18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demokracja

Magik2501 • 2009-08-13, 11:03
Vivat demokracja! ;)

Abstrah*jąc od obrazka Cejrowski powiedział kiedyś, że demokracja to
piękny system, gdzie 2 meneli spod budki z piwem ma 2 razy więcej głosów od
profesora Uniwersytetu :) Tak czy inaczej ja jeszcze nie zhańbiłem się
oddaniem głosu na jakieś patałacha i złodzieja.

Dvs

2009-08-13, 11:53
Cytat:

Tak czy inaczej ja jeszcze nie zhańbiłem się
oddaniem głosu na jakieś patałacha i złodzieja.



No to chyba wcale nie głosowałeś :P

Gorgon

2009-08-13, 15:05
Święta prawda.

Romperstomper

2009-08-13, 15:52
To powiedział Korwin-Mikke geniuszu...dokształć się a dopiero później racz nas swoimi mądrościami społeczno-politycznymi...

Na...........tt

2009-08-13, 18:14
Bonsante napisał/a:

To powiedział Korwin-Mikke geniuszu...dokształć się a dopiero później racz nas swoimi mądrościami społeczno-politycznymi...



Nie, nie, nie, nie, nie - Cejrowski też. Swego czasu miał program na TVN Style "Po mojemu" i tam miał między innymi stały punkt programu "To mnie wkurza". Nie jestem pewna czy akurat w tym to było, ale na pewno powiedział dokładnie coś takiego, poprzedzajac powyższe uwagą, iż kiedyś do Sejmu wchodziło się wówczas, jak sie miało tyle majątku, że nie trzeba wiecej kraść.

Fragmenty Po mojemu są na jutubie.

ma...........83

2009-08-13, 21:27
nie ma się czym szczycić, pamiętaj, że nie głosując pozwalasz rządzić głupszym od siebie. Jak się na wybory nie chodzi to nie ma co narzekać, że rządzą złodzieje i kretyni... To własnie wina niegłosujących, a nie tych co do urn chodzą, że mamy taki burdel. Idź może wybierzesz lepszych, ale siedząc z dupą przed komputerem nic nie zmienisz, możesz tylko narzekać...

Magik2501

2009-08-13, 23:51
Nie głosuję, bo jestem gorącym przeciwnikiem demokracji. Poza tym nie ma na kogo głosować. Na złodzieja z PO czy z PiS - co za różnica.
PO nie ma programu a ich polityka to obsmarowanie PiSiorów i się uśmiechać, a PiS nie lepsze, bo lider partii nie umie się wysłowić jak człowiek. UPR nawet jest całkiem, całkiem, ale Korwin jest trochę narwany. Dlatego nie głosuję i mam to w dupie :) a obrazek pokazuje uroki demokracji.

Na...........tt

2009-08-14, 09:01
Mówisz jak mój ojciec. Tylko że on jest już pod pięćdziesiątkę, a nie pod dwudziestkę. Tłumaczenie, że tu są brzydcy, tu nieładni, a tam mają brzydkie skarpetki jest trochę niepoważne. Może trochę bardziej zainteresujesz się polityką przed wygłaszaniem takich opinii? Możesz zacząć chociażby od lektury dwóch, trzech programów.

A PO nie, że nie ma programu, tylko najpierw musi posprzątać po Kaczyńskich. Zazwyczaj tak jest w naszym pięknym kraju, że każda kolejna ekipa rządząca ściera podłogę po poprzedniej.

Arni.

2009-08-14, 10:31
Natt napisał/a:


A PO nie, że nie ma programu, tylko najpierw musi posprzątać po Kaczyńskich. Zazwyczaj tak jest w naszym pięknym kraju, że każda kolejna ekipa rządząca ściera podłogę po poprzedniej.



ta , w normalnym kraju sprzątanie nie powinno motywem przewodnim kampanii... :glasku: :glasku: :glasku:

Magik2501

2009-08-14, 10:42
Właśnie interesuje polityką i wiem, że takie PO jest śmieszne, bo prawdziwego programu nie ma. PiS już lepiej, ale na czele partii jest człowiek, którzy nie potrafi się wysłowić, zatem nie pasuje na lidera. Poza tym PiS to partia "narodowo socjalistyczna" (prawica obyczajowa i lewica gospodarcza).

Nie, PO nie musi sprzątać po Kaczorach. Nie lubię ani tych ani tych, ale prędzej zagłosowałbym na PiS, bo denerwują mnie masy mówiące
-"głosujemy na PO!"
-a dlaczego?
-żeby nie wygrał PiS!
-o, not o już coś. A dlaczego nie PiS
-eee...eee...eee... bo Kaczyński są głupi!
-a dlaczego? Jakie mają podejście do kraju, do obyczajów, spojrzenie na gospodarkę?
-nie wiem, ale gorsze od PO

Retoryka godna podstawówki. Zagłosuję na tych, bo tak mi mówią wszyscy.