18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dość nietypowy wokalista

Risen • 2009-12-07, 00:17
Materiał zebrany z Nonsensopedii oraz Last.fm.

Nattramn, założyciel zespołu Silencer i twórca ambientowego projektu Diagnose:Lebensgefahr, jest niekwestionowaną ikoną w całej historii depressive black metalu. Podczas nagrań wokalu ciął się oraz kaleczył, aby jego krzyki i cały śpiew brzmiał bardzo realnie, a przy okazji stały się rzeczywiście adekwatne do treści bólu oraz nienawiści do świata/siebie/etc.

Silencer rozpadł się po zamknięciu Nattramna w zakładzie psychiatrycznym, gdzie zresztą powinien zostać. Tam poznał swoje nowe hobby - zabijanie małych dziewczynek. Uciekł i od razu wdrożył swoje plany w życie. Zaatakował siekierą dwie z nich, jednak nie potrafił najwidoczniej dobrze tego zrobić, ponieważ obie uciekły. Sam wsiadł na rower, by zwiać policji, a gdy ci go złapali, prosił ich o śmierć.

Nattramn trafił znów do psychiatryka, gdzie skutecznie oduczono go podobnych zachowań. W ramach rekonwalescencji pozwolono mu tworzyć kolejny projekt - Diagnose:Lebensgefahr. Tam mógł wstawiać schizofreniczne szepty, odgłosy szpitalnych urządzeń i odniesienia do holocaustu. Znów był true, awangardowy i underground.





zostaje tylko pytanie jakim cudem odkroił sobie drugą rękę podczas, gdy nie miał już jednej :diabel:

mozgogrdyczka

2009-12-07, 00:35
świńskie raciczki w bandażu \o/

BueR_MadasS

2009-12-07, 00:50
dzięki Risen koleś ewidentnie zamierza zasiąść w mych oczach na tronie wraz z królową


ma...........or

2009-12-07, 01:22
Obok królowej, która z tego co wiem powinna być królem, ale sobie ucięła co nieco? ;]

Brylas

2009-12-07, 01:32
konkret w ch*j
Porycie czachy w stopniu zaawansowanym. Smutne, ale jakże inspirujące!

BueR_MadasS

2009-12-07, 01:36
masterbator nie chce zaczynać offtopa ale mylisz się nic sobie nie ucięła
jeśli już to na potrzeby zdjęcia/clipu odpowiednio schował bądź komputerowo 'wycięła'


ma...........or

2009-12-07, 03:05
BueR_MadasS, całkiem możliwe, ale jednak wokal nie przejawia nadmiaru męskości ;)
Tak czy inaczej coraz mniej wierzę ludziom, którzy mówią że jestem dziwny.

Bezelius

2010-01-04, 21:16
Sprawdzcie na youtube nieofcjalny teledysk do Sterile Nails and Thunderbowels (taki czarno-bialy) [nie wiem czy mozna wklejac linki prosto do youtube] . teledysk robiony na podstawie filmu Begotten, tak popapranego, że kleka naród

Hrimgrimnir

2010-01-05, 20:57
Zgodze sie, Begotten jest poryty i ryje berety. A co do Nattramna to ostatnio zajrzalem na strone diagnose:lebensgefahr i wyczytalem ze ten schizol dostapil jakiegos oswiecenia i wlasnie planuje wydac ksiazke w ktorej to ukazuje 'jedyna sluszna droge'. Ciekawe czy powstanie nowy trend w depressive Black Metalu oparty o ten shit, tak jak powstaje coraz więcej kapel 'religious' Black Metalowych opartych na current218 i Temple of the Black Light...

sage

2010-01-06, 20:59
z miłą chęcią przeczytałbym tą książkę.

Wilczex

2010-01-06, 22:02
Ponawiam swoją prosbe z klopa - jak ktoś ma album Diagnose:Lebensgefahr, to niech będzie tak dobry, wrzuci na rapida i przesle mi linka na pw :) Bo na torrentach mało użytkownikow jest i mi nie sciąga a soulseek nie wyszukuje w ogóle tego

Lashlo

2010-01-07, 05:13
Wilcz, jesteś niesamowicie leniwą dziewczynką. Gógle nie gryzie. ;-)

Wilczex

2010-01-07, 08:35
wpisywałam w google ale widocznie nie powinnam dodawać na końcu download :) W każdym razie już mam :) Wielkie dzieki!

Risen

2010-03-30, 04:38
Uznałem to za godne bezpośredniego wrzucenia tu. Inaczej mało kto by się do tego dokopywał, a bez wątpienia warto. Atmosfera narasta przez cały czas, chodzi tu głównie o zakończenie.



Ciekawe ilu będzie się zgrywać że nic nie poczuli za pierwszym razem ;)

Rh...........ox

2010-03-30, 08:10
Uwielbiam Silencer ale nie wiedziałem że wokalista ma tak nasrane w bani. Pierwszy wokalista Mayhem też miał ładne jazdy na psychice, Maniac, przed każdym koncertem zakopywał swoje ubranie w ziemi, odkopywał je chwile przed koncertem i ubierał, chciał się czuć tak jakby wyszedł z grobu i pachniał ziemią 0_o