18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego nadaje się Wojsko Polskie?

voidinfinity • 2017-08-18, 18:01
Oprócz trzymania parasola oczywiście...



Jako bonus - tak prawdopodobnie będzie zaraz wyglądał ból dupy patriotów z pis.

spoiler

htp

2017-08-19, 13:26
yebut napisał/a:

Dodając informację sprzed roku nic o tym nie wspominając jest manipulacją. Jesteś manipulującą gnidą na miarę GW albo TVP, to tak jakbyś obciągał fiuta przeciwnikom PIS.


Wyznawców jakiejś religii (czy to wiara w przywódcę, czy jakiegoś boga), ktoś kto nie jest współwyznawcą musi być od razy wyznawcą wiary konkurencyjnej (ich zdaniem).
Mam nadzieje. że to nie jest za trudne do zrozumienia i nie trzeba dawać przykładów.

W............R.

2017-08-19, 14:23
Wszystkich zainteresowanych informuję, że parę miesięcy temu powstała komórka MSW ds. ścigania mowy nienawiści przeciwko Narodowi Polskiemu. Kontrwywiad już zebrał odpowiednie dane i w najbliższych miesiącach możecie się spodziewać pierwszej fali aresztowań ;-)

zonk

2017-08-19, 14:50
A tak na poważnie jest teraz ta cała obrona terytorialna (mięso armatnie defacto). Zastanawiam się skąd wzięli się tacy poj***ni ludzi którzy poszli walczyć za Macierewicza. Ci ludzie bardziej się upodlić już chyba nie mogą.

BrianGriffin

2017-08-19, 14:52
W.S.N.R. napisał/a:

Wszystkich zainteresowanych informuję, że parę miesięcy temu powstała komórka MSW ds. ścigania mowy nienawiści przeciwko Narodowi Polskiemu. Kontrwywiad już zebrał odpowiednie dane i w najbliższych miesiącach możecie się spodziewać pierwszej fali aresztowań ;-)




Ale można dalej szkalować papieża? To najważniejsze...

voidinfinity

2017-08-19, 15:13
W.S.N.R. napisał/a:

Wszystkich zainteresowanych informuję, że parę miesięcy temu powstała komórka MSW ds. ścigania mowy nienawiści przeciwko Narodowi Polskiemu. Kontrwywiad już zebrał odpowiednie dane i w najbliższych miesiącach możecie się spodziewać pierwszej fali aresztowań ;-)



Bardzo chętnie. Szekle z odszkodowania, za antysemickie praktyki rządu zawsze się przydadzą.

Jeżeli to prawda to ch*j wieki się nauczyli na przykładzie antykomora ;-)

kenzol

2017-08-19, 15:24
Co za "impreza Rydzyka"?

Tarab85

2017-08-19, 15:37
SQT napisał/a:

A tak na poważnie jest teraz ta cała obrona terytorialna (mięso armatnie defacto). Zastanawiam się skąd wzięli się tacy poj***ni ludzi którzy poszli walczyć za Macierewicza. Ci ludzie bardziej się upodlić już chyba nie mogą.


Podejrzewam, że Ci ludzie w większości to po prostu miłośnicy broni, którzy chcą sobie za darmo postrzelać i mieć trochę dodatkowych przywilejów. Jak przyszłaby jakaś prawdziwa wojna to by było "no chyba Cię poj***ło, że pójdę walczyć".

PieronJasnySzlag

2017-08-19, 15:55
Miał być ból dupy PISowców a jest jedynie masturbacja antyPISowców.
I ogrom ignorancji i błazenady.

Dlaczego wojsko nie miało by pomagać przy organizacji masowych spendów?? (w tym przypadku apel Smoleński jak się domyślam). Sam nie jestem zwolennikiem tych apelów ale nie widze w tym nic zdrożnego.
Jakoś nikomu nie przeszkadzało jak wojsko, straż, policja czy pogotowie pomagało przy WOŚP?


Bardzo wielkim debilizmem wykazał się pan który napisał "tacy poj***ni ludzi którzy poszli walczyć za Macierewicza". Naprawde z całkowitą odpowiedzialnością moge stwierdzić że użytkownik SQT to idiota.
Służba mundurowa to służba ojczyźnie a nie konkretnej osobie.
Załóżmy że idiota SQT ma racje i kolejne wybory wygrywa ten nieszczesny Macierewicz. Wtedy połowa wojska ma odejść ze służby bo "za macierewicza bić się nie będa"?? Co za jełop :D
Jeśli dla Ciebie służba, obowiązek, ojczyzna to obce pojęcia to nie zabieraj głosu w tych kwestiach bo tylko robisz z siebie pośmiewisko.

Wiewór

2017-08-19, 17:11
Jeden prosty jotpeg i tyle pękniętych odbytów. Proktolodzy znowu dzisiaj nie pośpią :amused:
Ile takich artykułów trzeba, żeby pisowcy w końcu się obudzili?

elfis

2017-08-19, 17:28
voidinfinity
podniecają cię bardziej twoje posty czy odpowiedzi na nie,
tak z ciekawości
pojeby cię zrozumieją

Maciarewicz,
to już inna grupa zboków
bo czuję ich podniecenie gdy nawiązują pod każdym tematem
naprzykład
temat lotnictwa,
już pały im stają
gdy widzą samolot, nie daj Boże tupolew
orgazm

tylko cebula i czosnek
smród żydów przedwojennych
przeszkadza mi
aby zrozumieć
o co chodzi

Catar

2017-08-19, 19:11
czym jest 'o' przed Rydzykiem? - jesli jego odbytem, to raczej 'O'

elfis

2017-08-19, 19:45
Catar napisał/a:

czym jest 'o' przed Rydzykiem? - jesli jego odbytem, to raczej 'O'


następny pedał,
zwaliłeś sobie już

~DMT

2017-08-19, 21:49
W.S.N.R. napisał/a:

Wszystkich zainteresowanych informuję, że parę miesięcy temu powstała komórka MSW ds. ścigania mowy nienawiści przeciwko Narodowi Polskiemu. Kontrwywiad już zebrał odpowiednie dane i w najbliższych miesiącach możecie się spodziewać pierwszej fali aresztowań ;-)



Czekamy zatem na efekty... Tylko bez opie**alania się ;)

PartizantPń

2017-08-20, 09:26
Ja pie**ole. Pracuje w transporcie. Z 4 lata temu była wieziona figura Chrystusa, w końcu jej nie rozładowali bo nie było zezwolenia i kierowca z nią wracał. W Toruniu były ćwiczenia wojsk i przywoziłem kontenery sanitarne w miejsce gdzie rzeczywiście wojsko gotowało grochówke dla siebie i dla gości. k***a, co za różnica czy żołnierz gotuje dla gości Rydzyka, czy k***a przybyszy z Marsa ? Całe zaplecze które trzeba ustawić do gotowania już jest dla niego szkoleniem więc on wbija ch*j w to dla kogo gotuje. Dalej wierzcie niemieckim telewizjom i gazetom. Nienawidze socjalizmu, ale przypie**alanie sie do pisu o bylebzdure pokazuje tylko jak baradzo niemcom nie pasuje pierwsza POLSKA władza od 70 lat

voidinfinity

2017-08-20, 11:09
Spiderowski napisał/a:

Miał być ból dupy PISowców a jest jedynie masturbacja antyPISowców.I ogrom ignorancji i błazenady.



Udajesz że nie widzisz, czy po prostu nie ogarniasz? :amused:

Spiderowski napisał/a:


Dlaczego wojsko nie miało by pomagać przy organizacji masowych spendów??



A dlaczego miałoby pomagać, zapewniając catering? :amused: Gdzie mają wpisaną taką prerogatywę? Bo ja rozumiem, że nakarmiliby np. tych co im domy powaliło na pomorzu niedawno. No ale tam niestety nie dotarli. Za to na fanatyczne zbiegowisko ojca tadka dotarli. Priorytety.

Spiderowski napisał/a:


Jakoś nikomu nie przeszkadzało jak wojsko, straż, policja czy pogotowie pomagało przy WOŚP?



Tylko z tego co wiem, poprzez pokaz sprzętu itd. (czyli można to podciągnąć pod autoreklamę) a nie gotowania grochówy dla rydza ;-)

Spiderowski napisał/a:


Służba mundurowa to służba ojczyźnie a nie konkretnej osobie.



W przypadku WOT to niezupełnie - ponieważ jest to struktura podległa bezpośrednio ministrowi ON - z pominięciem normalnej ścieżki ;-)

Spiderowski napisał/a:


Wtedy połowa wojska ma odejść ze służby bo "za macierewicza bić się nie będa"??



WOT to nie są wojskowi. A wojskowi to powinni pucz zrobić - m.in. za meldowanie jakiemuś wsiórowi misiewiczowi, jak kundle jakieś.

Nie wiem czy to prawda (ciężko mi w to uwierzyć). Podobno Maciaresku wybił medale, żeby jego protegowany mógł wręczać swoją nagrodę.



Spiderowski napisał/a:


Jeśli dla Ciebie służba, obowiązek, ojczyzna to obce pojęcia to nie zabieraj głosu w tych kwestiach bo tylko robisz z siebie pośmiewisko.



Brzmi jak ulotka propagandowa III rzeszy.

elfis napisał/a:

voidinfinity
podniecają cię bardziej twoje posty czy odpowiedzi na nie,
tak z ciekawości
pojeby cię zrozumieją

Maciarewicz,
to już inna grupa zboków
bo czuję ich podniecenie gdy nawiązują pod każdym tematem
naprzykład
temat lotnictwa,
już pały im stają
gdy widzą samolot, nie daj Boże tupolew
orgazm

tylko cebula i czosnek
smród żydów przedwojennych
przeszkadza mi
aby zrozumieć
o co chodzi



elfis,elfis...



PartizantPń napisał/a:

k***a, co za różnica czy żołnierz gotuje dla gości Rydzyka, czy k***a przybyszy z Marsa ?



Dla KOD jakoś nie gotują :krejzi:

PartizantPń napisał/a:

Nienawidze socjalizmu, ale przypie**alanie sie do pisu o bylebzdure pokazuje tylko jak baradzo niemcom nie pasuje pierwsza POLSKA władza od 70 lat



Pierwsza polska władza z krypto-pedałem na czele (nie problem, że pedzio - tylko że krypto - czyli robiący w buca swój elektorat) :krejzi:



A co do tego socjalizmu, to jakoś ci nie wierzę ;-) Według mnie jesteś kryptosocjalistą. No ewentualnie syndrom sztokholmski.

No goje. Jak wrócicie z modłów to pogadamy ;-)

No chyba że macie dość i ugniecie kolanko przed Żydowskim Zarządem Powierniczym.