Sylwestrowa przygoda

84
Daj piwo
Igorek95 @ Wczoraj 22:10 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Znalazłem gdzieś na fb, zakończenie mnie rozśmieszyło więc się podzielę :->

Dwa lata temu jechałam na Sylwestra ze znajomymi do Zakopanego. Wyjeżdżaliśmy późno w nocy. Wieczorem wyszłam jeszcze z psem na spacer. Miałam na nogach glany. Kiedy wróciłam do mieszkania, zorientowałam się, że coś jest nie tak. Ubrudziłam dywan brązową mazią i cóż, w domu nie pachniało zbyt pięknie. Okazało się, że będąc na spacerze weszłam w jakieś odchody. Mama ostro się na mnie wkurzyła, a jak wiedzą wszyscy posiadacze glanów – dość trudno jest doczyścić ich podeszwy.
Wyszłam na dwór, żeby wytrzeć buty w śnieg. Sama byłam nieźle wkurzona, bo wkrótce miałam jechać na pociąg, a innych zimowych butów nie miałam. Schodząc po schodach, na parterze, rzeczywiście dostrzegłam kilka gówien. Pomyślałam, że to pewnie sprawka nowego psa sąsiadów. Stojąc przed klatką, klęłam pod nosem. Po względnym „wyczyszczeniu” glanów, wróciłam do domu, żeby przepłukać je jeszcze wodą z prysznica. Wtedy zadzwonił dzwonek do drzwi, a przez wizjer dostrzegłam moją sąsiadkę z parteru. Tuż za nią stał jej mąż.
Nie miałam czasu i ochoty na pogawędki, ale rodzice byli już w piżamach – było po 23-ej – i nie miałam wyjścia, otworzyłam drzwi. To co wydarzyło się potem było tak irracjonalne i abstrakcyjne, że wciąż nie mogę uwierzyć, że działo się naprawdę.
Sąsiadka wrzeszczała na swojego męża, wykrzykując: „Zbyszek, zesrałeś się to teraz przeproś sąsiadkę! Stary chłop, a się zachować nie umie. No zesrał się, zesrał, nie dobiegł do domu i się na klatce zesrał, a pani w to weszła to przyszliśmy przeprosić! No Zbyszek, do jasnej cholery, przeproś panią!”. A Zbyszek stał tylko ze zwieszoną głową i miałam wrażenie, że zaraz się rozpłacze…

Skąd pomysł na nick?

122
Daj piwo
maksymilian45 @ Wczoraj 20:19 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Na jednym z for zapytano skąd użytkownicy zaczerpnęli pomysł na nick.

- Połączyłem swoje imię ze swoją pasją, odpisał andrzejoholik.
nelbox @ Wczoraj 20:23  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (381 piw)
- połączyłem imię swojego ojca z ilością razy, kiedy właził mi do łóżka, odpowiedział maksymilan45
   Popularne tagi
zboczency  głupia krowa  sloane  dominik  patrole dyskotekowe  polska liga obrony  plo  darmowa jazda  ajdik  radioaktywnosci  narodowcy a katolicyzm  przywołanie
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X