18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cygańska zagadka

amteuszek • 2016-07-24, 21:44
Przed chwilą opowiadałem bratu kawał z sadola o cyganach, na co tata zareagował:
-A gdzie schowasz pieniądze przed cyganem? Pod mydłem.

Baltazar1

2016-07-24, 22:06
wakacje masz wyjedź gdzieś, odpocznij

mygyry

2016-07-24, 22:10
Wiadomo, że u żydów będą najbezpieczniejsze :amused:

janlew

2016-07-24, 22:16
mygyry napisał/a:

Wiadomo, że u żydów będą najbezpieczniejsze :amused:



Taaa najbezpieczniejsze. Podniesiesz mydło i zostanie z 10% tego co włożyłeś.
Jak mawiają Palestyńczycy:
"Jest tylko jedna rzecz gorsza niż holokaust. Jest to 6mln żydów" ;)

W............R.

2016-07-24, 22:35
Ciotka od strony mojego legendarnego stryja miała schowane dolary w starych żelazkach (takich, co się do nich sypało rozżarzony wungiel). Wywiązała się kiedyś z tego interesująca sytuacja. Ciotka zatrudniła starą Ukrainkę, żeby pomogła sprzątnąć dom. Dała jej wolną rękę, więc kobiecina uwijała się po całym domu jak fryga i walczyła dzielnie o ład i porządek. Pod wieczór, gdy pranie było zrobione, ciotka przyłapała ją z jednym z tych żelazek w dłoni. Oczywiście wrzask od razu i pytanie "gdzie są pieniądze?!" -- na co Ukrainka ze zdziwieniem... "Jakie pieniądze?". Co się okazało, przyniosła własne żelazko, do którego lało się wrzątek, a wyglądało tak samo jak jedno z tamtych.

Efekt... ciotka musiała zmienić miejsce ukrywania forsy i zaczęła trzymać dolary w zamrażarce.

Ymirrr

2016-07-24, 22:52
Jak zagłodzić Murzyna na śmierć?
Schować jego zasiłek pod butami roboczymi.

pakicito

2016-07-24, 23:08
Cytat:

Ciotka od strony mojego legendarnego stryja miała schowane dolary w starych żelazkach (takich, co się do nich sypało rozżarzony wungiel). Wywiązała się kiedyś z tego interesująca sytuacja. Ciotka zatrudniła starą Ukrainkę, żeby pomogła sprzątnąć dom. Dała jej wolną rękę, więc kobiecina uwijała się po całym domu jak fryga i walczyła dzielnie o ład i porządek. Pod wieczór, gdy pranie było zrobione, ciotka przyłapała ją z jednym z tych żelazek w dłoni. Oczywiście wrzask od razu i pytanie "gdzie są pieniądze?!" -- na co Ukrainka ze zdziwieniem... "Jakie pieniądze?". Co się okazało, przyniosła własne żelazko, do którego lało się wrzątek, a wyglądało tak samo jak jedno z tamtych.

Efekt... ciotka musiała zmienić miejsce ukrywania forsy i zaczęła trzymać dolary w zamrażarce.


scenariusz do trudnych spraw właśnie napisałeś