18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnobyl - Radioaktywne pojazdy i sprzęt. Oko Moskwy

kaaarol123 • 2014-11-30, 15:44

.
Oko Moskwy
.

tupak

2014-11-30, 15:52
Nie wiem jak Wy, ale ja mam ostatnio wrażenie że Czarnobyl jest gdzieś pod Pułtuskiem i kiedy kto chce to tam jeździ i wrzuca materiał na sadola. A widok tej zardzewiałej karuzeli to już mnie zaczyna irytować.

JA...........or

2014-11-30, 15:53
Co za zj***na gimbo-wycieczka, jesli ktos nie rozumie dlaczego to i tak jest za tepy aby mu tlumaczyc.

Marllix

2014-11-30, 16:17
O k***a,a już myślałem że będą komentarze typu "za czarnobyl zawsze piwko",ale się zawiodłem.Widocznie komuś to przeszkadza że gościu ruszył dupę sprzed kompa :D

kogut117

2014-11-30, 18:46
Jakie k***a gimbazjum..

Sinecod

2014-11-30, 21:03
Marllix napisał/a:

O k***a,a już myślałem że będą komentarze typu "za czarnobyl zawsze piwko",ale się zawiodłem.Widocznie komuś to przeszkadza że gościu ruszył dupę sprzed kompa :D



Nikomu nie przeszkadza to że ktoś dupę ruszył i pojechał, pozwiedział, zrobił materiał, tylko przeszkadza fakt że teraz każdy jedzie sobie do tego Czarnobyla jak jakiś moher do Lichenia i próbuje wybić się na czymś co było pokazywane już pierdylion razy. Fajnie jest jak ktoś ponagrywa jak to teraz wygląda, ktoś materiał uzupełni, ktoś się zapuści jeszcze w inny kąt Zony, ale... co za dużo to i nudne się robi.

A tak swoją drogą łukraińce to niezły hajs robią na tych wycieczkach.

oc...........an

2014-12-01, 14:36
Sinecod, etam, jeszcze 200 lat będą musieli robić sobie wycieczki, żeby wyjść na zero, bo straty w wyniku wybuchu reaktora IV wynosiły 200 miliardów ówczesnych dolarów...


Swoją drogą, dziwi mnie, że zamiast omijać rejony gdzie piszczał licznik to wy na odwrót pchaliście się i jeszcze zdjęcia robiliście (pewnie na pejsbuczka) :roll: Jakie by to promieniowanie małe nawet nie było, każda dawka może doprowadzić do rozwoju nowotworu, który będzie was męczyć potem przez długi czas.

Sinecod

2014-12-01, 16:48
@up- oni sobie straty odbijają na tym że ktoś im funduje nową osłonę bloku czwartego i tym podobne rzeczy. Mam ciekawy artykuł w PDF-ie, trochę gówniany więc nie wrzucałem, ale jeśli będą chętni to się podzielę.

A co do tego pikania- no cóż, selekcja naturalna... :D

Ti...........ch

2014-12-01, 21:24
Sinecod, DUST DEVIL, są dawki które można pochłonąć nic się nie stanie. Licznik pokazuje poziom promieniowania ogólnie i faktycznie: teraz pochłaniasz tyle i tyle mikrosiwiertów/milirentgenów czy ch*j wie co jescze na godzine. To ile możesz przyjąć trzeba sobie sprawdzić.