18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Dowcip S. Kinga

escimo • 2014-09-30, 20:13
Wczoraj czytałem sobie książkę Stephena Kinga. Nie podejrzewałem, że ma taki wyszukany gust w żartach:

Cytat:

Mam dwie wiadomości:
Zła wiadomość:
- Marsjanie wylądowali w Nowym Jorku
Dobra wiadomość:
- Jedzą murzynów i szczają ropą



Ja tam śmiechłem :hitler:

Na te lata wypadało by miejscowość zmienić na Paryż czy coś takiego :beka:

Nutzz

2014-09-30, 23:31
Każde "śmiechłem" powinno się karać natychmiastowym holokaustem.

Lucian201

2014-10-01, 09:36
Tutuł książki bym poprosił . również jestem jego fanem , jego opisy są wyj***ne w kosmos nie ma dla niego tematu tabu

lysy199288

2014-10-01, 10:41
W "Smentarzysku dla zwierząt " padło takie trafne stwierdzenie:do byka nie podchodzi się od przodu,do konia od tyłu,a do idioty nie podchodzi się wcale.Mistrz :D

gaclav3

2014-10-01, 13:04
@up to jest stare porzekadło, a nie jakiś autorski tekst Kinga.
W ogóle ten autor pisze żałosne gówno dla amerykańców, z dziurami fabularnymi, chaotycznymi opisami, gimnazjalną grozą na poziomie "Gęsiej skórki" i suchym żartem. No, ale cóż - jak się pisze 3-5 książek rocznie to tak wychodzi.
Amerykanie to idioci więc ch*j z nimi, ale naprawdę dziwie się wszystkim Polakom, którzy się Kingiem zachwycają. Mamy tylu świetnych pisarzy, którym ten bałwan nie dorasta nawet do pięt.
Co innego jego syn - Joe Hill, który ma wszystko to czego nie ma jego ojciec, czyli wyobraźnię, talent i warsztat.

escimo

2014-10-01, 14:25
Lucian201, cytat z Christine. Może nie dokładny, ale przerobiony na potrzeby forum.

gaclav3, to Twoja opinia, masz do niej prawo. Ja bardzo lubię książki Kinga i nie uważam, żeby pisał kicz. Może nie są to powieści, po których ciężko usnąć, ale większość z nich czyta się jednym tchem.