18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czekaj, zaraz zjem

~LegendarnyZiom • 2016-07-31, 13:24
Tylko wrzucę fotkę makaronu na Insta. :krejzi:


mygyry

2016-07-31, 13:41
Zanim by zdążyła ustawić ostrość, to już bym sobie poszedł w ch*j zamiast tracić czas z idiotką (no i rachunek by został dla niej :amused: )
A tak poza tym to to chyba kolejna moda, bo od wczoraj to już 3 raz widzę coś podobnego

skrimek

2016-07-31, 14:56
O co chodzi z tym robieniem zdjęć jedzenia i wrzucaniu ich w Internet? Obstawiam, że 80% osób nie będzie wiedzieć czemu to robi tak samo jak z marszem KOD - bronimy demokracji! A w jaki sposób jest zagrożona? - yyyy... Czemu nikt nie wrzuca zdjęcia syfu w pokoju, czy ład na talerzu w Internecie ma odzwierciedlać poukładane życie, czy sp***olenie umysłowe :roll:

Guz-00

2016-07-31, 15:02
Jedzenie się k***a je a nie robi mu zdjęcia! Dobrze zrobił!

Jedyny moment kiedy możesz zrobić zdjęcie jedzeniu to gdy samodzielnie je kurde zrobiłeś...

Novik

2016-07-31, 15:36
i prawidłowo

ungubungu

2016-07-31, 16:22
Moja narzeczona też tak robiła. Strasznie wk***iające. Zacząłem chodzić z nią do knajp ze starym polaroidem. Szybko przestała ;)

goddamn

2016-07-31, 16:35
Cytat:

Pamiętacie jak za starych dobrych czasów... przed erą całego Facebooka, Instagrama czy Twittera...
kiedy robiliście sobie zdjęcia obiadu... a potem szybko zasuwaliście do fotografa i wywoływaliście film...
no a potem odwiedzaliście wszystkich swoich znajomych i pokazywaliście im zdjęcia swojego żarcia i wracaliście jeść zanim wystygnie?
Pamiętacie?
No, ja też nie.


JanHardkorowy

2016-07-31, 17:05
mogl jej klasycznie jebnac w telefon albo leb , tak jak normalnie na takich filmikach mozna zobaczyc, a tak to troche slabe.

qwerty1234567890

2016-07-31, 17:07
Ludzie napie**alają zdjęciami dla zasady, aby było. ch*j, że telefony pękają w szwach od ich ilości, nawet nie pamiętają co, gdzie i kiedy, ale są. Koślawe, zamazane lub takie na których nic nie widać albo lampa prześwietla kadr albo z naj***nymi filtrami. Później jak moja była, kasują wszystko bo miejsca nie ma i nie patrzą co kasują bo jak mawiała musiała by przeglądać, a nie chce się jej. Kiedy były klisze to pierwsze trzeba było się zastanowić czy warto, a dziś napie**ala się jak z karabinu.

tarcer123

2016-07-31, 17:52
Ludziom z dobrobytu w głowach się już poj***ło. czekajcie k***a. Jeszcze przyjdzie czas że nie będzie co do gęby wsadzić do jedzenia.

fieryangel

2016-07-31, 18:00
Po jaki ch*j robić zdjęcie jedzeniu?
Pytam poważnie, bo nie wiem.

Monek-Pokemonek

2016-07-31, 19:01
To jest tak kurde głupie... Robisz zdjęcie żarciu, którego nawet sam nie ugotowałeś, BA, nawet nie wiesz czy jest smaczne bo jeszcze nie spróbowałeś... Wrzucasz do netu i co? Inni, którzy też robią zdjęcia cudzemu żarciu lajkują twoją fotę? No nie umiem tego ogarnąć ale to jest chyba przykład dzisiejszego snobizmu? "Paczcie ujki co i gdzie jem?" Strasznie to głupie

qhash

2016-07-31, 20:55
dobrze tak głupiej piździe

omgłomatkobosko

2016-08-01, 10:14
Wy się śmiejecie, a dzieci w Afryce czekają na takie zdjęcia. Mogą sobie chociaż popatrzyć.