18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwony kapturek - więzienna wersja spod celi

fryca88 • 2012-10-14, 18:29
Krasna Kanioła

Planeta kopsa żaru, ptaszki gicio cieniują.
Traktem buja się Krasna Kanioła targając samarę.
Zza krzaka wyknaja się Skowyr Multirecydywa – susząc tryby.
Truknął – pucuj się – Krasna Kanioło. Dokąd się bujasz?
Co tam taskasz w samarze?
Krasna Kanioła kryje patrzałki i truka: doginam do Zgredki Korniszonki
i targam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem.
Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawą i bujną w las.
Buja się buja, kika – jest jama. Obciął w koło – gicio – warknął.
Podklepał, zataranił do klapy.
Pucuj się – zatrukała mu Zgredka.
– To ja Krasna Kanioła, przytargałam Ci rakiete z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem.
– Gicio – zatrukała Korniszonka stargając się z koja.
Odsznurowała klapę i legła z powrotem na gondoli.
Wtem w klapie wyknajał się Skowyr i obciął sprawę jak komornik szafę.
Wjechał pod mańkę, prosto pod kojo Korniszonki.
– Wskaż co przytargałaś – truknęła Zgredka.
Wtem Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawa, warknął i zarzucił Zgredkę.
Zasznurowła klapę i bujnął się na gondolę.
Tymczasem Krasna Kanioła buja sięprze gaj – podjeżdża pod chate,
podklepuje i tarani do klapy.
– Zgredka! – pucaj się!
– Kto tam! – odtruknął Skowyr.
– To ja Krasna Kanioła, przytargałam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem.
– To gicio! – truknął Multirecydywa, bryknął z woza i odsznurował klapę.
Klapa pękła iKrasna Kanioła wjechała pod mańkę.
Obcieła sprawę i truknęła – Siema Zgredka! Skąd u Ciebie takie duże patrzałki i blindy na kichawie?
– Żeby Cię mogła gicio obciąć.
– A po co Ci takie duże radary?
– Żebym mogła Cię gicio słuchać.
– A po co Ci takie duże i długie tryby?
– Żebym Cię mógł wszamać – truknął Multirecydywa i zarzucił Krasną Kaniołę.
W tym samym czasie koło chaty bujał się gajowy Mar*cha. Obciął przez lipo pod mańkę Korniszonki i przyuważył Skowyra Multirecydywę w gondoli Zgredki.
Maruch przetargał się przez bardachę pod mańkę, wytargał giwerę i wykręcił dziesionę na Multirecydywie.
Po tym pochlastał samarę i wytargał Krasną Kaniołę i Zgredkę Korniszonkę.
Strzały usłyszeli gady i wjechali pod mańkę. Okazało się jednak, że gajowy Mar*cha miał ćwiarę z kozakiem i wszyscy wyjechali na wolkę.

dobrze,że choć tyle osób ogarnia git mowę ;]

Sa...........is

2012-10-15, 21:13
Dlugie, mulace i nie jest to zaden fajny artykul, czytalem co 10 zdan. ch*jnia.

cannabis7777

2012-10-16, 15:38
dla mnie spoko. Kolega wyszedl wlasnie z pierdla to costam wyniósł tego języka, reszte da sie domyslec bądz zna sie z osiedla, odemnie piwko :)

Donald_Tusk

2012-10-16, 15:38
Zmęczyłem się czytając to.

Ronoaro

2012-10-16, 15:45
Czy ja przegapiłem jakąś reformę języka polskiego? Do ciężkiego ch*ja, co to za język/gwara? Więzienna?

treedbmw

2012-10-16, 15:45
Grypsera więzienna, spoko napisane choć ten język nie powinien wychodzić poza mury.

Mistrzu_

2012-10-16, 15:52
@up
dokłądnie tak , tam jest tam a tu jest tu i nie powinno się mieszać tego co tam i tego co tu ...

k18t

2012-10-16, 15:57
fryca88 napisał/a:

Krasna Kanioła kryje patrzałki i truka: doginam do Zgredki Korniszonki
i targam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem.



... tak mi się skojarzyło

fryca88

2012-10-16, 16:12
Kto jest charaktery zrozumie,kto nie rozumie widać,żadnego gita nie znał,albo sam na cwe*owni garował...

!Timon

2012-10-16, 16:16
@up

Albo jest porządnym człowiekiem co ani z menelami się nie prowadza ani do pierdla nie trafił.

dth

2012-10-16, 16:18
ja pie**ole, jakaś nowomowa, och, ach, ech, aż mi stanął takie to jest zajebiste. Czym tu się jarać? Że ktoś wieśniacko gada? Wow. Wszyscy tutaj znają gitów, żadnych cwe*i nie ma, każdy już j***ne dożywocie odsiedział, ja jebie, ludzie...

Cytat:

Kto jest charaktery zrozumie,kto nie rozumie widać,żadnego gita nie znał,albo sam na cwe*owni garował...



Człowieku... wystarczy średnie IQ żeby zrozumieć o co w tym tekście chodzi, to nie jest jakaś wyższa wiedza.

borisklinga

2012-10-16, 16:22
już nawet gryps nie jest grypsem a co tu powiedziec o j.polskim.
jestesmy już dawno w dupie

fryca88

2012-10-16, 16:30
dth napisał/a:

ja pie**ole, jakaś nowomowa, och, ach, ech, aż mi stanął takie to jest zajebiste. Czym tu się jarać? Że ktoś wieśniacko gada? Wow. Wszyscy tutaj znają gitów, żadnych cwe*i nie ma, każdy już j***ne dożywocie odsiedział, ja jebie, ludzie...



Człowieku... wystarczy średnie IQ żeby zrozumieć o co w tym tekście chodzi, to nie jest jakaś wyższa wiedza.




Jest ciekawostka,jest,dla kogoś śmieszne,dla innego nie,sprawa prosta jak j***nie.Nie w tym rzecz,że git,że fest,że cwe*,na mojej dzielnicy pełno starych garusów,lubię się przysłuchać czasem,choć mnie to jebie i nie napalam się ja Żyd na cebulę.Odsiedzieli swoje,gówno całe życie mają,siedzą na dzielnicy i chleją na umór,nie mój wzór do naśladowania.Jednak warto wiedzieć,że obok jest inny świat,warto wiedzieć jakie tam są reguły,więc nie spinaj dupy,bo ci dupa pęknie...

Radysh

2012-10-16, 17:48
Jeszcze nie tak dawno na wolności grypsery nie używano. Teraz, byle leszcz chce szpanować "git-mową".

RUFCIO

2012-10-16, 17:57
Co k***a?!?!?!