



To jak przy tej prędkości to musiałby jakoś spaść z tej drogi i przelecieć paręnaście metrów i soczyście pie**olnąć w barierki poustawiane jedne na drugiej :mrgreen:


Primum: Zdanie tak nie gramatyczne że aż nie potrafię się do tego odnieść.
Nie wiem k***a. Napisz to po polsku to może ci odpowiem.

LatriX napisał/a:

Primo: kwota kompletnie z dupy


Aliis: Wyraźnie napisałem że kwota mocno zaniżona ale ktoś kto ma 19 lat ma prawo myśleć z uwagi na "doświadczenie życiowe" że takie barierki kosztują po 5zł szt.

LatriX napisał/a:


Secundo: ponownie gdyby był bliżej tor to i tego problemu by nie było


Tertius: Fakt toru niema. Ktoś z tego powodu rozpędzi się i pie**olnie w betonową ścianę swoim autem. Dlaczego ja mam go uważać za normalną osobę?

I taki mały off top. LatriX to od czyszczenia latryn?