18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dozownik do mydła

~Mieszek_Kiler • 2014-05-15, 16:09
Wyborny :amused:


GKC

2014-05-15, 16:28
Kran do kompletu

jbone

2014-05-15, 16:40
wk***ia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.

k***a panowie to nie afryka.w szynku, barze ,restauracji, ch*j. piwo kosztuje może krocie to przynajmniej zmarnujcie im trochę wody i papieru- dla własnej satysfakcji-raz że odpłacicie za drogie piwo(bo to oni zabulą za rachunek za wodę),dwa że nie będziecie jak te wieśniaki o których pisałem. .a jak ktoś się ze mną nie zgadza to fajnie jest wychowany.

Jebus_Chytrus

2014-05-15, 16:56
jbone napisał/a:

wk***ia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.

k***a panowie to nie afryka.w szynku, barze ,restauracji, ch*j. piwo kosztuje może krocie to przynajmniej zmarnujcie im trochę wody i papieru- dla własnej satysfakcji-raz że odpłacicie za drogie piwo(bo to oni zabulą za rachunek za wodę),dwa że nie będziecie jak te wieśniaki o których pisałem. .a jak ktoś się ze mną nie zgadza to fajnie jest wychowany.



Po ch*j się tak plujesz? Na sadolu same prawiczki.
Tylko słoiki w dupach im po głowie chodzą :amused: .

GKC

2014-05-15, 16:58
Wal_Kwasa napisał/a:



Po ch*j się tak plujesz? Na sadolu same prawiczki.
Tylko słoiki w dupach im po głowie chodzą :amused: .



Chciałbym zauważyć, że też tu jesteś.

Do...........is

2014-05-15, 17:00
jbone napisał/a:

wk***ia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.



Potem te panienki trzymaja tego fiuta w ustach, wiec o co ci chodzi?

St...........ke

2014-05-15, 17:18
GKC napisał/a:

Kran do kompletu
Obrazek



To też dozownik mydła. :roll:

jbone

2014-05-15, 17:27
Domine-Mortis napisał/a:



Potem te panienki trzymaja tego fiuta w ustach, wiec o co ci chodzi?




słuchaj nie każda kobieta to taka szmata, jaką tobie się udało poderwać na takiego drina.

pozatym masz 19 lat więc jedyna kobieta jaka mogła mieć tą twoją kuśkę w ustach to opcja że masz 13 letnia siostrę....

JohnJ

2014-05-15, 17:49
jbone napisał/a:

wk***ia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.



Słyszalem kiedyś w jakimś francuskim filmie coś takiego:
Są dwa rodzaje męszczyzn. Ci z czystymi i ci z brudnymi fiutami. Ci z brudnymi muszą koniecznie po laniu myć ręce. Ci z czystymi myją je przed sikaniem aby nie ubrudzić fiuta.
:-D

jbone

2014-05-15, 18:04
JohnJ napisał/a:

męszczyzn.




EDIT:
no k***a!

gdzie była twoja matka gdy wynaleziono: skrobankę,ostre poronienie,kleszcze,prezerwatywy,tabletki poronne,tabletki antykoncepcyjne-hormonalne,wycięcie macicy,podwiązanie jajników,wypalanie pochwy,spalenie na stosie.

no ja się pytam gdzie?

JohnJ

2014-05-15, 18:14
Ooops! Czasami mi coś takiego się palnie. Może dla tego że miałem Polski tylko do 12. roku życia...

EDIT:
To może pogadamy sobie po niemiecku, anglielsku, hiszpańsku albo w lacinie, skoro jesteś taki dobry?

jbone

2014-05-15, 19:09
JohnJ napisał/a:

Ooops! Czasami mi coś takiego się palnie. Może dla tego że miałem Polski tylko do 12. roku życia...

EDIT:
To może pogadamy sobie po anglielsku, jak jesteś taki dobry?




no po ANGLIEsku może być.jestem z nowej szkoły więc ani ruskiego ani niemieckiego nein pajmut .


ps.żartowałem. Nie będę wdawał się w dyskusje z prostackim deklem który nie potrafi sklecić zdania w rodzimym języku a wyzywa się na pojedynek na inne.

nie mam dla ciebie czasu.


:loldev:

BiałyPiotr

2014-05-15, 19:29
jbone napisał/a:



nie mam dla ciebie czasu.

:loldev:



pisząc to pokazałeś, że jednak masz :-|

132qwe

2014-05-15, 19:30
@jbone bo ci żyłka pęknie