18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dozownik do mydła

~Mieszek_Kiler • 2014-05-15, 16:09
Wyborny :amused:


Pr...........ek

2014-05-15, 19:35
Czyżby w łazience Palikota zainstalowali ukrytą kamerę?

pi73rmaster

2014-05-15, 19:54
Cytat:

wk***ia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.

k***a panowie to nie afryka.w szynku, barze ,restauracji, ch*j. piwo kosztuje może krocie to przynajmniej zmarnujcie im trochę wody i papieru- dla własnej satysfakcji-raz że odpłacicie za drogie piwo(bo to oni zabulą za rachunek za wodę),dwa że nie będziecie jak te wieśniaki o których pisałem. .a jak ktoś się ze mną nie zgadza to fajnie jest wychowany.


A co, lejesz sobie na łapy przy sikaniu czy po prostu masz brudnego ch*ja?
Ja tam myję ręce tylko przed sikaniem, chyba że trajektoria mi trochę krzywo pójdzie to wtedy i po. ;)

Do...........is

2014-05-15, 19:59
jbone napisał/a:



pozatym masz 19 lat więc jedyna kobieta jaka mogła mieć tą twoją kuśkę w ustach to opcja że masz 13 letnia siostrę....



No to widze ze w moim wieku byles po prostu slaby, ze masz takie a nie inne doswiadczenia, czy wspomnienia, dzentelmenie od siedmiu bolesci ;S

Teodrynnn

2014-05-15, 20:04
Łazienka biedronia?

SerDemon

2014-05-15, 20:18
jbone napisał/a:

1:mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom
2: słuchaj nie każda kobieta to taka szmata, jaką tobie się udało poderwać na takiego drina.

pozatym masz 19 lat więc jedyna kobieta jaka mogła mieć tą twoją kuśkę w ustach to opcja że masz 13 letnia siostrę



Po pierwsze dlaczego chcesz tutaj wszystkich obrazić?
Do rzeczy, piszesz że masz ochotę podejść i powiedzieć laskom że facet nie umył rąk i tutaj kolejne pytanie. Dlaczego chcesz się bawić w rycerza? CHCESZ bo zakładam że nie podejmujesz żadnych działań. Przejdźmy dalej... fakt istnienia fantazji na temat JA idealnego budzi w tobie frustracje bo jesteś zupełnie inny niż to co sobie wyobrażasz, to tłumaczyłoby dlaczego wylewasz swoje żale i opie**alasz innych, psychologia nazywa to przeniesieniem. Uważam że mogę śmiało założyć że twoje nieszczęście wynika z problemów w relacjach z kobietami. Dlatego np. robisz pojazd po 19 latku żeby poczuć się lepiej z samym sobą. Jednak myślę że przyczyną twoich nieszczęść jest sam fakt idealizacji kobiet i myślę że gdybyś to zmienił w życiu było by Ci łatwiej. Pomyśl o tym.

Magnic

2014-05-15, 21:04
Muzyka rozpie**ala system :amused:

ciastkacz

2014-05-17, 23:24
Tak właśnie widzę mydelniczki w "Tolerancyjnej Europie"