18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czerwony kapturek

Ec...........on • 2010-06-17, 17:01




Trafione w samo sedno :D

Basika063

2010-06-17, 19:33
Ja pie**olę! Pójdę, pójdę na wybory, tylko mnie nie żryj kabacie jeden.

xopher

2010-06-17, 21:09
ma ktos wersje z polskimi napisami? nie kazdy zyl w prlu i mial j. rosyjski w szkole ;/

LokalnyDiler

2010-06-17, 23:25
Po rusku leci ten sam txt co słychać....

emd

2010-06-18, 00:05
Echelon Ty to musisz byc sp***olony rowno. Co chwila wrzucasz jakies wyborcze gnioty. Jak nie masz gdzie sie tasowac to chyba czas wypie**alac na www.PO.pl albo chociaz do komentarzy na onecie. Ludzie tutaj maja wyj***ne na Twoje agitacje wyborcze. Kto ma glosowac na Komorowskiego ten na niego zaglosuje, a kto ma glosowac na Kaczynskiego z pewnoscia na niego odda glos. Twoje filmy robia z tego portalu k***a drugi j***ny onet. Tak tak Wypie**alaj.

As...........ox

2010-06-18, 03:19
Emd, w pełni się z tobą zgadzam, ale przyznasz, że to było całkiem niezłe :P

Ec...........on

2010-06-18, 06:00
emd napisał/a:

Echelon Ty to musisz byc sp***olony rowno. Co chwila wrzucasz jakies wyborcze gnioty. Jak nie masz gdzie sie tasowac to chyba czas wypie**alac na www.PO.pl albo chociaz do komentarzy na onecie. Ludzie tutaj maja wyj***ne na Twoje agitacje wyborcze. Kto ma glosowac na Komorowskiego ten na niego zaglosuje, a kto ma glosowac na Kaczynskiego z pewnoscia na niego odda glos. Twoje filmy robia z tego portalu k***a drugi j***ny onet. Tak tak Wypie**alaj.




ch*j mnie obchodzi ten wywód. Jakbyś nie wiedział każdy ma wolne prawo wrzucać tu to co sie chce zgodnie z regulaminem. Wrzuciłeś coś ciekawego? Nie to nara.

Jeśli mówisz w imieniu wszystkich to poproś ich o pisemne zezwolenie- większość osób nie będzie nawet wiedziala, że mówisz za nich.

PS. Od razu widać, że jesteś umysłowo ograniczony. Wracaj do gimnazjum.

emd

2010-06-18, 10:51
Echelon, poplakales sie juz ? To moze teraz warto pojsc na skarge na komende? Sorry "mordo Ty moja", ale jestem osoba ktora ominal system edukacji, ktory dzielil sie na Szkole podstawowa, gimnazjum, liceum oraz szkole wyzsza.
Wszystkich tak nakrecasz do powrotu do gimnazjum. Czyzbys sam tam teraz siedzial i chcial miec wiecej ziomkow? Nie zapomnij spakowac plecaka.

A jezeli dla Ciebie wyznacznikiem jest, ze ktos cos wrzucil na sadistic.pl to sorry misiu zloty, ale jednak to co napisalem w pierwszym zdaniu poprzedniego posta, jest calkowita prawda.

Ec...........on

2010-06-18, 12:10
Wyznacznikiem jest dla mnie to, iż gówno robisz a się mądrujesz.

emd

2010-06-18, 12:30
wytrzyj łzy. Obiecuje ze jak dodam to ze specjalna dedykacja dla Ciebie...