Breivik na egzaminie.

262
Daj piwo
aleksander6 @ 2013-09-13, 13:49 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Andreas Breivik został studentem politologii. Na TVN24 festiwal kawałów o politologiach i Breiviku.

Egzamin z nauk politycznych na Uniwersytecie w Oslo.
- Czy zna pan odpowiedź na to pytanie, panie Breivik?
- Nie bardzo.
- To proszę strzelać.źródło: gównoprawda fb

Jazda

342
Daj piwo
OkopconyKaptur @ 2013-09-12, 21:24 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Pewnego dnia, do domu wrócił kierowca ciężarówki.Jako że rzadko bywał w domu, a wakacje dopiero się rozpoczęły zaproponował swojej córce, by ta pojechała z nim w trasę do Hiszpanii .Dziewczyna zgodziła się bez namysłu,bo ojciec nieczęsto pojawiał się w domu.Rodzice dziewczyny byli rozwiedzeni i nie mieszkali razem.
W czasie podróży dziewczyna zaczęła się nudzić.Porozglądała się po kabinie... w pewnym momencie dostrzegła na drzwiach odbijające się światło od metalowego przedmiotu.Dziewczyna zanurzyła rękę w półeczce i oto okazało się że to mały scyzoryk.Ojciec pouczył dziewczynę aby uważała na niego, gdyż ma dla niego ogromną wartość sentymentalną.W trakcie podróży zmieniły się warunki meteorologiczne. Zaczął padać deszcz.Trudne warunki na drodze przyczyniły się do wypadku.TIR uderzył w drzewo.Ojciec z córką zostali przewiezieni do szpitala.Po 2 dniach dziewczyna zmarła.Ojciec oprócz kilku siniaków wyszedł bez szwanku.
Nie mógł się pogodzić ze stratą córki.Postanowił ją pochować.Matka mieszkająca w USA miała nie zdążyć na pogrzeb.Po oficjalnej ceremonii pogrzebowej, 2 dni później przyjechała rodzicielka dziewczyny.
Postanowiła odkopać grób i pożegnać się z córką.Po ostrożnym wyjęciu trumny,matka otworzyła ją.To co zobaczyła ją przeraziło.w wewnątrz trumny zostały wyryte słowa "MAMUSIU JA JESZCZE ŻYŁAM".
zuojestwszedzie @ 2013-09-12, 21:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (171 piw)
lepszej opowieści nie czytałem, a na koncu po przeczytaniu "mamusiu ja jeszcze zyłam" cos we mnie drgnelo
ide srac
   Popularne tagi
battiefield  dżudo  emisja  442oons  frogmen  118  hurtowania  polish assassin  gen skalski  tanczy dla mnie  damascus  zajezdni  grundig  rolniczy  zastrzykiem  laska z kału
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X