18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Deewolucja głupich ludzi

yommek • 2012-07-05, 15:46
Joe Rogan, znany i lubiany komik, komentator, miłośnik marihuany i sportów walki, tym razem wyjawia całą prawdę o współczesnych ludziach:


naplecik

2012-07-05, 16:11
Gościu co prawda jest śmieszny, ale w tym przypadku gada głupoty. Nie ma ludzi, którzy są specjalistami we wszystkim i wszystko wiedzą. Specjalista od elektroniki może nie wiedzieć jak zbudować samochód, a ktoś inny zajmujący się np. górnictwem może nie mieć pojęcia o nawigacji satelitarnej. To tak dla przykładu. Jeśli teoretycznie wszyscy 'mądrzy' ludzie by umarli, to reszta ludzi znalazłaby sposób żeby sobie poradzić bez srajfonów i internetu. Bo rozwój technologiczny napędza ludzka ciekawość i potrzeba. Tak było od zawsze i zawsze tak będzie. Poza tym nawet najwięksi naukowcy czerpali inspiracje z dokonań innych ludzi, często je ulepszając, a przy okazji wymyślając nowe rzeczy. Zresztą 6:54 wszystko tłumaczy :P

yommek

2012-07-05, 16:18
Ufff... dzięki napleciku, teraz przestałem się bać o naszą przyszłość... :P Zapewne Wszyscy poradzilibyśmy sobie w dziczy bez zdobyczy cywilizacyjnych. A tak apropos, umiesz zrobić masło? :P hmm to nie takie trudne, trzeba wydoić krowę i trochę potrzepać takie tam... myślę, że wielu z nas miałoby w tym wprawę, albo czy uszyjesz mi futro gdy będzie zimno, ale wiesz przed tym będziesz musiał upolować jakiegoś futrzastego zwierza.
Gdyby teraz odebrano nam całą technologię i ludzi którzy to ogarniają to dosyć długo byśmy wracali do obecnego poziomu. Takie jest moje zdanie, szanuję też Twoje jak i innych użytkowników. Nie można stwierdzić czy w takiej sytuacji rzeczywiście wszystko potoczyłoby się tak jak mówi Joe, może masz rację tego nie wiemy. Wiemy za to, że lew, wilk, aligator wychowany w niewoli i wypuszczony na wolność beż żadnego oswajania z dziczą i bez wpojonych odruchów jak żyć bez koryta, szybko ginie w starciu z matką naturą.

pisuar

2012-07-05, 16:27
k***a jak ja nienawidzę tych amerykańskich pojebów, którzy tak jak ta pała w 1:24 podniecają się i czują tą "siłę i dumę" którą wpoił im system amerykański.
wyjdzie jeden na środek powie że trawa jest zielona i wszyscy biją brawo. tępe szmaty.

yommek

2012-07-05, 16:45
pisuar@ zacytuję Tobie pewnego człowieka "twoja wypowiedź jest pokłosiem tego, co przez lata wpajała naszym rodzicom i dziadkom komuna. Nie wyróżniać się, nie chwalić się swoimi sukcesami. W komunistycznej Polsce zarówno sukces jak i porażka były kolektywne, czyli niczyje. Skutki jednego i drugiego oglądamy do dziś. Ciężko znaleźć winnego jakiejś wtopy, widzę to na co dzień w pracy. Nie umiemy przyznawać się do błędów, ale też nie umiemy przyjść sukcesu jako coś osobistego - to prawie zawsze grupa pracuje na sukces. W tej kwestii moglibyśmy uczyć się od Amerykanów, którzy umiejętność przekuwania prywatnego sukcesu na walutę opanowali do perfekcji. Polacy nadal tego nie umieją i czasem mam wrażenie nie chcą umieć." lepiej nie potrafiłbym tego ująć.

Cytat:

k***a jak ja nienawidzę tych amerykańskich pojebów



Nie tylko Ty:) Steven Seagal about Joe Rogan 8-)

pakicito

2012-07-05, 16:57
polecam film Idiokracja

jacekmatys

2012-07-05, 18:54
@up jak ja się dużo teraz nauczyłem przez te wasze komentarze.......

Leothyr

2012-07-05, 21:06
Ta, najlepsze jest to że w większości przypadków 99% publiczności to tacy sami debile jak ci, o których opowiada komik, ale nie!
Śmiejemy się, haha!

Cr4zySh4ker

2012-07-05, 21:16
Przynajmniej wiekszosc debili sama sie eliminuje

Kodii

2012-07-05, 21:20
było jak ch*j już na sadolu i to dawno temu

stich69

2012-07-05, 21:25
Leothyr napisał/a:

Ta, najlepsze jest to że w większości przypadków 99% publiczności to tacy sami debile jak ci, o których opowiada komik, ale nie!
Śmiejemy się, haha!



Ty, a pomyśl że 99% oglądających to w necie to też tacy sami debile jak ci, o których opowiada komik, ale nie!
Śmiejemy się, haha!



tak btw. jeżeli mówisz o śmianiu się z tych ludzi o których mówi komik, to ja też jednym z nich jestem. I też się śmiałem.

yommek

2012-07-05, 21:25
kodii@ liberum veto;p
znajdź, szukałem nie znalazłem;p

Kodii

2012-07-05, 21:29
Nie chce mi się szukać, ale wiem, że to na sadolu widziałem. Bez jakichkolwiek wątpliwości.

!Timon

2012-07-05, 21:37
Już wiem czemu na medycynie od II roku uczą jak opukiwać i osłuchiwać pacjentów ale przy USG spędza się może parę godzin. W końcu jak cywilizacja upadnie żaden lekarz USG nie skonstruuje ;)

pure_evill_in_me

2012-07-05, 21:37
Nie bójcie się rodacy, chciałbym zaznaczyć że jest to skecz amerykański o amerykanach.
My Polacy byśmy sobie w dziczy nie poradzili? - A gdzie przepraszam do k***y nędzy żyjemy pytam się!
PO,PIS, Smoleńsk, Gdzie jest krzyż, Gimbaza, Grażyna Żarko,... Welcome to the jungle