18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Czy powodzie w Polsce powodują tajemnicze samoloty?

horikawa • 2010-06-05, 01:04
Jasna góra informuje:
Z wielu rejonów Polski, a zwłaszcza z miejsc na terenach dotkniętych w ostatnim okresie ulewnymi deszczami i burzami, otrzymujemy od licznych osób niepokojące sygnały. Według tych - pokrywających się ze sobą informacji - wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie.

Według ojca Tomonia na zdjęciach wykonywanych w maksymalnych zbliżeniach przez teleobiektywy a nawet astroteleobiektyw widać, że "powstające smugi nie są normalnym efektem pracy działania silników samolotowych". Paulin domaga się od " kompetentnych służb państwowych" odpowiedzi: czyje to są samoloty i do kogo one należą? Kto za taki stan rzeczy ponosi odpowiedzialność? I jak to w ogóle możliwe, by ktoś latał w polskiej przestrzeni powietrznej i rozpowszechniał jakiekolwiek środki bez powszechnego i publicznego informowania o tym wszystkich mieszkańców na danym obszarze?

W końcu radzi: "Patrzmy więc w niebo! Warto częściej i z większą uwagą spoglądać... w niebo! I to nad własną głową! Zwłaszcza, że któregoś pięknego poranka lub popołudnia na własne oczy moglibyśmy na nim zaobserwować coś tak niewiarygodnie oczywistego jak np. sztuczne wywoływanie przy użyciu samolotów zmian pogodowych. Jak planowe wzbudzanie różnych zjawisk atmosferycznych o czasowo późniejszych - i jednak już możliwych do przewidzenia - skutkach. Zjawisk, o wywoływaniu których na tak szeroką skalę nie tylko, że dotąd mogliśmy nie mieć najmniejszego pojęcia, ale i o których wciąż nie możemy mieć prawie żadnej głębszej wiedzy". I ubolewa, że w mediach nie ma na ten temat żadnych informacji

Źródło: gazeta.pl
:idzwch*j:

Satrahuart

2010-06-05, 01:19
k***a jak by debile się uczyli w szkole wiedzieli by że powodzie są spowodowane wybuchem ejach*jawamdampolatać

~~

Inszy

2010-06-05, 01:30
Od dłuższego czasu można w necie przeczytać, że te smugi to żadna fizyka, tylko środki powodujące bezpłodność, oczywiście rozsiewane przez NWO.

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało skąd się ludziom roją takie debilne pomysły w głowach. Za dużo słonka?

Zkirtaem

2010-06-05, 01:34
Coś w tym jest! Wprawdzie mieszkam na podlasiu, ale ostatnimi czasy zacząłem zauważać na niebie dziwne, białe obiekty - coś jak kłęby dymu. Wyglądają jak chmury, ale według ojca Tomonia na zdjęciach wykonywanych w maksymalnych zbliżeniach przez teleobiektywy a nawet astroteleobiektyw widać, że "tam są jakieś, k***a, bobry?".

Cytat:

W końcu radzi: "Patrzmy więc w niebo! Warto częściej i z większą uwagą spoglądać... w niebo! I to nad własną głową!


Mi się wydaje, że ten koleś tak spoglądał w niebo, spoglądał, aż wypie**olił w jakąś ścianę i teraz ma takie rozkminy.



Nie no, masakra - nie nadążają z teoriami spiskowymi na tupolewy, a tu jeszcze samoloty i dziwne smugi. Weź i nadąż z wymyślaniem nowych. Może by coś o UFO?

guan0

2010-06-05, 01:38
ja tam chciałbym widzieć latające bobry na niebie.
a tak w ogóle to proszę o link do źródła!
dodam to jako rozdział do swojej pracy licencjackiej

Ra...........og

2010-06-05, 09:12
A słyszeliście o zrzucaniu jodku srebra, który wspomaga kondensacje chmur? Rosjanie robili to przed olimpiadą, żeby niebo było piękne w jej trakcie.

Co do artykułu to
horikawa napisał/a:

...Według ojca Tomonia...



Podważa całą rzetelność tekstu... :roll:

Co...........ru

2010-06-06, 12:12
Bobra to se poczochrajcie a nie na niebie ogladac :p

ja...........03

2010-06-06, 12:12
może Tumonia
za mało ministrantów wyr*chał dlatego

mail_25

2010-07-06, 20:31
jaras0303 napisał/a:

może Tumonia
za mało ministrantów wyr*chał dlatego



jak widać głupota i ośmieszanie to domena ludzi...
zanim się wypowiesz to zainteresował byś się tematem.
Jest kilka krajów które specjalizują się w zmienianiu pogody i mówi się o tym otwarcie...używa się do tego samolotów a nawet rakiet które rozprowadzają na niebie pewne substancje takie jak np jodek srebra.
Jest to na tyle rozwinięte że oferuje się już takie usługi osobą prywatnym.
Poczytaj człowieku zanim zaczniesz krytykować....robisz z siebie tylko pośmiewisko.