18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy jesteś tego pewna ?

Dzoyo • 2012-09-02, 09:57
Nie wiem jak mam to opisać.



:samoboj:

lofix1

2012-09-02, 17:13
dooh napisał/a:

co to k***a jest design generation i o co k***a chodzi



ostatnio w radiowej czwórce miałem okazję wysłuchać wywiadu z jednym z twórców tej quasi artystycznej formacji. Ponoć w zamierzeniu ich produkcje mają być z przesłaniem, tak aby widz wrócił myślami później do obrazu który obejrzał. Ich celem jest tworzyć oryginalnie i nieszablonowo, inteligentnie dla inteligentnych
:homer: :facepalm:
Szczególnie oryginalne dzieło to w którym gruba babka kręci dupą w bieliźnie przed kolesiem, który prowadzi jałowy monolog (zgapione z reklamy piwa bodajże)
Ogólnie to ktoś promuję ich na siłę, ale poziom ich twórczości jaki jest każdy widzi :amused:

ogonix

2012-09-02, 17:16
aktor trochę podobny do Despero z Pitbulla :P

Vl...........in

2012-09-02, 19:02
severn95 napisał/a:

@Vladimir Putin

inteligentna odpowiedz



Głupie pytanie, głupia odpowiedź.

Pan_Doktur

2012-09-02, 20:54
pisuar napisał/a:

@up i jak ktoś taki jak toopik nie ma dziewczyny ani mózgu to będzie się doszukiwał podobieństw, zbierał zdjęcia ładnych lasek, trzepał do nich długimi godzinami, zgrywał to na płyty zamiast poświęcić ten czas na zaproszenie jakiejś koleżanki na piwo żeby potem ją zr*chać albo po prostu ją poderwać i z nią być.
a później się wszyscy dziwimy skąd się biorą pojebce - gwałciciele.



Interesujące to co piszesz Ci powiem.
Po jednym słowie i zdjęciu wysnułeś wniosek, że nie mam dziewczyny ani mózgu hmmm... albo jesteś super mądry albo tępa dzida, która szuka u kogoś swoich problemów. Stawiam na tępa dzidę. Widzisz moje życie osobiste ma się całkiem dobrze, seksualne tym bardziej. Aktorka całkiem sympatyczna i myślę, że warta wspomnienia.

Co do Ciebie to ni ch*ja nie masz 42 lat, widzisz wiek w profilu swoje, a poziom komentarzy którymi się reprezentujesz to drugie.

A więc krótko: Szykuj koszule na jutro :idzwch*j:

Developers

2012-09-03, 15:05
coś mu się poj***ło z wkładaniem :homer: , a teraz z drugiej strony nie rozumiem czemu niektórzy mają problem z odbiorem przekazu.. no tak Sadyści nie znają bólu, to ciężko ogarnąć film... trzeba się domyślać co Ci 'normalni' ludzie robią i o co tu może chodzić ;) a zaraz dostanę warna za rasizm na Sadolu :D

Moja_Pani

2012-09-05, 23:55
:lodowka:

or...........ok

2012-09-09, 09:51
to dla tych co się męczą : )