18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

solight

2014-01-31, 11:06
Biebera wypie**alaja a murzyni zostaja - FUCKING LOGIC.

Madroxx

2014-01-31, 11:10
@up please write in Polish, because they do not understand.

pitarturbull1987

2014-01-31, 11:14
"A wiec wreszcie Amerykanie maja dosc gowniarza."


w USA mieszka 313,9 miliona ludzi a petycje podpisało nieco ponad 200tys osób... byłeś kiedyś w szkole @sarahblack ?

nowynick

2014-01-31, 11:14
Szczerze to mam na każdy temat z tym pedałem totalnie wyj***ne. Nie znam, nie słucham, nie oglądam.

mo...........et

2014-01-31, 11:36
Nie rozumiem nagonki na tego gościa, dla mnie jest on ofiarą showbiznesu, wytargali małolata z mroźnej Kanady i wmówili mu że jest gwiazdą, k***a prze artystą, chłopak w to uwierzył i ocipiał. Struga pawiana, zaczyna się staczać, powoli mu odpie**ala. Nie wiem co takiego śpiewa, bo nie słucham, nie wiem co takiego strasznego uczynił że aż w Polsce ludzie plują w niego jadem, życzą wręcz śmierci, kalectwa itd, wygląda mi na zbłąkanego młodego kretyna, którego kilku starych wygów wykreowało na gwiazdkę i doi z niego kasę. Jeden ch*j co z nim, gość jest nie wart uwagi, a o dziwo, nawet w Polsce, nawet ludzie, którzy podobno go nie słuchają, poświęcają mu jej sporo. Co on k***a, kraj nasz obraża w piosenkach, powstanie, papieża, wierzbę płaczącą, legie, złotą polską jesień, jurka dudka, k***a sumptuastic, budkę suflera? Na ch*j tyle o nim się piszę, nawet na sadolu?

sarahblack

2014-01-31, 11:42
szczerze, to co mnie wk***ilo najbardziej to jazda po pijaku. w sumie tyle. on moze i byc ofiara showbiznesu ale k***a mac!! ma wlasny rozum! niecale dwa miesiace temu stracilam przyjaciela przez pijanego nastolatka. wiec owszem, uwazam go za j***nego idiote.

protos

2014-01-31, 11:48
jak by co moge go adoptowac

BongMan

2014-01-31, 12:28
Jeszcze niedawno był to zniewieściały chłopiec, a teraz już prawie dorosły, rozechlany i rozećpany. Niektórym od hajsu się pie**oli. Daję mu jeszcze max 5 lat i skończy jak Morrison, Hendrix, Amy Winehouse i reszta zjebów, którzy zachlali albo zaćpali się na śmierć.

solight

2014-01-31, 13:17
BongMan napisał/a:

Jeszcze niedawno był to zniewieściały chłopiec, a teraz już prawie dorosły, rozechlany i rozećpany. Niektórym od hajsu się pie**oli. Daję mu jeszcze max 5 lat i skończy jak Morrison, Hendrix, Amy Winehouse i reszta zjebów, którzy zachlali albo zaćpali się na śmierć.



Czyli ze Hendrix = zjeb? Strzeliles sobie w stope :lodowka:

TB303

2014-01-31, 14:36
Jeśli mogę coś powiedzieć to powiem, że MAM TO W ch*jU!

BongMan

2014-01-31, 16:44
solight napisał/a:

Czyli ze Hendrix = zjeb? Strzeliles sobie w stope :lodowka:


Muzyczny geniusz, życiowy zjeb. Bo jak inaczej nazwać człowieka, który mając niepowtarzalny talent, a z tego tytułu w ch*j pieniędzy i nieograniczone możliwości, niszczy sobie życie narkotykami i umiera udusiwszy się własnymi rzygami?

Massivee

2014-01-31, 17:15
W życiu go nie deportują, nawet jakby 10mln podpisało tą petycję podpisujących życie jest mniej warte niż hajs jaki on zostawia w a Amerykańskim odpowiedniku urzędu skarbowego.

solight

2014-01-31, 20:25
BongMan napisał/a:


Muzyczny geniusz, życiowy zjeb. Bo jak inaczej nazwać człowieka, który mając niepowtarzalny talent, a z tego tytułu w ch*j pieniędzy i nieograniczone możliwości, niszczy sobie życie narkotykami i umiera udusiwszy się własnymi rzygami?


Prawdziwy sadol.

Bankracy

2014-02-01, 12:10
@up prawdziwy sadol chleje browara na śniadanie, zapija wódką, zagryza tytoniem, dla rozluźnienia w drodze autem do roboty wali kreche i jara blanta, w robocie wali po kablach coby czas szybciej leciał a na dobranoc łyka parę tabsów.