18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

historiofil

2015-01-19, 10:23
Ostatnio przejeżdżałem przez Sosnowiec... Wiedziałem, że lepiej wybrać drogę przez Czarnobyl.

Hushbye

2015-01-19, 11:09
W okolicy 7:30 widać znanych braci z kanału TubeRiders :)

bisfhcrew

2015-01-19, 13:44
Nagrasz filmik jak wycinasz kawałek napromieniowanej opony i ją zjadasz?

Lord_Viader

2015-01-19, 16:59
Za dużo, za często.

Czarnobyl, będący kiedyś miejscem tajemniczym, nieodkrytym zamienił się w pieprzony Lunapark. Każda z tych lokacji była eksplorowana i nagrywana wiele razy. Nie miałem (obecnie wątpliwej) przyjemności tam być a mam wrażenie, że mógłbym tam chodzić bez mapy i przewodnika.

Żeby przyciągnąć większą rzeszę użyszkodników musiałbyś zamknąć się w jednym z napromieniowanych BWPów na tydzień albo dać dupy Snorkowi.

Seek-and-Explore

2015-01-19, 17:14
Lord_Viader napisał/a:

Nie miałem (obecnie wątpliwej) przyjemności tam być a mam wrażenie, że mógłbym tam chodzić bez mapy i przewodnika.



Rzeczywiście turystów jest sporo, ale tylko w pewnych punktach. Masz złe wrażenie. Myślę, że bez mapy i przewodnika mógłbyś tam szybko zginąć. W kolejnych filmach (o Prypeci) będzie pokazana eksploracja na własną rękę.

pi...........ja

2015-01-19, 17:35
Kolejny ryzykant wrócił z samobójczej wyprawy turystycznej do zadeptanego Czarnobyla. Jesteś taki mężny.

krz2

2015-01-19, 17:36
Ile można o tym Czarnobylu? :roll:

prusz

2015-01-19, 17:40
Jak ruszycie sami dupę z domu to możecie komentować, jak się nie podoba to nie oglądać.

skrang

2015-01-19, 17:43
to prawda, że za dużo było oklepanych materiałów o Czarnobylu, ale ten jest jednym z lepszych, także warto go obejrzeć. dobrze zrobiony; z nieśpiesznymi ujęciami pozwalającymi się dokładniej wszystkiemu przyjrzeć. też + za napisy, bo cisza lepiej pasuje do tego miejsca niż szczebiotanie bez sensu.

o ile połowe materiałów o zonie wrzucanych tutaj było mocno wtórnych (ile można pokazywać diabelski młyn i okolicę...) i sie olało po bliższym zapoznaniu, tak to się chłonie z ciekawością. zasłużony zimny browar :)

morderuk

2015-01-19, 17:46
Blagam zakazcie wrzucania tematow o prypeci / czarnobylu, bo juz do posrania.

Seek-and-Explore

2015-01-19, 17:46
skrang napisał/a:

to prawda, że za dużo było oklepanych materiałów o Czarnobylu, ale ten jest jednym z lepszych, także warto go obejrzeć. dobrze zrobiony; z nieśpiesznymi ujęciami pozwalającymi się dokładniej wszystkiemu przyjrzeć. też + za napisy, bo cisza lepiej pasuje do tego miejsca niż szczebiotanie bez sensu.

o ile połowe materiałów o zonie wrzucanych tutaj było mocno wtórnych (ile można pokazywać diabelski młyn i okolicę...) i sie olało po bliższym zapoznaniu, tak to się chłonie z ciekawością. zasłużony zimny browar :)



Dziękuję :) .