18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cztery pitbulle rozszarpały czterolatka.

Orzechcco • 2015-12-08, 12:05
Cztery pitbulle rozszarpały czterolatka.Właściciel usłyszał zarzuty
Psy to wspaniali przyjaciele człowieka, ale trzeba z nimi uważać. Szczególnie jeśli jest się właścicielem czterech pitbulli.

41-letni Geneke Antonio Lyons z Detroit został właśnie oskarżony o morderstwo. Jego psy zagryzły czterolatka. Jak relacjonowali dziennikarze lokalnej telewizji, dziecko wraz z matką szło wzdłuż płotu, gdy nagle zwierzęta chwyciły chłopca i przeciągnęły go pod ogrodzeniem. Później zabrały w głąb podwórka i tam rozszarpały.

Trzy z nich zastrzeliła policja podczas akcji, jednego uśpiono. Według informacji CNN ich właściciel z kolei najprawdopodobniej pójdzie do więzienia. Prokurator twierdzi, że jest w stanie
udowodnić morderstwo.



No a to przecież takie mądre i opiekuńcze piseki

Z psami Antonia już niejednokrotnie były problemy. Sąsiedzi twierdzą, że groźne zwierzęta nieraz uciekały swojemu właścicielowi i terroryzowały okolicę.

źródło o2.pl

Kremil

2015-12-08, 12:12
Przecież to spokojna rasa, tak jak islam religia pokoju, ja wiem że te pieski potrafią być słodkie... ale to są psy z j***nej probówki... odpie**ala im, wszystkim... a wszystko to kwestia czasu.

Przypadkiem bym nosił ze sobą sztachetę z gwoździem.

HO...........OR

2015-12-08, 12:19
Detroit to już nie ameryka to afryka.

6wisnia6

2015-12-08, 12:31
ja pie**ole. przecież murzyn wychował te psy w czarnej dzielnic, więc k***a jakie efekty miały być bo nie rozumiem? jak widzieli stada goniące po ulicach to wzięły sobie przykład z nich.

bosslolkowy

2015-12-08, 13:03
historia jest krótka i wszystkim dobrze znana
właścicielem był idiota to i dziewczynka rozszarpana...

Exias

2015-12-08, 14:44
po jednym na każdy rok życia ;)

cys23

2015-12-08, 14:57
A mój kot to kiedyś wpie**olił się w kubeł z farbą i przebiegł po całym mieszkaniu.

Tomikchomik1

2015-12-08, 16:32
Pies jest taki jak jego właściciel. Ciotka ma 2 pitbule od małego i spokojniejszych psów nie widziałem.

marna

2015-12-08, 16:51
cys23 napisał/a:

A mój kot to kiedyś wpie**olił się w kubeł z farbą i przebiegł po całym mieszkaniu.



masz fotki? poka!