18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dragon Ball Z

KTU • 2012-10-17, 20:57
Coś dla fanów Dragon Ball. Jedna z najmocniejszych scen w DBZ która w tv została wycięta. Wersja angielska.


tratataaa

2012-10-18, 00:24
To powinno być na hardzie, przecież Krilan cierpi... :(

IwanMT

2012-10-18, 00:26
Mogli tej sceny nie wycinać.
Kiedyś czytałem, że było jeszcze kilka scen brutalnych, których we francuskiej wersji nie pokazali.
A lektor ch*jowy..

Yaniu

2012-10-18, 00:53
Jeśli chodzi o DB to polecam grupa-mirai.pl
Co prawda nie ma tam wszystkich odcinków, gdyż tłumaczenie wciąż trwa, ale w przyszłości kto wie... Jak ktoś chce obejrzeć od pierwszej sagi z oryginalnym, japońskim dubbingiem i najlepszym polskim tłumaczeniem to zapraszam.

Morei_Sky

2012-10-18, 00:53
Powiem tak jak się ma 5-15 lat, bajka czy też anime jak wolicie, jak ta to piękna sprawa, rozrywka podniecenie i oczekiwanie ale jak sie ma 15-20 , to już słabnie a jak się ma 20-25 to juz jak np. sobie obejrze filmy kinowe a tak dla przypomnienia tych emocji, to chwilę się cieszę a potem, nuda.

Okash

2012-10-18, 00:54
KTU napisał/a:

w tv została wycięta.


doprecyzuję: w wersji polskiej/francuskiej została wycięta
oryginalnie Japończycy mięli full
btw. paskudny ten amerykański dubbing i soundtrack...

cosik ode mnie:

i jeszcze http://www.dailymotion.com/video/xrr3st_majin-vegeta-vs-goku-ssj-2-part-3_videogames


k***a, jak tak patrzę na to, to po raz kolejny potwierdza mi się, że kiedyś zajebiście starano się przy tworzeniu anime, a robili wszystko niemal ręcznie, bez pomocy kompów i tabletów. A teraz... ch*jnia w porównaniu z tym chociażby DB.
Moim zdaniem przez tą całą komputeryzację wyraźnie podupadł prawdziwy warsztat i tym samym mamy pokolenia coraz słabszych rysowników i też animacja jest mniej jakby 'żywa' : /

darkbazz

2012-10-18, 01:00
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Nie rozumiem fenomenu tej kreskówki, biją się te trzęsące gluty przez 10 odcinków i tak naprawdę ch*j z tego wszystkiego wychodzi. Generalnie szkoda mi ludzi którzy w wieku 18+ lat oglądają to z sentymentem i podnieceniem... :roll:



:D gimbusy to teraz ben tena oglądają albo jakieś nowe gówno na Cartoon N. ;)

Uw...........am

2012-10-18, 02:34
Faktycznie tej sceny nie bylo
dzieki za wstawke
leci zlocisty napoj ;)

vanditte napisał/a:

@up
Jestem przekonany, że pie**olisz głupoty ponieważ posiadam całą sagę w polskiej wersji zripowaną wprost z RTL7, znam każdy odcinek niemalże na pamięć i tej sceny tam nie widziałem.


Potwierdzam rowniez posiadam wsio na VHSach piekna sprawa ;)

Ro...........ce

2012-10-18, 04:10
Nie dziwie się że to wycięli/ocenzurowali bo to jakiś hardkor. Ogólnie cała ta bajka (anime/kreskowka/whateva) była brutalna.

Radeg

2012-10-18, 06:03
Lubię DBZ, ale dla mnie ścierwem jest wszystko poza wersją Japońską. Nie rozumiem jak można takie paskudztwo w wersji amerykańskiej lub francuskiej (którą serwowano nam w TV) oglądać.

lu...........la

2012-10-18, 09:37
Mi zdecydowanie bardziej od DB odpowiadał klimat filmów animowanych z bohaterami z DC lub Marvela. Kwestia gustu.

Ch...........on

2012-10-18, 10:39
Radeg napisał/a:

Lubię DBZ, ale dla mnie ścierwem jest wszystko poza wersją Japońską. Nie rozumiem jak można takie paskudztwo w wersji amerykańskiej lub francuskiej (którą serwowano nam w TV) oglądać.



W okresie kiedy puszczali DBZ w tv ,nie było tak rozbudowanego internetu... Jeśli żyłeś w tamtych czasach to powinieneś wiedzieć ,że po prostu nie mieliśmy do wyboru innej wersji. Dlatego większość z nas jest wychowana na takim właśnie amerykańskim czy tam francuskim ,,ścierwie''.

A tak w gwoli ścisłości to Krilan (z tego co pamiętam a mogę źle pamiętać) wybuchł czy jakoś tak.

da...........07

2012-10-18, 11:42
@Up
Krilan nie zginął w tej scenie.Wyłowił go Dendee ,mały nameczanin, który posiadał moc uzdrawiania ran.Wyleczył Krilana, dlatego też miał dziurę w zbroi.Krilan został wysadzony przez Frezze trochę później.

Za młodu oglądałem całą serię kilka razy, teraz raczej nie podiął bym się oglądania wszystkich odcinków.

soadfan

2012-10-18, 11:45
Wspominacie DBZ z sentymentem bo byliście wtedy młodzi. Też lubiłem to oglądać jak jeszcze miałem 12 lat, ale prawda jest taka, że chińskie bajki są dla pedałów.

KTU

2012-10-18, 12:31
Dobrze że Okash nieco sprecyzował. Oczywiście miałem tylko na myśli wersje która była w naszej tv czyli francuska z polskim lektorem. Żeby być bardziej dokładnym to powiem że w naszej wersji pokazano jedynie to że Freezer nadział Krilana ale wycięto to "rodeo".

Miranda

2012-10-18, 13:02
Niezła scenka. ciekawe ile jeszcze takich smaczków pominęli przy tworzeniu anime. Aż mam ochotę zaglądnąć do mangi :)