18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcip o teściowej

Ka...........ry • 2011-08-23, 21:30
Teściowa chce sprawdzić swoich trzech zięciów.

Idzie do pierwszego, skacze do studni i krzyczy: "Zięciu, zięciu! Ratuj!"
Zięć wyciąga teściową ze studni. Następnego dnia przed jego domem stoi nowy maluch. Za wycieraczką ma karteczkę z napisem: "Kochanemu Zięciowi, wdzięczna teściowa"

Idzie do drugiego, skacze do studni i krzyczy: "Zięciu, zięciu! Ratuj!"
Zięć wyciąga teściową ze studni. Następnego dnia przed jego domem stoi nowy maluch. Za wycieraczką ma karteczkę z napisem: "Kochanemu Zięciowi, wdzięczna teściowa"

Idzie do trzeciego, skacze do studni i krzyczy: "Zięciu, zięciu! Ratuj!"
Zięć nic. Ona znowu krzyczy, ale zięć nawet nie reaguje. Następnego dnia przed jego domem stoi nowy mercedes. Za wycieraczką ma karteczkę z napisem: "Kochanemu Zięciowi, wdzięczny teść"

maychan

2011-08-24, 04:08
Jaka jest różnica międzu obrazem a Jezusem ?


Do powieszenia obrazu wystarczy jeden gwóźdź :roll:

pisage

2011-08-24, 12:59
@maychan
czy ty pod każdym postem musisz dodać dowcip od siebie? Robisz to na zasadzie: fajną masz zabawkę, ale ja i tak mam lepszą?
Nie potrafisz sam tematu założyć?

BongMan

2011-08-24, 13:58
Urwałeś się z jakiegoś zjazdu górników?

EasyMedia

2011-08-24, 22:03
@pisage ja to odczytuję raczej jako próbę poprawienia użytkownikom humoru po przeczytaniu ch*jowego kawału. Za to Twoje spiny odczytuję jako dopie**alanie się do byle czego ;)

agropol

2011-08-24, 23:08
Spalony kawał. Pierwszy dostał malucha, a drugi wueskę. Trzeci stwierdził, że nie będzie skakał, bo mu kupi rower. A reszta taka sama. Jakkolwiek - Strasburger byłby dumny.

doctor69

2011-08-25, 23:02
suchar z lat 90tych przynajmniej

cykut

2011-08-26, 07:48
Czasy zerówki i kawałów z piaskownicy się przypomniały.

pisage

2011-08-26, 08:41
@EasyMedia
wcale się nie spinam, ale może to lekko irytować jeśli czytasz dowcip (lepszy czy gorszy), a kolega Maychan pod każdym wrzuca swój, nie zawsze lepszy. Tylko czekać, aż ktoś obetnie sobie palec w jego towarzystwie, a on obetnie dwa żeby pokazać, że jest lepszy.