18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dreadhalls - horror na Oculus Rift

Pizkes • 2014-02-28, 01:23
Kojarzycie na pewno nowy gadżet, jakim jest Oculus Rift. Jeżeli nie, to zapraszam chociażby na ciocię wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Oculus_Rift

Wpadłem na filmik gościa, który korzystając z tego urządzenia gra w przeróżne gry-horrory. Tutaj ogrywa grę Dreadhalls i trzeba przyznać, że wyszedł mu całkiem niezły materiał. Poziom immersji dzięki tym całym goglom musi być niesamowity, co zdaje się potwierdzać reakcja kolesia z filmiku. Oglądanie tego sprawiło mi sporo satysfakcji.

No nic. Tyle pie**olenia. Oto film:


MadFollower

2014-02-28, 01:57
Nie powiem, daje frajde, przyprawia o ciary.
Sam bym tak pogral! :D

~Vuko

2014-02-28, 02:08
Kupiłbym Oculus Rift tylko właśnie po to żeby pograć w takie schizowe rzeczy :D

Swoją drogą zajebista gra - już w 4 minucie miałem pełne gacie :D

EDIT:
5:58 i akcja z tym posągiem rozj***ła moje spodnie. Ja pie**ole schiza niezła, czegoś takiego właśnie oczekuje po horrorze :ok:

Muszę w to k***a zagrać :D

wieniu

2014-02-28, 03:49
Zastanawiam się, czemu wszyscy grający w tego typu gry zachowują się jak c*pki :/

Ra...........py

2014-02-28, 07:50
Naprawdę chce wam się to oglądać ? Ja rozumie 3 - 4 minuty wycinków z najlepszą akcją ale nie k***a pół godziny jak ktoś se gra, to jak patrzenie jak ktoś wpie**ala pizze

IOI

2014-02-28, 08:17
grafika jak w wolfenstein 3D, a koles to jakas p*zda.

babel_ag

2014-02-28, 08:32
k***a jakbym się tak podniecał jak kiedyś grałem w cs'a to nigdy bym bani nie zaj***ł...

I2ufu5

2014-02-28, 11:02
czy wam k***a upie**olili jaja przy samym korzeniu czy tylko trollujecie ?

pytam się:
JAK SIĘ MOŻNA k***A BAĆ GRY KOMPUTEROWEJ!?
A co jak nagle będzie wojna? Ze strachu to wy chyba na samą myśl się posracie i sobie grób wykopiecie.

VeloX

2014-02-28, 13:31
@I2ufu5



Ja pie**olę, zluzuj gacie i się nie popisuj. Mnie raczej też takie rzeczy nie ruszają, ale jak ktoś się boi, a przy tym nie piszczy jak c*pka to chyba ok, w końcu od tego są takie gry żeby się bać twardzielu :roll:

A z Oculusa miałem okazję korzystać kilka minut w pracy i powiem wam że potencjał w tym gównie jest. Zajebiście łapie nawet delikatne ruchy głowy. Trochę czerep może boleć przy dłuższym graniu, ale poziom immersji już zajebisty, a przy do dobrej grafie to już w ogóle byłby odjazd.

So...........lu

2014-02-28, 14:52
polecam wszystkim "Amnesia" (gra)

Szron

2014-02-28, 15:24
Słabe.

Ciekawe jak szybko oczy siadają.

Pszszemek

2014-02-28, 21:04
Musi k***a drzeć mordę jak jakiś wyjec?

wernetto

2014-02-28, 21:20
I2ufu5 napisał/a:

czy wam k***a upie**olili jaja przy samym korzeniu czy tylko trollujecie ?

pytam się:
JAK SIĘ MOŻNA k***A BAĆ GRY KOMPUTEROWEJ!?
A co jak nagle będzie wojna? Ze strachu to wy chyba na samą myśl się posracie i sobie grób wykopiecie.



kolejny cwaniak. Twój organizm w oculusie odbiera bodźce całkiem inaczej niż przed monitorem. Wręcz myśli, że jest w niebezpieczeństwie i ty również zaczynasz tak myśleć. Sam byś bał się i nic na to nie poradzisz.

crystaldragon

2014-02-28, 21:23
Strasznie drze ryja słuchać się go nie da zaraz zaczną mi krwawić uszy , wolę pewdiepie on się też drze ale tylko gdy coś go bardzo przestraszy i jego głos nie jest aż tak irytujący.

LI...........ER

2014-02-28, 21:33
Achhh,mieć to cudne urządzonko i pograć na tym w rfactor,to dopiero zajebistość